Pełna sieć

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
CzareK
Licz
Licz
Posty: 79
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Pełna sieć

Post autor: CzareK » pt, 14 paź 2011, 10:38

Od kilku dni siec wbcfan3 jest cały czas pełna. Większość osób zajmuje slot na sieci mimo że nie ma zamiaru grać lub jest AFK. Czy można temu jakoś zaradzić? Jest możliwe zrobienie czegoś takiego jak automatyczne wyrzucanie z sieci osób offline?

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Pełna sieć

Post autor: EnZoOo » pt, 14 paź 2011, 10:50

Niestety z sieci może wyrzucać administrator, na sieci jest kilku, miejsce jest robione co jakiś czas, także czekać spokojnie na miejsce :) a na pewno się pojawi, też jest taka opcja że 15 sek wcześniej ktoś wbił jak było wolne miejsce, przed Tobą.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Sieć

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » sob, 15 paź 2011, 12:39

Zauważyłem poważny problem na sieci który teraz stał się nie do wytrzymania.Sieć jest prawie cały czas pełna a i tak wiara albo afczy albo co jest bardziej denerwujące odzywa się robi spam chociaż nie chce grać. LUDZIE jak chcecie sobie pogadać to się spotkajcie na żywo albo załóżcie do tego sieć a nie robicie spam i nie idzie w ogóle z nikim zagrać :x :x :x
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Sieć

Post autor: Kronos » sob, 15 paź 2011, 12:47

Ehh, jakby powróciły te pro 3 na 3, tzn Ja + App + Furion vs np Piel + louis + invis to może większość by grała, ja nie widzę sensu takich gier : Ja vs Moncia albo ja adrenalina moncia vs kitcre markol czarek.. A już zwłaszcza, nie widzę sensu Furion + moncia vs czarek markol... Próbowałem zrobić sieć do w3, żebyśmy tam grali, ale nikt nie chciał wbić, a większość tych dobrych graczy, jak widać, afczy, ma przerwę. Invis Sc2 Tomek sc2, enzo wraca, ale i tak będzie pewnie grać częściej w cs. A ten spam, to się ciesz że w ogóle jest co czytać xD.
:cowboy:

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Sieć

Post autor: Adrenalina666 » sob, 15 paź 2011, 13:38

Ehhh porównajmy tera ilość gier w wakacje,a ilość gier w rozpoczynającym się roku szkolnym ile by to wyszło...
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Sieć

Post autor: Kronos » sob, 15 paź 2011, 14:09

W wakacje na początku były 2 solo i 5 3v3 na dzień. Większość jest na studiach, więc się nie dziwcie...
:cowboy:

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Sieć

Post autor: EnZoOo » sob, 15 paź 2011, 14:59

Wrzesień i Październik, początek Listopada zawsze jest ponury dla fanów WBC. Widocznie każdy chce sobie zdobyć dobre oceny, jedni grają w co innego, tak więc te okresy zawsze bywały ponure tzw(bez walk). Gdy zbliża się połowa listopada, także niebawem święta co prawda miesiąc jeszcze wtedy, ale ludzie znów się pojawiają i grają. Seba ludzi nie przekonasz, oni i tak będą gadać o wszystkim nie związane nawet o wbc xD.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Sieć

Post autor: Pielagoroth » sob, 15 paź 2011, 17:48

EnZoOo ma rację. Jako bardziej doświadczony gracz mogę wam powiedzieć, że każdego roku ilość walk i graczy online jest niewielka od początku roku szkolnego aż do grudnia. W tym roku i tak jest strasznie dużo graczy, co powoduje przepełnianie się sieci, ale mało kto chce grać. Przyczyną jest po części szkoła, studia i jesienna, ponura atmosfera, a po części także to, że w wakacje się grało kilka gier na dzień i spora część graczy chce teraz odpocząć od WBC. Każdy znajduje sobie jakieś inne, alternatywne gry i dlatego problem jest z uzbieraniem graczy. Dobrze chociaż, że sporo ludzi na Hamaku siedzi. Przynajmniej jest kogo namawiać :p

Scaliłem ten temat z identycznym niemal tematem Czarka, który porusza ten sam problem.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Pełna sieć

Post autor: Kronos » sob, 15 paź 2011, 18:53

Właśnie, w3 to miła odskocznia od wbc :((((. Myślę, że gala trochę poprawi to i owo. Najs spam hehe.
:cowboy:

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Pełna sieć

Post autor: Administrator » wt, 18 paź 2011, 22:53

Proponuje wyznaczyć przynajmniej 1 nowego admina na sieci, osobę w miarę aktywną. Zgłaszać do mnie lub Furiona propozycje.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości