Inny Typ turnieju

Przedstaw własny pomysł.
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Inny Typ turnieju

Post autor: Administrator » czw, 15 lis 2012, 01:34

Po przejrzeniu tematu i przypomnieniu sobie dawnych "wielkich dyskusji" na tym forum, postanowię się włączyć :)
Stara to nie oznacza że zła albo przestarzała. Spójrzmy choćby na cs1.6, miliony osób dalej w to graja a widac pixele że ho ho ho, i jest na silniku half-life ktory jest jeszcze starszy. Albo Heroes III, też stara, i to o wiele starsza niż WBC III, a ostatnio na wykladzie widzialem co 4 siedziala i pykala w Heroes III, nie V, VI, tylko III wydana bodajze w 1995. Moge ci choćby od zaraz wymyśleć temat którego nie ma.
CS 1.6 ma specjalnie stworzoną platformę multi, na której gracze mogą sobie pograć bez przeszkód - Serwer WBC do grania online już od dawna nie istnieje. Heroes 3 - a ile osób z nich gra aktywnie online? Sytuacja bardzo podobna do WBC , gdzie też sporo jeszcze osób gra w kampanię.
KKProgamer napisał(a):
KKProgamer idzie bohaterem i wyłazi mu z naprzeciwka Olbrzym, jeb, nie ma bohatera i nagle w glosnikach okrzyk : " O KUR*****************************************", wszyscy wpadaja w radosc,emocje,smiech, KKP stracil herosa jak noob. a nowy sobie mowi : lolz, fajne to, zostane. xD
Haha, to jest dobre xD Trzeba przyznać, że tworzenie filmików na YT czy gdziekolwiek jest przyszłościowe, zwłaszcza tego typu. Można by coś ponagrywać, jak coś to mogę pomóc jak znajdę czas.
Do dzieła!
olz. ty chyba nie wiesz o co mi chodzi? Nie chodzi mi o jakieś nędzne gierki typu " liczymy do 100 " tu chodzi o jakas ogromna grę forumową
Do dzieła, stwórz taką.
Wakacje - Obóz,wyjazd,wakacje,kolonia i inne bzdety.
Ja też mam różne wymówki na niezajmowanie się forum.
Tu robi się rozłam, mówisz że wszyscy maja przejsc na comodo, a gry dalej sa na hamachi i dlatego jestesmy rozdzieleni może? może powrócimy razem do jednego <kilku osobom nie dziala comodo, mi tez nie dzialal musialem sie natrudzic>
To napraw to. W czym problem? Powiedz tylko, co mam zrobić.
I tu jesteś w błędzie. to działa w dwie strony, bo skad maja wiedziec o comodo, jak nie ma forum? skad maja wiedziec o forum kiedy nie maja kontaktu z kims kto tam jest?

Nie ma forum, nie ma nowych graczy na comodo.
Nie ma dobrego sieciowego lacznika, nie ma gier.
nie ma gier - nie ma uzytkownikow forum, graczy, forum.
Zgodzę się, żeby trwało multi i ludzie chcieli je zobaczyć, musi być jakaś aktywność na forum, inaczej się zniechęcają.
Tu powiedziales wprost ze nikt z modow/adminow nie interesuje sie juz losem wbc fan i nie ma chęci na jego odrodzenie i czeka na niechybna zgube forum w takim stanie.
Czyli że admini/modowie nie CHCĄ powrotu wbc fan?
To miej chęć i doprowadź do odrodzenia.
Moge ci choćby od zaraz wymyśleć temat którego nie ma.
Proszę bardzo. Każdy będzie zadowolony, jak to zrobisz.

Z większością opinii Pielagorotha się zgadzam, więc nie będę cytował :)

Podsumowując, kwestią nie jest wymienienie problemu, powiedzenie, że jest źle, tylko faktyczny pomysł na naprawienie i realizacja go. Większość myśli KPP jest dość pusta, sorry, lubię cię, podoba mi się, że próbujesz coś zdziałać, ale bądźmy poważni, tu nie trzeba jakiegoś mówcy, tylko konkretnego działacza. Założę się, że teraz znikniesz, bo żadnych problemów nie rozwiązałeś, nic nie zrobiłeś - tylko wspomniałeś o nienajleposzym stanie forum - ale to może zrobić każdy średniorozumujący użytkownik forum. Chcesz pomóc realnie, to powiedz, co mam zrobić, aby pomóc w "odrodzeniu forum" - tylko bez rzucania pustych słów, konkrety! Również możesz sam działać, będę się cieszył z każdej twojej inicjatywy.

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Inny Typ turnieju

Post autor: KKProgamer » czw, 15 lis 2012, 20:50

I zaczynamy znowu kwestię. Tym razem wreszcie pozytywnie a nie negatywnie. a więc na początku to :
Chcesz pomóc realnie, to powiedz, co mam zrobić, aby pomóc w "odrodzeniu forum" - tylko bez rzucania pustych słów, konkrety! Również możesz sam działać, będę się cieszył z każdej twojej inicjatywy.
I to mi się własnie podoba, to to o czym gadalem z toba na comodo. Nie można gadać bez przerwy a działać. Dlategoż mówię od razu że nie będę zadnym mówcą tylko wykonawcą. Przejdę do tego na końcu i chce aby kazdy to przeczytał
Założę się, że teraz znikniesz, bo żadnych problemów nie rozwiązałeś, nic nie zrobiłeś
Jesteś w błędzie
Większość myśli KPP jest dość pusta, sorry, lubię cię, podoba mi się, że próbujesz coś zdziałać,
Mniejszosc mysli KKP jest pusta, resztę trzeba zrozumieć. Sorry, ja ciebie też lubię XD I będe działał, możesz mi wierzyć.
To miej chęć i doprowadź do odrodzenia.
Ahoj kapitanie!
To napraw to. W czym problem? Powiedz tylko, co mam zrobić.
I tu tak samo proszę o przeczytanie najwazniejszej dolnej wiadomosci. dziekuje xD
Do dzieła, stwórz taką.
Dobra, zrobię taką że wam gęby opadną. [to mialo na celu rym, ale chyba sie nie udal]
KKProgamer napisał(a):
KKProgamer idzie bohaterem i wyłazi mu z naprzeciwka Olbrzym, jeb, nie ma bohatera i nagle w glosnikach okrzyk : " O KUR*****************************************", wszyscy wpadaja w radosc,emocje,smiech, KKP stracil herosa jak noob. a nowy sobie mowi : lolz, fajne to, zostane. xD
Haha, to jest dobre xD Trzeba przyznać, że tworzenie filmików na YT czy gdziekolwiek jest przyszłościowe, zwłaszcza tego typu. Można by coś ponagrywać, jak coś to mogę pomóc jak znajdę czas.
Mozna zrobić od razu Serię taką. Wpadki Graczy WBC III
Częśc następna - KKP idzie sobie 4 pikinierami a tu nagle armia czarno. " O KUR******************* " i spieprza, niestety nie udaje mu się. Legnie w plomieniach, przez rozwścieczonych czarnoksieznikow z trollfejsami.

Rzeczywiście, nie zrozumieliśmy się. Jednakże gra tego typu też już kiedyś była i skończyła się po kilku tygodniach jednym wielkim failem. O ile wiem była to jakaś kampania na forum, w której nikt nie walczył między sobą tylko podbijano neutralne tereny + oczywiście duża część graczy zrezygnowała/zniknęła w trakcie. Obawiam się, że przy następnej próbie będzie podobnie. Jak chcesz to pomimo tego możesz próbować, ale na moje oko to korzyści będą niewspółmierne do pracy, którą trzeba by w to włożyć. Przygotowanie takiego czegoś wymaga ogromu pracy i motywacji, a efekty niepewne.
I znowuż się nie zrozumieliśmy. Myśląc Gra Forumowa nie chodzi mi o przejmowanie terytorii itp. a potem rozgrywanie walk w WBC III. To nie ma mieć wogle "grania" w ta na kompie. To ma być mobilna wersja WBC III ale na forum. Levele na forum, wojska na forum, bitwy na forum. A wszystko rozpisane "ala historycznie" i "ala gierkowo"

(ala historycznie - Armia Pikinierów natarła itp. itd.
ala gierkowo - 26 Pikinierów zaatakowało zadając ileś tam dmg)
Wskaż mi jakąś inną historię na forum tak regularną.
Ja zaczynam pisać ową. Recenzja ok. 18-20 listopada tego roku zapraszam [kazdy czlonek forum bedzie mogl uczestniczyc], teraz regularnie pisana co dzien/dwa jest Historia Kronosi i KKP.
Dodam, że mam już materiały na 2. część noweli o Janie, ale nie zapewniam, że kiedykolwiek ona powstanie.
0 F/\|<! |_00ff(1/\|\/| T0!! Prosze zrob! xD Jestem twoim faniusiem


Ha. Gdybyś bywał regularnie to byś wiedział jakie są przyczyny takiego stanu rzeczy.
Wiem, Adren mi mowil ze nie da sie grac 3v3, sam tez to zauwazylem, jednak ja tu wspomniałem o raczej "błednym" wyborze Comodo. Gdyż Comodo okazal sie wadliwy i nie do gry (można by go użyć jako komunikatora miedzy nami, ale nie do gry)

To może dołączysz do niego zebrawszy siły zdobyte podczas twojej ostatniej przerwy i naprawisz problem.
To wejdź i zobacz, też staram się robić gry gdy jest trochę ludzi. A ciebie widzialem tylko 1 raz w ciagu mojego juz 4 dniowego pobytu.

Przykładów czego? Jeśli propozycji to czemu nie przedstawił ich na forum w dziale propozycje? Nie rozumiem, co miałoby nie wystarczyć.
Spytaj jego, uwazam że to co powiedzial jest bardzo dobre cytuję " DZIAŁ INICJATYWY " Bardzo bardzo ciekawe.



I TERAZ WIADOMOSC NA KONIEC

Chcąc żeby "zdziałać" coś na forum, poprawić, przedyskutować zmiany i każdy wymienił by plany <a potem ugadalibysmy sie, kto co moze zrobic itp.> wpadłem na pomysł aby zrobić taką "Konferencję" w której by uczestniczyli Admin,Louis,Piela,Enzoo,Ja i ci co chcą jeszcze cos zdzialac. Wymienilibyśmy się pomysłami, zrobilibysmy jakas liste i po kolei wykonalibysmy podpunkty do odrodzenia WBC FAN.
Termin do wyboru, Żeby przynajmniej 3 osoby były (Admin,Piela,ja wtedy jakoś damy radę). I dlatego tutaj oficjalnie prosze o spotkanie. Dziękuję :)
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Inny Typ turnieju

Post autor: Pielagoroth » czw, 15 lis 2012, 23:25

KKProgamer pisze:I znowuż się nie zrozumieliśmy. Myśląc Gra Forumowa nie chodzi mi o przejmowanie terytorii itp. a potem rozgrywanie walk w WBC III. To nie ma mieć wogle "grania" w ta na kompie. To ma być mobilna wersja WBC III ale na forum. Levele na forum, wojska na forum, bitwy na forum. A wszystko rozpisane "ala historycznie" i "ala gierkowo"
Mała różnica już do tego co było. Ale skoro chcesz sam niejako animować te wszystkie bitwy, a nie rozgrywać ich normalnie to roboty z tą grą będzie jeszcze więcej niż myślałem. I to sporo więcej. Nie na te czasy takie coś. Może wypaliłoby to ze 2 lata temu jak było kilkanaście osób aktywnych, a teraz to nie ma szans, żeby trud włożony w przygotowanie i realizację się opłacił.
KKProgamer pisze:Ja zaczynam pisać ową. Recenzja ok. 18-20 listopada tego roku zapraszam [kazdy czlonek forum bedzie mogl uczestniczyc], teraz regularnie pisana co dzien/dwa jest Historia Kronosi i KKP.
Zaczynasz, ale czy dokończysz ją bez przerw? :> Historia o Kronosi ciągnie się już od miesięcy, a nawet lat xD Coś czuję, że następne tak samo będą wyglądać. Tak btw. przypomniało mi się, że jest jeszcze coś na forum, co pojawiało się regularnie. TVE pisane przez Miko, ale to zamierzchłe czasy :p
KKProgamer pisze:Prosze zrob! xD Jestem twoim faniusiem
Może kiedyś. Ale nie napalaj się xD
KKProgamer pisze:Wiem, Adren mi mowil ze nie da sie grac 3v3, sam tez to zauwazylem, jednak ja tu wspomniałem o raczej "błednym" wyborze Comodo. Gdyż Comodo okazal sie wadliwy i nie do gry (można by go użyć jako komunikatora miedzy nami, ale nie do gry)
No Comodo jest niestety bardzo słabe, ale zostało wybrane, bo zapowiadało się bardzo ciekawie. Był temat, w którym dyskutowaliśmy o różnych programach. Szkoda, że cię nie było to mógłbyś coś doradzić :> (Klik)
KKProgamer pisze:To wejdź i zobacz, też staram się robić gry gdy jest trochę ludzi. A ciebie widzialem tylko 1 raz w ciagu mojego juz 4 dniowego pobytu.
Nic w ladderze nie dochodzi :/ Zagrałbyś chociaż z Adrenem solo albo coś. A ja na comodo rzadko, bo na hamaku przesiaduję.
KKProgamer pisze:Spytaj jego, uwazam że to co powiedzial jest bardzo dobre cytuję " DZIAŁ INICJATYWY " Bardzo bardzo ciekawe.
Nie wiem czym by się miały różnić wasze inicjatywy od propozycji xD Jeden dział wystarcza bez wątpienia.

Co do wiadomości końcowej. Eh czemu tutaj swoich propozycji nie przedstawisz tylko zaraz jakieś spotkania xD Ciężko będzie zebrać się w więcej osób, dlatego warto tutaj pisać :p
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Inny Typ turnieju

Post autor: KKProgamer » czw, 15 lis 2012, 23:54

Mała różnica już do tego co było. Ale skoro chcesz sam niejako animować te wszystkie bitwy, a nie rozgrywać ich normalnie to roboty z tą grą będzie jeszcze więcej niż myślałem. I to sporo więcej. Nie na te czasy takie coś. Może wypaliłoby to ze 2 lata temu jak było kilkanaście osób aktywnych, a teraz to nie ma szans, żeby trud włożony w przygotowanie i realizację się opłacił.
2 silniki do zrobienia, wprawiony jestem w tym, więc gdyby na fast to tydzień i jest gotowa. potem ew. można aktualizować, dodawać nowe misje, przedmioty. Tak Gra Forumowa potrzebuje kilku aktywnych by zachecic do tego innych, dlatego albo poczekamy aż uda nam się zgromadzić większa ilosc osob ALBO postaramy się i to my bedziemy tymi poczatkowymi.
Zaczynasz, ale czy dokończysz ją bez przerw? :> Historia o Kronosi ciągnie się już od miesięcy, a nawet lat xD Coś czuję, że następne tak samo będą wyglądać. Tak btw. przypomniało mi się, że jest jeszcze coś na forum, co pojawiało się regularnie. TVE pisane przez Miko, ale to zamierzchłe czasy :p

Dokończę spokojnie! Będzie trwała na wieki, chyba że zapowiem mala przerwę ale to napewno nie na początku! :)


Może kiedyś. Ale nie napalaj się xD
GIVE ME A HISTORY OF JAN!!!!! JAN NECRO ! JAN NECRO !

Nic w ladderze nie dochodzi :/ Zagrałbyś chociaż z Adrenem solo albo coś. A ja na comodo rzadko, bo na hamaku przesiaduję.
Dobra! Ale to tylko twoje życzenie! wiem jaki bedzie wynik.
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Inny Typ turnieju

Post autor: EnZoOo » sob, 17 lis 2012, 01:34

Jeżeli mam być szczery to powiem krótko, bo pie**olita jednym słowem, o pierdołach i wymiany zdań która i tak nic nie zmieni na ten moment.
Każde forum przechodzi stan kryzysowy, nie jesteśmy pierwsi czy też ostatni.
Baterie się niektórym przegrzały i to wszystko.

Co do Ciebie KPP, jeżeli mam być szczery, pomysłów to Ty miałeś setki, jednak każdy z nich nigdy się nie ukończył.
Propozycje to każdy jeden umie rzucić, ale żeby się do tego zabrać, to już nie ma komu.

Co do tej "konferencji"
Wiesz jak by to wyglądało?
Dwie godziny pitolenia o niczym, "jestem na nie/tak, dlaczego, po co"
Mejbi mejbi z 20 pomysłów doszlibyśmy do jednego gdzie wspólnie byśmy się zgodzili.

Chcecie wysoki poziom forum? To takie rozmowy przeprowadzajcie w inny sposób, bo każdy to czyta, tyle że nie każdy się wypowiada.
Tutaj niektóra słowa mogą urazić graczy.
Jakie to słowa?
Sami znajdźcie.

Ode mnie tyle jak na razie.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Inny Typ turnieju

Post autor: Pielagoroth » sob, 17 lis 2012, 11:28

EnZoOo pisze:Każde forum przechodzi stan kryzysowy, nie jesteśmy pierwsi czy też ostatni.
Baterie się niektórym przegrzały i to wszystko.
Jednak aktualny kryzys naszego forum jest największym w jego historii, nie pierwszy, ale może być ostatni :( Myślę, że dyskutować o tym warto, a wręcz trzeba.
EnZoOo pisze:Co do Ciebie KPP, jeżeli mam być szczery, pomysłów to Ty miałeś setki, jednak każdy z nich nigdy się nie ukończył.
Otóż to. Wspomnę chociażby Księgę Jednostek, która skończyła się na jednej rasie czy Turniej Etheria, który w skutek niedopracowanych zasad umarł śmiercią naturalną. Dodałbym jeszcze historię z Kronosią, ale wkrzesiłeś ją dziwnym trafem :p
EnZoOo pisze:Dwie godziny pitolenia o niczym, "jestem na nie/tak, dlaczego, po co"
Mejbi mejbi z 20 pomysłów doszlibyśmy do jednego gdzie wspólnie byśmy się zgodzili.
Otóż to x2. To forum jest po to żeby przedyskutowywać pomysły i propozycje. Chyba, że miałbyś jakiś dokładny plan rozpisany o czym mówimy i ile, a nie jakiś ogólny zarys.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Inny Typ turnieju

Post autor: KKProgamer » sob, 17 lis 2012, 20:39

Otóż to x2. To forum jest po to żeby przedyskutowywać pomysły i propozycje. Chyba, że miałbyś jakiś dokładny plan rozpisany o czym mówimy i ile, a nie jakiś ogólny zarys.
Jeżeli mam być szczery to powiem krótko, bo pie**olita jednym słowem, o pierdołach i wymiany zdań która i tak nic nie zmieni na ten moment
.
Co do Ciebie KPP, jeżeli mam być szczery, pomysłów to Ty miałeś setki, jednak każdy z nich nigdy się nie ukończył.
Propozycje to każdy jeden umie rzucić, ale żeby się do tego zabrać, to już nie ma komu.
Kilka z waszych argumentow juz przepadla twierdząca " KKP bedzie mówił, a zostawi nas samych z jego pomysłami " - i tutaj już nie możecie tego powiedzieć bo Instrukcję COMODO/Hamachi wykonałem, kontynuowalem historie, robie kolejna, a takze jak ktos chce moge dac zapowiedz mojej gry forumowej <jak ma wygladac, po to tez chcialem Warlords IV> staram sie byc rowniez aktywny na forum i cytuje :
Nic w ladderze nie dochodzi :/ Zagrałbyś chociaż z Adrenem solo albo coś. A ja na comodo rzadko, bo na hamaku przesiaduję.
gralem z Adrenem, Appem i Lepperem, 2v2 na hamachi, masz walke w ladderze, jutro postaramy sie nastepna albo chocby nawet solo. <albo zlozymy solo i mozemy komentowac jak chcesz>. Otwarty na sugestie jestem (ala Yoda.)
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości