Dalszy rozówj - oddanie władzy

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Dalszy rozówj - oddanie władzy

Post autor: Administrator » śr, 11 lip 2012, 12:48

Wiem, że propozycji było już wiele. Niektóre się udawały, niektóre nieznacznie zmieniały coś, a jeszcze inne przepadły. Ale ta będzie bardzo ważna dla przyszłości forum. Patrząc na ostatnie miesiące, sytuacja nie ma się najlepiej. Należy wykonać jakieś działania, aby forum przywrócono dawną aktywność. Myślę, że źródło problemów leży w ludziach administrujących forum, którzy już stracili dawny zapał do pracy, przestają mieć czas na sprawy społeczności. Krótko mówiąc, potrzeba nam zastępców oraz osób nowych. Ten cały proces będzie polegał na stopniowym przekazywaniu władzy użytkownikom, którzy lepiej zarządzają, aby forum dalej trwało.

Planuje zrobić nowy system pracy - będą powstawały stanowiska, każdy comiesięcznie będzie składał raport z tego co zrobił, co udało mu się zrobić, a czego nie, jakie podjął wysiłki. Będą konkursy na stanowiska, odwołania, podsumowania.
Główny Administrator ds Warlords Battlecry 3.
Koordynator ds promocji, komunikacji społecznej oraz z zagranicą (reklama, fanpage na facebooku, kontakt z zagranicznymi graczami)
Administrator do innych gier, dla każdej gry inny.
Zadaniem tych trzecha panów będzie utrzymanie aktywności na sieciach forum oraz pisanie postów przez użytkowników - pod tymi kryteriami będą ocenani.

Na początku na forum będzie dany zakres praw moderatora, z czasem myślę, że dostęp do panelu administracyjnego. Jak uda się, to również możliwość kickowania na sieci Comodo.

Pilną sprawą jest odgrodzenie graczy Warlods BattleCry od graczy innnych gier. Kto będzie nieaktywny, będzie wyrzucany z sieci. Powstanie nowa sieć dla innych gier. Żeby nowi mogli sobie pograć w wbc, a nie byli zachęcani do instalowania innych gier. Ale tym powinna się zająć osoba nowopowołana do moderacji/administracji.

Możliwie, że część naszego zespołu będzie musiała przejść na emeryturę. Oczywiście otrzymają zaszczytne tytuły honorowych użytkowników. Będzie to wszystko z nową zasadą aktywności przy wykonywanych stanowiskach. Prawdopodobnie dalej bedą mieli dostęp do działu administratorskiego, będą zatwierdzali raporty, odwoływali ludzi ze stanowisk w drodze głosowania.

Możecie składać propozycje, kto czym by się chciał zająć. Mówiąc w prostych słowach, macie forum i wszystkie jego zasoby do dyspozycji, które Administracja jest skłonna oddać. W tym temacie musimy ustalić, kto się czym zajmie. Mogą powstać nowe działy, nowe rzeczy, zmiany zasad walk (np na stałych herosów, bo większośc nowych własnie tak gra itd.). Nie ma co się krępować z kandydaturami, bo to ma służyć forum, kto się czuje na siłach, niech się zgłosi.

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Dalszy rozówj - oddanie władzy

Post autor: TomekW » śr, 11 lip 2012, 12:54

Mogę zająć się czymkolwiek z wymienionych:

Zaawansowane umiejętności językowe (j. angielski) i doświadczenie w kontaktach z obcokrajowcami grającymi w WBC pozwoliłoby mi z pewnością zając stanowisko koordynatora.

Szerokie spektrum gier, w jakie grywam (Starcraft 2, Warcraft 3 i inne, pewnie mniej ważne) daje mi wiedzę w tym zakresie wystarczającą, aby moderować taki kącik.

Rozważność w podejmowaniu decyzji, ciekawe pomysły i spora wyobraźnia to cechy, które powodują, że jestem także dobrym kandydatem na ogólnego administratora.

To czy i jakie stanowisko mógłbym zająć, niech rozważy Administracja.
Tomek

Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Re: Dalszy rozówj - oddanie władzy

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » śr, 11 lip 2012, 13:35

Problem nie tkwi w forum ale w tym że multi zamarło . Od kiedy przerzuciliście się na comodo lider przestał istnieć :/
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Dalszy rozówj - oddanie władzy

Post autor: Apollyon » śr, 11 lip 2012, 17:16

Nie chcę zmiany Administratora głównego. Nie wyobrażam sobie WBCMulti bez obecnego. Co do zmiany administratorów i moderatorów na forum, którzy już się "wypalili" to jestem za ! Potrzeba nowych energicznych ludzi, którzy będą wypełniali swoje obowiązki i zasypywać pomysłami. Obecnie nie kandyduje na żadne stanowisko. Mogę pomóc w reklamie, sprowadzaniu i witaniu nowych graczy. Dobrze by było jakby fanpage na facebooku prowadziło kilka osób, najbardziej aktywnych na forum.

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Dalszy rozówj - oddanie władzy

Post autor: TomekW » śr, 11 lip 2012, 18:14

Problem tkwi w tym, że Ty nie chcesz zmiany, ale Administrator główny chce albo nawet musi ją przeprowadzić, bo jak sam twierdzi - nie ma czasu. Ale trzeba przyznać, że lepiej, żeby zostało jak jest.
Tomek

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Dalszy rozówj - oddanie władzy

Post autor: EnZoOo » czw, 12 lip 2012, 02:14

Pomysł dobry, jestem za ;).
Jak na razie w tej sprawie więcej nie mam do powiedzenia.
Potrzeba ludzi młodszych, z zapałem energii.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

KitCre
Łowca
Łowca
Posty: 34
Kontakt:

Re: Dalszy rozówj - oddanie władzy

Post autor: KitCre » czw, 12 lip 2012, 19:54

te wszystkie zmiany w rozgrywce :) np. szybsza gra bo za długo mecze trwały.
(tak szybciej ale mniej :)
albo przejscie na combo i pieprzenie sie z wylaczaniem hamaka a potem reset kompa bo chce sobie pograc w cos innego to utrudnia gre :)


Hahah Kitcre to pedal i niech spi**dala

ta..
wiem bo sam juz nie gram a kiedys grałem i to sporo :)
idzcie słuchać starych graczy bo oni wiedza co mówią (widać skutki)

michal_mg3
Thrall
Thrall
Posty: 7
Kontakt:

Re: Dalszy rozówj - oddanie władzy

Post autor: michal_mg3 » pt, 20 lip 2012, 01:06

Ja mogę się zająć fanpagem na facebooku i znam całkiem dobrze angielski (jeśli to ma w czymś pomóc to piszę :) ) tylko chciałbym wiedzieć co według was powinno się znaleźć na takim fanpagu (na pewno coś o multi ale co poza tym?).

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Dalszy rozówj - oddanie władzy

Post autor: Apollyon » ndz, 22 lip 2012, 01:51

http://www.facebook.com/WarlordsBattlecryIII

powinno to żyć , nie brakuje cikawostek i filmików a nawet nagrywanych walk na youtube i naszym forum. Przeniesmy tam nasze forum i rozreklamujmy to na innych forach, nie trzeba sie rejestrować a facebooka ma prawie każdy dzisiaj

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Dalszy rozówj - oddanie władzy

Post autor: przemkool » śr, 1 sie 2012, 09:30

Zgromadzić więcej ludzi na Comodo i szybsza gra na Multiplayer :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości