Dziedzictwo WBCII do WBCIII

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Dziedzictwo WBCII do WBCIII

Post autor: BrudasekPL » ndz, 31 sty 2010, 19:46

Witam jestem tu nowy i mam jedno pytanko w zasadzie dwa pytanka dotyczące przeniesienia questów z WBC II do WBC III oraz mowy jednostek. :)
I chciałbym wiedzieć czy takie coś w ogóle jest możliwe BARDZO ale to bardzo proszę o odpowiedź.Z góry dzięki
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Dziedzictwo WBCII do WBCIII

Post autor: Pielagoroth » ndz, 31 sty 2010, 20:40

Rozumiem, że chodzi ci o język jakim posługują się jednostki. Niestety ale nie ma pełnego spolszczenia WBC 3, w którym jednostki mówią po polsku. W spolszczeniu tym przetłumaczony jest jedynie tekst pisany.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: Dziedzictwo WBCII do WBCIII

Post autor: BrudasekPL » pn, 1 lut 2010, 21:19

Więc mam odnośnie do ciebie kilka pytań:
1.To co z tymi głosami pomożesz mi?
2.A questy w kaplicach i mauzoleach można przenieść?
3.Znasz jakąś fajną stronkę o wbc z modami?
4.Może stoczymy razem partyjkę?
5.Co do partyjki mam mieć hamacziego?
6.Czy mam ci dać gg lub skype?
Odpisz gościu z góry THX ^^
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Dziedzictwo WBCII do WBCIII

Post autor: Moin » pn, 1 lut 2010, 21:26

5. tak

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Dziedzictwo WBCII do WBCIII

Post autor: Pielagoroth » pn, 1 lut 2010, 22:24

Dziwne pytania zadajesz ale dobra.

1. Nie pomogę, bo nie mam takiej możliwości. Jednostki mówią w każdej wersji gry tylko i wyłącznie po angielsku.
2. A masz je po angielsku ? W takim razie ściągnij patcha pl http://pl.hotfile.com/dl/23319111/f66c8 ... h.exe.html
3. Nie znam. I nie radzę ci żadnych ściągać jeśli chcesz z nami grać.
4. Możemy zagrać. Wejdź w Hamachi do sieci wbcfan3, wbcfan10 lub wbcfan11. Hasła takie same jak nazwy sieci.
5. Od razu zaznaczę, że lepiej nie ściągaj LogMeIn Hamachi tylko tę starszą wersję.
6. W obawie, że jesteś spamerem nie chcę twojego gg ani skype :p
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: Dziedzictwo WBCII do WBCIII

Post autor: BrudasekPL » wt, 2 lut 2010, 05:02

Ale czy można przenieść zadania a nie spolszczyć :-(

A ja uważam że głosy można przenieść wystarczy tylko plik speech podmienić w folderze z wbc2 do 3

A co do hamacziego plz daj linka!

A w edytorze umiesz zrobić żeby były dialogi jak w wbc3 w kampani?

Sorki trochę mnie poniosło z pytaniami :D

Na drugi raz pisz wszystko w jednym poście
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Dziedzictwo WBCII do WBCIII

Post autor: Pielagoroth » wt, 2 lut 2010, 18:14

Tu i ówdzie...
Ale czy można przenieść zadania a nie spolszczyć
A po co ci questy z WBC 2 w WBC 3 ? Żeby je przenieść trzeba, by na pewno jakiegoś programistę co robił te gry -> możesz spróbować go odszukać jakkolwiek nie widzę sensu xD

A ja uważam że głosy można przenieść wystarczy tylko plik speech podmienić w folderze z wbc2 do 3
Zauważ, że w WBC 3 są nowe rasy i jednostki więc ten pomysł nie wypali. Gdyby takie coś dałoby się zrobić ktoś by się za to wziął.

A co do hamacziego plz daj linka!
http://lmgtfy.com/?q=Hamachi+1.0.3.0+pl

A w edytorze umiesz zrobić żeby były dialogi jak w wbc3 w kampani?
Hmm. Osobiście nie jestem pewien. Wiem , tyle że w edytorze w zakładce wydarzenia należy dodać zdarzenie "tekst". Ustawić warunek, a w efekcie należy wpisać nazwę pliku, w którym napisaliśmy dany tekst. Najlepiej napisać ten tekst w dokumencie tekstowym i wkleić ten plik do folderu z mapą (Scenario). Jednak nie wiem jak to dokładnie działa, bo nigdy tej opcji nie sprawdzałem. Myślę jednak, że jest na forum kilka osób, które znają zasadę działania tej opcji i ci pomogą.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Dziedzictwo WBCII do WBCIII

Post autor: Louis EX » wt, 2 lut 2010, 21:18

Dołączam się do pytania piela: po co Ci te zadania z WBCII?

I nie bardzo wiem o co Ci chodzi z tymi dialogami w kampanii. Chodzi o spolszczenie dialogów czy o co dokładnie?

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Dziedzictwo WBCII do WBCIII

Post autor: Pielagoroth » wt, 2 lut 2010, 21:39

Dżem na pewno chce zrobić mapę z dialogami jakie są w kampanii. Takimi jak np. w 1 misji na Podzielonej Wyspie.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Dziedzictwo WBCII do WBCIII

Post autor: miko » śr, 3 lut 2010, 18:01

Ech nie kryję że się troszku ześmiałem... aj kolejny nowy mi uciekł przez te ferie! Dobra koniec offtopu zacznijmy od tego że questy w wbc II miały charakter zagadki i o to chodzi naszemu koledze zapewne. Inny charakter jest gry w II i inny w III więc inne questy... Modów nie ma... i dobrze by było jakby ich nie było bo zaburzyłoby to równowadze ras... chociaż nie obrażę się za jakiś czołg dla orka ^^. Prowadzimy konferencje na skype ale mamy i tsa więc zapraszam.
Co do partyjek pogadaj z kackopem jeśli będzie to cię przetestuje... ale czas pokaże... co umiesz...
Dialogi w kampanii... a szlag by to ja też tego nie umiem ustawić chyba możliwe to jest tylko w angielskiej wersji językowej... :/
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości