WBC Problem

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
ODPOWIEDZ
Whiskas
Thrall
Thrall
Posty: 1
Kontakt:

WBC Problem

Post autor: Whiskas » ndz, 21 paź 2012, 18:46

Witam,
Problem dotyczy zarówno wbc II jak i III. Mianowicie gra tnie, jakbym miał za słabego kompa. Gra nie ma wielkich wymagań, na windowsie xp pamietam chodziła bez zarzutów więc to raczej nie przez parametry komputera. Mam zainstalowany windows 7 64mb, do tego najnowszy service pack dla 7, aktualne sterowniki do karty graficznej itp. Próbowałem zmieniać kompatybilność, rozdzielczość, wszystkie opcje graficzne na minimum, nic nie pomaga. Ktoś się może spotkał z podobnym problemem? Nie znalazłem w internecie podobnego. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
Z góry dzięki i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Kruk721
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Turniejowa
Kontakt:

Re: WBC Problem

Post autor: Kruk721 » ndz, 21 paź 2012, 19:16

Z tego co mi wiadomo, to 7-emka i wbc3 nie "lubią się", ale mi na viscie wszystko śmiga bez problemu, więc nie mogę pomóc :<

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: WBC Problem

Post autor: przemkool » ndz, 21 paź 2012, 22:37

Na windowsie 7 odbiera mi Wbc3 bez problemu dziala mi gra jak należy nie wiem w czym problem próbuj właściwości następnie zgodność i windows 7 jak masz oryginalną.

Zarrr
Thrall
Thrall
Posty: 9
Ulubiona rasa: Krasnale, Minotaury
Kontakt:

Re: WBC Problem

Post autor: Zarrr » pn, 18 mar 2013, 19:14

Witam, mam ten sam problem i żadne kombinacje nie pomagają, czy zna ktoś sposób na to przycinanie się gry?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości