Pomozecie ?¿ ;(

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
Zablokowany
tomus
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Pomozecie ?¿ ;(

Post autor: tomus » pn, 13 lut 2012, 00:39

Witam :) Jestem tu nowy ( jakos od wczoraj ) i jak wszystkim fanom stronka bardzo przypala mi do gustu :)) widzicie, mam oryginalnego WBC 3 wersja 1.03 no ale... wlasnie... sa problemy ;( mianowicie nie wiem czy wy tez tak macie ( mieliscie ) ze zadna z jednostek strzelajacych nie moze trafis ( z poczatku myslalem ze specjalnie, jakies chybienie czy cos w tym stylu, wiecie o czym mówie, ale to nic z tych rzeczy bo cala kampanie tak mialem ;((!! ), druga rzecza sa "wieczne smocze kamienie" sa normalnie w kazdej skrzyni!! Wiecie, idzie oszalec :( ( no, ale przynajmniej smoki awansowane sie wykluwaly XD ) no i ostatnia rzecza jest brak jakichkolwiek efektów ( mam na mysli podpalenie itp, wiecie o co mi chodzi ). Gra jest wysmienita, lubie 3-ke jak nic, no ale tyle bledów.... nie daje przyjemnosci nawet na hardzie X(. Mozecie mi pomóc ?¿ :(

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Pomozecie ?¿ ;(

Post autor: Kronos » pn, 13 lut 2012, 00:56

Napewno masz patch 1.03? Upewnij się, włącz Menu gry i spójrz na lewy dolny róg. Pisze tam 1.03? Takie błędy występują w patchach 1.01-1.02. Jeśli masz 1.03, to nie wiem. Spróbuj pobrać grę razem z patchem stąd : viewtopic.php?f=24&t=13
Pobieraj spokojnie, żadne ACTA cię nie zamknie. No.. chyba :bad: .
:cowboy:

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Pomozecie ?¿ ;(

Post autor: EnZoOo » pn, 13 lut 2012, 02:51

Pobierz od Nas, jak dał link Kronos.
ACTA jest wstrzymane, więc śmiało można pobierać :)
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

tomus
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Re: Pomozecie ?¿ ;(

Post autor: tomus » ndz, 19 lut 2012, 15:40

OK !!! Dzieki wielkie !! Wszystko dziala jak trzeba :D Jeszcze raz dzieki wielkie :))

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Pomozecie ?¿ ;(

Post autor: EnZoOo » ndz, 19 lut 2012, 17:52

Tak więc close.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości