WBC II Zagadki

Przedstaw problem lub zadaj pytanie.
Zablokowany
Heros
Thrall
Thrall
Posty: 8
Kontakt:

WBC II Zagadki

Post autor: Heros » śr, 7 lip 2010, 10:16

Witam. Potrzebuję odpowiedzi na zagadki z kaplicy i mauzoleum. Znam odpowiedzi na pytania :

1. Ona z drugą się nie zejdzie, ale dwoje ludzi tak.
Odp : góra

2. Czerwień krwi i wina słodycz doskonałą, delikatne ciało, lecz serce jak skała.
Odp : wiśnia

3. Co ma cztery nogi i siedzenie, ale nie biega i nie siada?
Odp : krzesło

4. Ma główkę zamiast ciała i liście zamiast rąk. Nie myśli i nie czuje, bo zamiast serca ma głąb.
Odp: kapusta

5. Żyję w oceanach, jeziorach i rzekach. Kiedy zmarznę zastygam, zaś w upale znikam.
Odp : woda

6. Kapelusz nosi na deszcz i pogodę i stoi w miejscu na jednej nodze.
Odp : grzyb

Teraz proszę was o podanie mi odpowiedzi na pozostałe zagadki. Nie znam dokładnie ich treści i nie mogłem odszukać ich na stronach internetowych. Jeszcze raz przypominam jest to gra Warlords Battlecry II. NIE III !!!!

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: WBC II Zagadki

Post autor: Wojtku » śr, 7 lip 2010, 10:39

Coś w stylu: Czasem wylewa ale nie łzy: Rzeka

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: WBC II Zagadki

Post autor: Louis EX » śr, 7 lip 2010, 23:28

Nie przypomina sobie aby były jeszcze inne zagadki. Te 6 jest też podane na stronie. Więcej sobie nie przypominam, również tej co podał Wojtku.

Awatar użytkownika
BrudasekPL
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 100
Kontakt:

Re: WBC II Zagadki

Post autor: BrudasekPL » czw, 8 lip 2010, 21:32

Ale jesteś Mongoł. Strona o wbc jest ok ale ty jej nie doceniasz :/ A jak forum nie pasi to(przepraszam adminów za wulgaryzm)wypierdalaj do Basi. Tyle mam do powiedzenia od siebie :/
Interesuje Cię pełne spolszczenie do WBC3? Zajrzyj tutaj viewtopic.php?f=64&t=2521

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: WBC II Zagadki

Post autor: Louis EX » czw, 8 lip 2010, 21:40

Po to jest forum aby się pytać. A ty nie wiem czy masz zespół napięcia przedmiesiączkowego czy co? To jest ban.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości