Problem z WBC3

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
ODPOWIEDZ
BlackKuma
Thrall
Thrall
Posty: 2
Kontakt:

Problem z WBC3

Post autor: BlackKuma » śr, 11 lip 2012, 18:37

Witam

Od jakiegoś czasu pogrywam sobie z kuzynem na multi w Warlodsa i mamy parę problemów. Gramy sobie na lanie jakby co.

1. Gra wyrzuca co jakiś czas któregoś z nas do pulpitu. W sumie idzie do tego przywyknąć i nie przeszkadza w rozgrywce w jakimś super irytujacym stopniu. Byłoby jednak fajnie gdyby można było coś z tym zrobić (jeżeli sie da...)
2. Jako, ze podstawowe mapki w Warlodsie średnio nam odpowiadają, postanowiłem zrobić nową, na 6 graczy i możliwie największą. Gra sie fajni, ale... gra wyrzuca do Windowsa regularnie albo jego albo mnie mniej więcej o tym samym czasie.

Pozdro

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Problem z WBC3

Post autor: Kronos » śr, 11 lip 2012, 19:10

1. My też tak mamy, dzieje się to rzadko i nie przeszkadza nam.
2. Prawdopodobnie na mapie jest za dużo elementów, i gdy boty lub wy dojdziecie do pewnej ilości jednostek wywala was do pulpitu.
:cowboy:

BlackKuma
Thrall
Thrall
Posty: 2
Kontakt:

Re: Problem z WBC3

Post autor: BlackKuma » śr, 11 lip 2012, 19:20

2. Czyli co konkretnie mam zrobić z tym fantem?? Zmniejszyć liczbę graczy, rozmiar mapy, gniazda neutralnych? Lubię grać na dużych mapach, gdzie dużo się dzieje, ale wolę, żeby gra działała poprawnie xd Jakieś konkrety?

Zapomniałem jeszcze w pierwszym poście zapytać o coś. gramy sobie na mapce Valley of Death i po pewnym czasie kuzyn grający po prawej stronie nie może przejść przez swój most (często również przez most na dole po prawej). Czy to ułomność gry?

Nie sądziłem, że tak szybko mi ktoś odpowie:D Dzięki.

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Problem z WBC3

Post autor: Kronos » czw, 12 lip 2012, 01:43

Tak, najlepiej usunąć parę rzeczy, ewentualnie gdyby dalej gra wywalała do pulpitu zmniejszyć liczbę graczy. Jeśli chodzi o most, to raczej jest to bug.
:cowboy:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości