Turniej świąteczny !

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Turniej świąteczny !

Post autor: Apollyon » wt, 11 gru 2012, 15:17

Skoro znaleźliśmy sieć na hamaku bez limitu graczy proponuję rozruszać społeczeństwo WBC turniejem świątecznym z nagrodami a po nowym roku zrealizować plan "Mistrzostwa WBC "

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Turniej świąteczny !

Post autor: Adrenalina666 » wt, 11 gru 2012, 16:10

Admin mówił już(choć nie wiem czy wszystkim, być może tylko mnie) że zorganizuje ten turniej(prawdopodobnie 21 grudnia) tak więc sprawa jest z tym załatwiona. Nagrody, hmmm... myślę, że to będzie jakaś podkładka pewno czy coś w tym stylu, gdybym zobaczył jako nagrodę bluzkę z napisem wbc3 to bym się ucieszył.
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Turniej świąteczny !

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » wt, 11 gru 2012, 18:14

Przecież 21 jest KONIEC ŚWIATA tra melanż zrobić xD . A tak na serio to świetna inicjatywa w końcu coś się tu rozrusza :D
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Turniej świąteczny !

Post autor: Adrenalina666 » wt, 11 gru 2012, 19:07

No co ty, Seba, telewizji nie oglądasz?! Nie ma końca świata wyprzedaż Toyoty!!!
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Turniej świąteczny !

Post autor: Apollyon » wt, 11 gru 2012, 21:14

Nic o tym nie wiem ale jak tak to spoko, aczkolwiek mówiąc "święta" miałem na myśli 24, 25 i 26 grudnia. Wbijajcie na sieć hamachi 057-794-093 hasła brak jest to sieć na 256 slotów do gry Tzar. Z rozmów, które przeprowadziłem z graczami tam wynika, że sieć nie ma admina, który mógłby kogoś z niej wyrzucić. Mimo to ze względów bezpieczeństwa lepiej nie pisać,że gramy tam w coś innego niż Tzar . Nowi gracze WBC mogą zwracać się do mnie Tomka lub Kronosa na priv. Pokażcie ile nas jest i robimy Mistrzostwa WBC !!!! Co do nagrody Adren to wolę praktyczniejszą rzecz niż podkładka czy koszulka np oryginalną płytę WBC3, badz coś z tym związanego.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości