pytanko

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kusy
Licz
Licz
Posty: 90
Ulubiona rasa: krasnoludy
Kontakt:

pytanko

Post autor: kusy » pn, 2 lis 2009, 14:29

są może jakieś pomyły na stworzenie nowego warlordsa?
Aequm memento rebus in arduris servare mentem
Est soularus oth Mithas

Awatar użytkownika
Michael
Gornak
Gornak
Posty: 134
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Długopole Zdrój
Kontakt:

Pytanko

Post autor: Michael » pn, 2 lis 2009, 15:18

A możesz dokładniej sprecyzować pytanie?

Jeśli chodzi o to czy będzie kiedyś jakiś nowy WBC, to na razie jeszcze nic nie wiadomo, tylko chodzą plotki, że robią dodatek do WBC 3.
www.heroes3.pun.pl, największe forum o heroes 3 w Polsce.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: pytanko

Post autor: miko » pn, 2 lis 2009, 16:45

LM jakie plotki! Ja nic nie słyszałem infinitive nie przyłoży do tego ręki bo wystarczający balans zamieszczono w podstawce z patchem. Co do nowego Warlordsa to tak trwają prace nad IV ale to chyba początki bo w końcu znaleźli sponsora na to.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: pytanko

Post autor: Administrator » pn, 2 lis 2009, 19:41

Dodatku do WBC3 bym się nie spodziewał. Jak już to powstanie WBC4.
Na szczęście jest szansa na WBC4, ta gra jeszcze nie umarła. Twórcy są zainteresowani tworzeniem następnych części gry. Jakiś rok temu czy dwa lata temu I2 (twórcy) wypowiadali się na temat tworzenia się pewnych, drobnych prac nad WBC4.
Steve Fawkner pisze: We're actually the largest and busiest that we've ever been and we're just moving to a bigger office!

We've been a bit quiet on the net lately because we're very very busy finishing three new games.
Steve Fawkner - główny twórca gry, wypowiedź z 10-21-2008.

Co można tłumaczyć, że firma trzyma się w bardzo dobrej kondycji. Że są zajęci tworzeniem 3 nowych gier ze stajni I2. Prawdopodobnie tu mowa o: Puzzle Chronicles, WBC4, Warlords V.

Jednym z ważnych aspektów związanych z powstaniem WBC4 jest ukazanie się gry Starcraft 2. Na pewno nowe pomysły zastosowane w S2 będą miały wpływ na tworzenie WBC4.

Moje przewidywania odnośnie ukazania się WBC4 są takie:
2010 (2011 MAX) - będzie to rok decydujący o powstaniu WBC4. Ze względu na wydanie S2, w pewnym sensie początkiem końca ich gier związanych z puzzle. Po tych latach pomysł na grę upadnie, I2 nie poradzą sobie ze stworzeniem grafiki odpowiadającej przyszłości, będzie za duża przepaść między WBC3, a WBC4.

Bądźmy dobrej nadziei ;)

ps. Skąd informacje o znalezieniu sponsora, podaj jak coś tutaj albo na pw konkretne źródło tych informacji, jeśli posiadasz takie.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości