wypad do pulpitu w WBC II

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
Zablokowany
e900
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

wypad do pulpitu w WBC II

Post autor: e900 » ndz, 6 mar 2011, 17:27

Witam mam pewien problem z WBC II a mianowicie:
Gdy ustawiłem sobie rozdzielczość na najwyższą i stworzyłem postać to gdy ładowanie doszło do 100% to muzyka się zacięła i po chwili wyrzuciło mnie do pulpitu, więc postanowiłem zmienić rozdzielczość na 1024x768,po zmianie znowu wybrałem swoją postać,wszedłem w potyczkę,wybrałem mapę i takie tam,ku mojemu zdziwieniu wczytało mi mapę prawidłowo tak że normalnie mogłem grać.Lecz gdy moja rozgrywka dobiegła końca dlatego że wrogowie zostali pokonani to wyskoczyło mi to okienko "ZWYCIĘSTWO" gdy na nie kliknąłem to wyrzuciło mnie do pulpitu i nie wiem od czego to może być. Jak grałem na starszym komputerze to mi wszystko ładnie śmigało.
Gram na Windowsie XP i jak mi wyrzuca grę to nic nie pisze,żadnego raportu o błędach tylko jest tak jakbym sam wyłączył grę.

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: wypad do pulpitu w WBC II

Post autor: Kronos » ndz, 6 mar 2011, 17:33

Też tak miałem pewnie dlatego że to jest nowszy windows ,ale do rzeczy

odinstaluj wbc 2 i wgraj ponownie najlepiej z tego linku bo mam właśnie ten i działa mi bez zarzutu ;) : viewtopic.php?f=24&t=12
:cowboy:

e900
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Re: wypad do pulpitu w WBC II

Post autor: e900 » ndz, 6 mar 2011, 17:36

ja mam niestety oryginała :D
a ustawienie zgodności z win 98 lub jakiś patch nie pomoże ?

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: wypad do pulpitu w WBC II

Post autor: Kronos » ndz, 6 mar 2011, 17:40

Niezbyt o tym wiem ale najlepiej olej płytę i pobierz z tego linku.
:cowboy:

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: wypad do pulpitu w WBC II

Post autor: EnZoOo » ndz, 6 mar 2011, 19:20

Otóż na najwyższą rozdzielczość nie ustawiaj, ponieważ gra jest nie dopracowana i mnie też wyrzucało. Spróbuj zrobić reinstal gry i zagraj sobie na rozdzielczości 1280, albo 1024. To że po zwycięstwie Cie wyrzuciło, też tak kiedyś miałem. Mówię spróbuj jeszcze raz sobie bitwę zacząć od nowa, jeżeli sytuacja się powtórzy zrób reinstal gry i spróbuj ponownie. Jeżeli to nie podziała, pomyślimy co dalej.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

e900
Thrall
Thrall
Posty: 3
Kontakt:

Re: wypad do pulpitu w WBC II

Post autor: e900 » pn, 7 mar 2011, 20:52

Ok na razie gra chodzi cacy bez przeinstalowywania wystarczy że zrobiłem nowego bohatera.Bez przeinstalowywania,ściągania i takich tam :D więc sądzę że temat można zamknąć :D
Pozdrawiam

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości