Hamachi

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Hamachi

Post autor: Administrator » ndz, 1 lut 2009, 22:18

Zauważyłem problem, jeśli chodzi o umawianie się na rozgrywkę sieciową. Trudno dobrac odpowiednie lvl-e bohaterów, aby zagrac sprawiedliwie.
Więc mam na to pewne rozwiązanie (między innymi dzięki rozmowie z KL-em).

Na oficjalnej sieci wprowadźmy nakaz posiadania bohaterów na odpowiednich lv. Myślałem nad: Bohater do lv20 oraz do lv50 - to jest jeszcze do uzgodnienia. Czyli osoba będąca w Naszej sieci musiałaby posiadac przynajmniej 2 postacie na wyżej wymienionych lvl-ach. Ułatwiłoby to umawianie się na rozgrywkę sieciową sm04

Oczywiście, żeby było łatwiej stworzyc takie postacie wprowadziłbym mapy: 1) do expienia 2) do itemów.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: Krasnoludzki Lord » ndz, 1 lut 2009, 22:25

Własnie: czy w wbcII taki sam próg? Bo w II trochę trudniej się expi i trudniej zrobić taką mapkę. Ale jeśli mi podacie wszystkie el. za co się dostaje xp to postaram się zrobić mapkę godną mapy Alka ale to w swoim czasie poniewarz narazie ukrywam obecność gier na moim kompie ;/ i jeszcze jedno: jak zrobie formata to usunie mi się wbc III? A postać?
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Infernal
Licz
Licz
Posty: 99
Ulubiona rasa: Krasnoludy i inne
Lokalizacja: Szczuczyn
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: Infernal » ndz, 1 lut 2009, 22:33

A może kilka osób poświęciło by trochę swojego czasu i zrobiło 400 lvl?
Jak nie to znaczy że [*][/color] swój czas na marne i [*][/color] to.
Thx wam zw wspólne wysiłki jednak myślę, że nie dojdziemy do konsensusu

// Teraz to przesadziłeś... Admin [ciąg dalszy w odpowiedzi]

*BAN - 1 dzień na przemyślenie

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: Krasnoludzki Lord » ndz, 1 lut 2009, 22:56

Nie wszyscy mają tyle czasu co ty, żeby zagrać niestety. I tak od tak się nie zdobywa 400 lvl. Pozatym nie tylko kilka osób (Ja i Admin zapewne) gra na tej sieci i to ma pyć uproszczenie dla innych chętnych. Wiem, każdy chcę wygrać, ale jak będzie sprawiedliwie to nie tylko jedna osoba będzie 5 łupała.
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: Administrator » pn, 2 lut 2009, 11:25

Infernal nie traktuj tego jako atak na siebie! Bardzo fajnie, że stworzyłeś taką postac (uznanie), ale bez przesady, że ciągle musisz nią grac. A my musimy się dostosowac, robiąc taki wysoki lv. Przecież go się nie robi w jeden dzień, potrzeba wiele czasu. Sam jestem w trakcie tworzenia takiej postaci.
Dlatego też może wprowadzimy dodatkową kategorię do lv999. WBC zostało stworzone do gry mniejszymi lvl-ami.
Bardzo fajnie się gra taką postacią, ale bądźmy realistami, niewielka grupa posiada taką postac, dlatego te zmiany. Aby każdy wiedział jakimi postaciami gra się.
Bohater to nie żadna kopalnia, ani jednostka niezniszczalna. Tylko trochę lepsza jednostka od innych.

Czasu na marne nie straciłeś, kiedyś taka postac przyda się do gier, jak inni będą posiadali takie postacie. Pamiętaj popatrz na inne postacie.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Hamachi

Post autor: Administrator » śr, 4 lut 2009, 23:40

Dobra, przejdźmy do zmian:


1. Na oficjalnej sieci gramy tylko i wyłącznie w dwóch rodzajach kategorii lvl-owych:
1-20lv
21-50lv
Każdy z użytkowników sieci będzie musiał posiadac przynajmniej jednego bohatera z powyższych grup lvl-owych. Jeśli nie ma wylatuje z sieci. Zakazuje się też grania na innych lvl-ach niż powyższe kategorie. W ramach grania w innym rodzaju powstanie odpowiednia siec stworzona przez Administracje. Są to najpopularniejsze grupy do grania w sieci. Grania np. na wyższych lvl-ach itp. można szukac przez założenie tematu w dziale |Gra w Sieci|

2. Gramy tylko i wyłącznie na mapach z opcją *Mocne wieże*.

3. Gramy tylko i wyłącznie w WBC III na tej sieci.

4. Osoby nie aktywne (nie biorące udziału w rozgrywkach) lub niekulturalnie się zachowujące będą usuwane z sieci.


Jeśli nie ma sprzeciwu wprowadzam w ciągu kilku najbliższych dni.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość