Comodo Unite - Problem z instalacją!

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
Zablokowany
Awatar użytkownika
hector
Łowca
Łowca
Posty: 39
Ulubiona rasa: Nieumarli! I zaczyna się gra:)
Lokalizacja: Okoleniec
Kontakt:

Comodo Unite - Problem z instalacją!

Post autor: hector » czw, 19 kwie 2012, 17:47

Witam!

A więc tak zapoznałem się z zasadami i zacząłem instalować Comodo Unite. Zaznaczam warunki licensji, wybieram miejsce instalacji a na końcu wyskakuje komunikat:

,,Comodo Unite Setup Wizard ended prematurely because of an error. Your system has not been modified. To install this program at a later, run Setup Wizard again."

Screen: http://zapodaj.net/6c1a37bfe80d.jpg.html

Wie ktoś jak to rozwiązać?
Obrazek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Comodo Unite - Problem z instalacją!

Post autor: Administrator » czw, 19 kwie 2012, 18:41

1. Jak masz system Windows? Ile bitów? Service Pack?
2. Jaką wersje Comodo Unite ściągnąłeś?
3. Czy na komputerze jest zainstalowany program hamachi lub podobny do niego, który tworzy sieci, da się grać multi, programy do ściągania, udostępniania danych, coś z VPN?
4. Jak z zaporą? Spróbuj może wyłączyć na czas instalacji.
5. Jakiego programu używasz antywirusowego lub antyspamowego? Może on blokuje to połączenie.
6. Przeskanuj komputer w celu znalezienia wirusów, niechcianych plików (zalecany program: hijack)

Czekam na twoją odpowiedź. Jak masz problem z jakimś podpunktem lub czegoś nie rozumiesz, pisz również.

Awatar użytkownika
hector
Łowca
Łowca
Posty: 39
Ulubiona rasa: Nieumarli! I zaczyna się gra:)
Lokalizacja: Okoleniec
Kontakt:

Re: Comodo Unite - Problem z instalacją!

Post autor: hector » czw, 19 kwie 2012, 22:50

1.Mam system Windows XP Professional, 32 bity, Service Pack 2
2.Ściągnąłem z Programosy.pl - Comodo Unite 3.0.2.0
3. Miałem Hamachi i GameRanger ale oba usunąłem.
4.Wyłączyłem i nadal ten sam problem.
5.Na komputerze mam zainstalowane programy: Advanced System Care 5 i Super Anti Spyware. Gdy instaluje program żadnego nie mam włączonego.
6. Przeskanowałem, usunąłem pliki rejestru, wirusy. Hijack'iem też zeskanowałem. Logi: http://wklej.eu/index.php?id=6fce04911b

Znowu spróbowałem zainstalować Comodo ale nadal to samo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Comodo Unite - Problem z instalacją!

Post autor: Administrator » pt, 20 kwie 2012, 20:18

1. Czy używasz lub miałeś na kompie zainstalowanego Daemona Toolsa lub Alkohol lub podobne programy? Niech ktoś też mi powie, czy Comodo Unite działa, jeśli mamy takie programy na komputerze? I czy na słabszych komputerach działa takie połączenie?
2. Oto minimalne wymagania:
1 Ghz Intel Pentium III or equivalent processor
128 MB RAM
35 MB Hard Disk Space
Spełniasz je?
3. Podaj przy okazji jakiego masz kompa?
4. Miałeś wcześniej jakieś produkty z serii Comodo?
5. Zainstaluj sobie CCleanera, wyczyść nim rejestr i usuń z programów Hamachi lub Logmeinhamachi.
6. Czy w panelu sterowania w dodaj/usuń programy masz program hamachi lub LogMeInHamachi?
7. Pytanie do wszystkich: Czy komuś działa Comodo na XP na SP2 lub SP3?
8. Tutaj jest program do usuwania rejestrów i innych pozostałości, stworzony specjalnie dla Comodo
http://sites.google.com/site/comodoremovaltool/
9. Czy wcześniej miałeś starszą wersje Comodo Unite lub Comodo Easy VPN, może zainstalowałeś nieaktualna wersje w przeszłości?
10. Po tych wszystkich czynnościach spróbuj zainstalować starszą wersję tego programu:
http://www.programosy.pl/program,comodo-easyvpn.html

Staraj się przy tych wszystkich czynnościach resetować komputer, aby mógł się "przystosować".

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Comodo Unite - Problem z instalacją!

Post autor: TomekW » pt, 20 kwie 2012, 20:47

Mi działa.

Nie wyskakiwały ci okienka z tym, że Comodo nie przeszło testów zgodności z Win XP oraz że zostanie zainstalowane nowe oprogramowanie? Może tam ponaciskałeś "przerwij instalacje" i dlatego.
Tomek

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Comodo Unite - Problem z instalacją!

Post autor: KKProgamer » pt, 20 kwie 2012, 21:05

Parę zwątpień mam :
2. Oto minimalne wymagania:
1 Ghz Intel Pentium III or equivalent processor
128 MB RAM
35 MB Hard Disk Space
Spełniasz je?
Admin... łat ar ju faking duing? Sam XP zżera 600 mhz ramu i 128 mb ramu wiec jak mówi że ma xp to wiadomo że ma o.O
1. Czy używasz lub miałeś na kompie zainstalowanego Daemona Toolsa lub Alkohol lub podobne programy? Niech ktoś też mi powie, czy Comodo Unite działa, jeśli mamy takie programy na komputerze? I czy na słabszych komputerach działa takie połączenie?
Deamon czy Alkohol nic nie mogą zrobić w tej sprawie ani nie mają prawa nawet wadzić. Deamon i Alkohol to są wirtualne wkłady na płytę i jest istną niemożliwością żeby to się gryzło z Comodo. Ja mam Deamona i mi działa. I na moim starym kompie i na nowym wszystko było O.K
Tu wisi gdzie indziej przyczyna, nie patrzcie na system jego, prędzej programy które mogą się gryźć.

,,Comodo Unite Setup Wizard ended prematurely because of an error. Your system has not been modified. To install this program at a later, run Setup Wizard again."
Z czego ja wznioskuję <tłumaczę> że :

"Instalator Wizard Comodo Unite została permanentnie wyłączony ponieważ znaleziony został ERROR. Twój system nie jest zmodyfikowany. Zainstaluj ten program później, właczając Instalator Wizard ponownie."



7. Pytanie do wszystkich: Czy komuś działa Comodo na XP na SP2 lub SP3?
Mam XP i SP2 działa mi, bez problemu, mam również Deamona, AVASTA <moim zdaniem najlepszy antywirus> , XFire, Hamachi, GG, Mumble, Comodo i nie wiadomo jeszcze jaki szit i działa.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
hector
Łowca
Łowca
Posty: 39
Ulubiona rasa: Nieumarli! I zaczyna się gra:)
Lokalizacja: Okoleniec
Kontakt:

Re: Comodo Unite - Problem z instalacją!

Post autor: hector » pt, 20 kwie 2012, 21:29

Mam Daemona, ale go nie używam. Wymagania raczej spełniam choć mam dość stary komputer. Procek: 1,3 ghz, 128 mb ram, miejsca na dysku jest wystarczająco dużo. Innych produktów Comodo nie miałem nigdy. Hamachi w pełni usunięte. Żadnych programów Comodo nigdy wcześniej nie miałem. Jeszcze użyję Ccleanera i zainstaluję starszą wersję. Zobaczymy jak to będzie.

W czasie instalacji Comodo żadne okienka nie wyskakiwały i nie przerywałem instalacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Comodo Unite - Problem z instalacją!

Post autor: Administrator » pt, 20 kwie 2012, 22:34

Przypuszczam, że używanie Daemona oraz posiadanie niskiej pamięci RAM może powodować właśnie ten problem w instalacji. Nie znam dokładnie tego procesu, ale Daemon może zabierać trochę wirtualne pamięci i zwolnia działanie kompa.
Rozwiązanie:
Odinstalowanie Daemona Toolsa (jeśli Ci jest potrzebny podobny program, to mogę coś polecić).
Później musisz sprawdzić, czy pozostał sterownik SPTD, który domyślnie instaluje Daemon.
Start - > Uruchom -> regedit
Jeśli takie coś będzie, to należy ten plik usunąć.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services
Usunięcie pliku:
Start >>> Uruchom >>> cmd i komenda:

SC DELETE SPTD


Mam nadzieję, że w miarę jasne :)

Awatar użytkownika
hector
Łowca
Łowca
Posty: 39
Ulubiona rasa: Nieumarli! I zaczyna się gra:)
Lokalizacja: Okoleniec
Kontakt:

Re: Comodo Unite - Problem z instalacją!

Post autor: hector » pt, 20 kwie 2012, 22:53

Przepraszam za błąd ale mam 512 mb. Pomyliło mi się.

Co do programu to usunąłem jak mi kazałeś ten Daemon i sterownik. Jednak program i tak się nie instaluje. Użyłem także CCleaner. Działa mi starsza wersja bez zarzutów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Comodo Unite - Problem z instalacją!

Post autor: Administrator » pt, 20 kwie 2012, 23:00

Czyli rozwiązaniem problemu Hektora była instalacja starszej wersji:
http://www.programosy.pl/program,comodo-easyvpn.html

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości