Turniej na angielskiej wersji gry

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Turniej na angielskiej wersji gry

Post autor: Apollyon » śr, 25 sty 2012, 11:19

Proponuję aby najbliższy turniej odbył się na Angielskiej wersji gry 1.03 lub 1.03.24.

Jeśli chodzi o 1.03 proponuję no hero na szybkiej prędkości gry, a w 1.03.24 to bez różnicy może być nawet 50 level all hero .

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Turniej na angielskiej wersji gry

Post autor: Pielagoroth » śr, 25 sty 2012, 16:32

Zarzuć linkiem umożliwiającym ściągnięcie angielskiej wersji to pogadamy. I radzę się spieszyć, bo jak wejdzie ustawa, to może już być za późno ^^
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Turniej na angielskiej wersji gry

Post autor: TomekW » śr, 25 sty 2012, 23:12

Jak już to .25 (TAK, ISTNIEJE TAKA) - ale ja bym się i tak nie bawił w fan pacze, a na 1.03 to nie ma żadnego sensu bo zmiany niezauważalne.
Tomek

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Turniej na angielskiej wersji gry

Post autor: Apollyon » czw, 26 sty 2012, 11:34

Piel jesteś piratem? Będę musiał to zgłosić ! hehe Oczywiście chodziło mi o oryginalne WBC Eng...1.03.25 ? Chyba tylko dla rumuńskiej wersji ....Zmiany byłyby bardzo zauważalne, głownie u Nieumarłych. No i Lysea nie działa więc nowa mapa ! Dodam też, że w tym momencie do turnieju wchodzi z 10 zagranicznych graczy, co podwyższa morale turnieju o +5 i siłę o +2.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Turniej na angielskiej wersji gry

Post autor: Pielagoroth » czw, 26 sty 2012, 17:58

To może zrób turniej dla obcokrajowców? Ustaliłbyś wersję gry, zasady (oczywiście po angielsku) i byłbyś organizatorem. Forum bez problemu może służyć jako baza dla wyników starć, rozpiskę grup czy prędzej wspomnianych zasad. Oczywiście Polacy również mogliby wziąć w tym udział tylko radzę skombinować link do WBC eng, bo może się okazać, że nie każdy chętny posiada tę wersję. Przy okazji nasz dział Departament of English wreszcie by się zaludnił (mam na myśli zwłaszcza to: Klik). Generalnie turniej stoi otworem tylko trzeba chcieć ;) Apol do boju!
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Turniej na angielskiej wersji gry

Post autor: EnZoOo » śr, 1 lut 2012, 14:20

Zostań organizatorem, ustal zasady, zrób mapę, w dziale który Piel podał. Faktycznie ruszyło by to coś.
Ponadto wymaga takie coś cierpliwości, logicznego myślenia i zawzięcia aby taki turniej zrobić.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości