problem

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
Zablokowany
Awatar użytkownika
XzabijatorX
Thrall
Thrall
Posty: 9
Ulubiona rasa: The SWARM, Zaraza
Kontakt:

problem

Post autor: XzabijatorX » wt, 25 paź 2011, 20:20

mam pewien problemik a właściwie pytanie, czy żeby zagrać z kimś przez neta w WBC 3 trzeba coś ściągać czy po prostu wejść w multiplayer w menu głównym ? WBC 3 mam od niedawna więc jeśli chodzi o multiplayer to jestem zielony.
I am SwarmLord

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: problem

Post autor: EnZoOo » wt, 25 paź 2011, 20:25

Normalnie nic nie potrzeba. Ściągnij Hamachi 1.0.3.0 następnie zainstaluj. Wchodzisz w program hamachi następnie w dolnym prawym rogu masz 2 takie okienka, klikniesz aby dołączyć do sieci. Wpisujesz w 1 oknie na górze nazwe czyli: wbcfan3, niżej masz hasło, też wbijesz wbcfan3. Następnie pytasz się kogoś na sieci czy chcesz grać, jeżeli postawi on serwer wchodzisz do gry i tak:
Multiplayer --> Wybierasz postać --> TCP/IP/s.loc --> dołącz do gry --> następnie pojawi Ci się serwer na który klikasz 2 razy LPM. I o to cała filozofia. Jeżeli chcesz Ty robić serwer to to same tylko w ost. pkt dajesz stwórz serwer.
Aby z nami grać musisz mieć WBC 3 patch 1.03 PL. Jeżeli jeszcze czegoś nie czaisz, pytaj ;)
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: problem

Post autor: EnZoOo » pt, 28 paź 2011, 16:37

Problem rozwiązany gracz mi napisał na PW ;)
~Close
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości