Szybszy rozwój bohatera-Warlords Battlecry 2

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
ODPOWIEDZ
kal3jdoskop
Thrall
Thrall
Posty: 1
Kontakt:

Szybszy rozwój bohatera-Warlords Battlecry 2

Post autor: kal3jdoskop » ndz, 8 lip 2012, 18:43

Witam wszystkich forumowiczów!

Po kilku latach postanowiłem sobie odświeżyć stareńkiego Battlecry II w wersji polskiej. Szczęśliwie płytka z nieistniejącego już Playa (zmarło się biedakowi na początku tego roku, pozostawiając na rynku jedynie CD-Action i KŚ Gry, które zapewne niedługo podzieli los Playa). Niestety, lata temu wytrenowałem porządnego bohatera, który przez rózne formaty i przenosiny na inny komputer prawdopodobnie jest już nie do odzyskania. Postanowiłem więc wytrenować nowego, no ale niestety jest to dość żmudny proceder, tamtym przeszedłem chyba ze dwa lub nawet trzy razy kampanię, nie licząc pojedyńczych map.

Zatem moje pytanie brzmi-w jaki sposób w miarę szybko podskoczyć nim o kilka/naście levelów do góry (obecnie ma 7 poziom). Próbowałem numeru z pobraniem mapy zapewniajacej szybki przyrost doświadczenia (poniżej link z którego skorzystałem):

http://strategywiki.org/wiki/Warlords_B ... Map_-_Hero


Tyle że coś z nim nie działa-odpalam mapę, wybieram w dodatkowych opcjach tryb "jestem najlepszy" (czy jakoś tak), i po przejściu mapy okazuje się, że mój bohater otrzymał 2 (tak, DWA!) punkty doświadczenia.

Dodam, że korzystam z polskiej wersji Warlords Battlecry 2, oznaczonej numerkiem 1.03 (jak już wspominałem, tej załączonej do Playa).

Z góry dzięki za pomoc i przepraszam, jeśli takowy wątek był już poruszony, ale przejrzałem tematy w całym dziale pomocowym i nie znalazłem tematu, który by poruszył rzeczony wątek.

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Szybszy rozwój bohatera-Warlords Battlecry 2

Post autor: przemkool » ndz, 15 lip 2012, 16:38

Żeby bohater otrzymał więcej PD nie możesz szybko wygrywać musisz odczekać 5 lub 6 minut i wtedy otrzymujesz więcej punktów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości