Test wiedzy o wbc

Przedstaw własny pomysł.
Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Test wiedzy o wbc

Post autor: KKProgamer » ndz, 1 kwie 2012, 22:35

Mój błąd, nie w porę zobaczyłem że IMP też istnieje.

Co do rozczłonkowania Sarteka - na 100% podzielono go na 99 części poczytaj o Historii WBC która jest na forum.

Wiem, ale chodziło o jednostki które rasa sama może wyprodukować, bo tak mógłbyś dodać quastita z czarów przywołania, zombie z nekro, a tak to generalnie to leś. elfy bo mają enta, ognika i star. ognika.


Prawda mogłem dodać do orka że na 1 lvl. Ale po cóż się pytać o jakieś dziwne staty które trzeba obliczać, przeto najlepiej dać podstawowe?


Co do białego maga to tak jakoś na szybko robilem to pytanie i z począku chciałem dać prawda i fałsz ale jakos tak się stało że tak i nie.



Admin co do pytania z "Prawidłowymi Najeźdźcami z Podziału" to tam specjalnie walnąłem śmiesznego błęda ortograficznego gdyż jest :

a ) Lord Melkor
b ) Lord Antharg
c ) Lord Bane
d ) Lord Sratek

Wszystkie oprócz Srateka trzeba było zaznaczyć bo przeto jest Sartek a nie Sratek :P


Co do waszych wyników sądzę że padliście przy dwóch ciężkich pytaniach z historii wbc iii. O roku podziału i kto oraz w którym roku umarł Król Keldurin.

Jak widzę ogólnie spodobało sie rozwiazywanie testów więc niedługo wstawię następny ;)
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Test wiedzy o wbc

Post autor: TomekW » ndz, 1 kwie 2012, 23:25

Co do ortograficznych to nie wiem czy nie widziałem gdzieś czasem "włucznia", ale to szczegół, quiz fajny.
Tomek

Awatar użytkownika
Gandalf
Thrall
Thrall
Posty: 9
Kontakt:

Re: Test wiedzy o wbc

Post autor: Gandalf » czw, 3 maja 2012, 15:37

No powiem że niezły teścik. Z powodu braku czasu na razie zaprzestałem gry w WBC 3 i dlatego uzyskałem niestety 9/20 punktów - słabo :(
~W grze jako Szqopek, pisać o meczach~

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości