Edit przedmiotów

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
Archimonde
Licz
Licz
Posty: 89
Ulubiona rasa: Wysokie elfy i baśniowe istoty
Lokalizacja: Frysztak polska
Kontakt:

Edit przedmiotów

Post autor: Archimonde » wt, 22 wrz 2009, 18:45

czy ktoś próbował edytować przedmioty i tworzyć nowe narazie doszedłem do tego że w folderze Polish są przedmioty kopiowałem wartości z innych ale nic
(nawet po wykasowaniu hero i ponownym zrobieniu hero) może ktoś wie
jak edytować przedmioty ?
Znowu papugi nimfy perliste się drą
carpe diem papugi o tym wiedzą

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Edit przedmiotów

Post autor: Wojtku » wt, 22 wrz 2009, 19:26

Wiesz co? Nie wiem czy można zrobic to tak prosto do tego są programy specjalne ... myślę że chodzi ci o modding bo tworzenie nowych przedmiotów i wstawianie ich do rozgrywki sprawia, że gra staje się zupełnie inną wersją jeśli nie masz płytki lub kopii zapasowych lepiej nie kombinuj :)

Awatar użytkownika
Moin
Czaszka Sarteka
Czaszka Sarteka
Posty: 172
Ulubiona rasa: Daemon
Kontakt:

Re: Edit przedmiotów

Post autor: Moin » wt, 22 wrz 2009, 20:25

Na pewno istnieje taki program do angielskiej wersji. Niestety pochodne od niej ( przykladowo polska wersja) chyba nie maja takowych programow. Przynajmniej jak dotad nie spotkalem sie z takim programem.

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Edit przedmiotów

Post autor: Wojtku » wt, 22 wrz 2009, 20:34

Poprostu poszukajcie sobie stronki o moddingu, tam na pewno cos będzie.

Awatar użytkownika
Archimonde
Licz
Licz
Posty: 89
Ulubiona rasa: Wysokie elfy i baśniowe istoty
Lokalizacja: Frysztak polska
Kontakt:

Re: Edit przedmiotów

Post autor: Archimonde » wt, 22 wrz 2009, 21:03

jakiś gracz mógłby wprowadzać zmiany i pliki z dodatkami zamieszczać na tej stronie to umożliwiłoby tworzenie nowych przedmiotów (a także) czarów!
to jest trudne do wykonania ale podobało mi się dodawanie przedmiotów i czarów (tylko jak zrobić żeby hero mógł je wybrać (chyba że badania czarów))
Znowu papugi nimfy perliste się drą
carpe diem papugi o tym wiedzą

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Edit przedmiotów

Post autor: miko » śr, 23 wrz 2009, 15:01

Wg mnie to byłoby to bez sensu zabierać się nawet za takie coś! Pierwsze primo każdy pack itemów zmieniony itp musiałbyś okroić zrobić ew program instalacyjny itp... potem każdy miałby inne wersje ale stanowczo odradzam. Nie zmieniaj nic w tamtych wartościach bo przyniesie to mniej korzyści a więcej strat.Z resztą wydaje mi się że gra ma owe opcje zablokowane i specjalny program musi je odblokować
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Edit przedmiotów

Post autor: Pielagoroth » śr, 23 wrz 2009, 16:12

Zgadzam się z kilkoma przedmówcami. Lepiej nie kombinuj z takimi rzeczami, bo możesz sobie popsuć grę. Zresztą taka zmodowana wersja nie przypadła by mi raczej do gustu. Zależy co byś chciał zmieniać ale itemy czy nawet czary ! Bez przesady.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Edit przedmiotów

Post autor: miko » śr, 23 wrz 2009, 16:39

Nowe czary? Wbc oferuje wystarczajaca palete magii ale ograniczenie dziedzin itp sprawia ze magia jest tylko dla wybranych i trzeba nia poprawnie kombinowac
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Edit przedmiotów

Post autor: Wojtku » śr, 23 wrz 2009, 16:42

Ja to bym dodał nową rase xD nieco roboty by było ale podobno w HoMM 3 jest mod na postacie 8 poziomu :D

Awatar użytkownika
Archimonde
Licz
Licz
Posty: 89
Ulubiona rasa: Wysokie elfy i baśniowe istoty
Lokalizacja: Frysztak polska
Kontakt:

Re: Edit przedmiotów

Post autor: Archimonde » czw, 24 wrz 2009, 07:14

Jak ktoś jest ambitny i umie robic instalatory językiem 0110 czyli kodem zero jedynkowym to to może zrobić ale w postaci raczej dodatku i opcij na warlordsie grze bez dodatku lub z
Znowu papugi nimfy perliste się drą
carpe diem papugi o tym wiedzą

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości