Problem z save, nawet po reinstalacji

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
olorin
Thrall
Thrall
Posty: 6
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: olorin » wt, 2 lut 2010, 16:41

Wojtku - kopiowałem tak, że katalog "Warlords Battlecry III" z "Moje Dokumenty" kopiowałem cały z zawartością do innego katalogu, powinno być więc wszystko. W katalogu "Warlords Battlecry III" w nim w katalogu "Saved Games" były m.in. pliki z "Nagash"(bohater którego chciałem odzyskać) i jednego z tych 1-levelowców (drugi tylko został stworzony bez gry i robienia save). Podejrzewam, że w katalogu "Warlords Battlecry III" w pliku HeroData.xcr znajdują się aktualni bohaterowie tylko nie wiem jak swojego "Nagash" wyciągnąć na wierzch:] Co do tego, że to mimo wszystko niski level to to, że nie wiem czy zaczynanie od nowa nie poskutkuje tym samym po jakimś czasie i gra pójdzie w ... ;/ Jak rozumiem w jakiś sposób save z "Nagash" zostały, ale uszkodzeniu musiał ulec plik zapisem bohatera a nie przebiegu kampanii.

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: LordCan » wt, 2 lut 2010, 19:38

Ja miałem ten sam problem weź w grze usuń tych dwóch bohaterów a na wierzchu powinien(choć nie musi u mnie tak było) być ten twój którego chcesz odzyskać ale zapewne nic Ci to nie da bo jak będziesz chciał na nim grać to wyskoczy Ci błąd. Więc zacznij kampanię od nowa i nie zapisuj w trakcie gry a na pewno Ci się nie rozwali to.
Obrazek

=KMO=

olorin
Thrall
Thrall
Posty: 6
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: olorin » czw, 4 lut 2010, 22:23

Wygląda na to, że wraz z uszkodzonymi plikami bohatera uszkodziło się coś jeszcze, po wywaleniu wszystkich bohaterów zacząłem od nowa i po 1ej misji miałem ten sam problem, hero zniknął:| Całkowita reinstalacja wbc3 i gra od nowa jak na razie rozwiązały problem, szkoda tylko że nie znalazłem przyczyny uszkodzenia plików, bo jeszcze się trafi ten problem ponownie;/ Jak na razie robię 2 kopie katalogów z "dokumentów" , jedne bez save, między misjami, drugi z save w trakcie misji. Zobaczymy :D

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: LordCan » pt, 5 lut 2010, 12:44

T zrób i napisz czy coś dało bo ja myślę że to musi być przyczyna tego zapisywania w trakcie gry ;)
Obrazek

=KMO=

olorin
Thrall
Thrall
Posty: 6
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: olorin » pn, 8 lut 2010, 22:18

Po przetestowaniu jestem na 99% przekonany, że save na grę wpływu nie ma. Coś musiało zniszczyć pliki w trakcie kopiowania/zapisu i dlatego miałem problemy. Teraz nie ma po nich śladu i oby do końca kampanii:D

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: LordCan » pn, 8 lut 2010, 22:38

No to wygląda na to że to tylko u mnie wystąpił taki problem w postaci zapisywania podczas misji no ale dobrze że problem się rozwiązał ;)
Obrazek

=KMO=

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: Wojtku » wt, 9 lut 2010, 16:01

LC .. chodzi Ci o to ,że stan gry się nie zapisał? Jeśli tak, to przez to, aby ten cały stan gry się zapisał, trzeba wyłączyc grę a nie zakończyc misję- wiąże się to z rezygnacją z danej misji i dostajesz za nią expa...

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Problem z save, nawet po reinstalacji

Post autor: LordCan » wt, 9 lut 2010, 18:56

Nie chodziło mi o to że się nie zapisało po prostu jak zapisałem w czasie gry a potem od razu opuściłem grę (wyszedłem do pulpitu) to mój hero znikał lub był ale go nie mogłem użyć bo wyskakiwał błąd i wywalało mi z gry. Ale tak miałem już dawno teraz takiego problemu nie mam (może przez to że mało gram w kampanii i nie zapisuje podczas misji ;) ).
Obrazek

=KMO=

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości