Pytanie od siebie

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Pytanie od siebie

Post autor: BrudasekPL » czw, 8 lip 2010, 21:35

Chcę was zapytać czy oczekujecie na w pełni polską wersję wbc3. Czy tęsknicie za polskimi głosami czy jednak wolicie angielskie(ja wolę angielskie) I jeżeli wyjdzie takie spolszczenie będzie to powiadomione na forum?
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Pytanie od siebie

Post autor: TomekW » pt, 9 lip 2010, 23:02

Takie spolszczenie nie wyjdzie i nie ma co oczekiwać, nikt już się tym nie zajmuje.

Wolę polskie głosy, pierwsze WBC w jakie grałem to WBC II i tam takie były, przyzwyczajenie + sentyment.
Tomek

norq
Thrall
Thrall
Posty: 6
Kontakt:

Re: Pytanie od siebie

Post autor: norq » pt, 9 lip 2010, 23:07

Uważam, że zawsze miło usłyszeć polskie głosy ; przynajmniej celem porównania ich z oryginalnymi. A gdyby wykonanie polonizacji stało na takim poziomie , jak powiedzmy w Warcrafcie 3 to byłoby na prawdę super.

A co do polskiej wersji WBC II, to bardziej przypadły mi do gustu głosy angielskie; zaznaczę jednak, że zawiodłem się przy niektórych jednostkach, np. zmieniono głos Cienia, Lisza, Pikiniera i jeszcze kilku innym jednostkom i moim zdaniem zmiany te trafne nie były.

Podsumowując - jeśli chodzi o ten aspekt WBC, to chyba najprzyjemniej mi się grało w jedynkę ;p

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: Pytanie od siebie

Post autor: BrudasekPL » sob, 10 lip 2010, 11:09

No nie wiem. Dzięki za odpowiedź
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
SwirekPL
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 62
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Kontakt:

Re: Pytanie od siebie

Post autor: SwirekPL » śr, 4 sie 2010, 13:36

Mi się wydaje ze lepsze angielskie. W WBCII dobre były polskie ale nie które kojarzyły mi się z dubbingiem jetixa itd;p
I zgadzam się z norq ze nie wszystkie tłumaczenia były trafne.
"Najlepszą obroną jest atak"

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Pytanie od siebie

Post autor: miko » śr, 4 sie 2010, 15:21

Ja to mówię że gdybyśmy znali informatyka to kompresją itp by nie było problemu. A w kwestii nagrania znalazłoby się sporo ludzi chętnych do tego... ale informatyka nie ma...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
SwirekPL
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 62
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy
Kontakt:

Re: Pytanie od siebie

Post autor: SwirekPL » czw, 5 sie 2010, 14:16

Ja mam głos jak imp to mogę podkładac;p a tak na poważnie, to szkoda ludziom na tłumaczenie kasy.Ja tam nie wiem czy tak można bez wykupywania polonizować takie gierki, przynajmniej legalnie ;p
"Najlepszą obroną jest atak"

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Pytanie od siebie

Post autor: miko » czw, 5 sie 2010, 14:31

Musielibyśmy naruszyć kod źródłowy gry żeby to było nielegalne. To byłaby podmiana pliku który jest w dalszym ciągu zgodny z kodem gry :P
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Pytanie od siebie

Post autor: Krasnoludzki Lord » czw, 5 sie 2010, 16:13

A więc panowie moglibyśmy się tym na poważnie zająć. Na pewno ktoś z was ma chociaż w znajomych informatyka, trzeba by nasze głosy przetestować, taki spec na pewno też by odpowiednio je "wyszlifował" i mielibyśmy nasze własne polskie wbc III i co najlepsze z naszymi głosami ;)
Bo raczej nikt z nas nie będzie za tysiące załatwiał jakiś Fronczewskich czy Żebrowskich ;) Z reszta czy nie można podmienić głosu tym jednostką z wbc II które były w II? A z resztą to dalibyśmy nasze głosy choć dużo tych nowym jednostek wydaje raczej dzwięki, niż głosy.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pytanie od siebie

Post autor: Wojtku » czw, 5 sie 2010, 22:24

... no właśnie, a co z dobrą jakością mikro... ma ktoś jakiś dobry sprzęt? Jeśli nie, to nasze WBC Full PL będzie skrzypiało jak moja szafka... a poza tym... czy masz akcent, którym będziesz potrafił wypowiedzieć kwestię kapłana skorpiona? :P raczej słabo Ci to wyjdzie... kto w ogóle te głosy podstawiał... musiałby być niezły akustyk... itd... nie mamy tego, niestety :(

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości