Aktywne Forum - poprawki

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Aktywne Forum - poprawki

Post autor: Administrator » sob, 31 sty 2009, 13:17

Aktywne Forum - pod tym hasłem zaczniemy zwiększac aktywnośc forum.
Mianowicie szykują się zmiany mające na celu poprawienie aktywności w poszczególnych działach. Prawdopodobnie wprowadzimy zarządcę każdego działu, czyli osobę odpowiedzialną za każdy dział i dbającą o niego.

Aby móc utrzymac aktywnośc będą potrzebne poprawki i zmiany w działach.
Jeśli ktoś ma pomysł odnośnie zmian i poprawek niech pisze (po to jest ten temat).

Planowe działy do zmian i poprawek:
Bank Przedmiotów
Mapy
Wymiana Przedmiotami
Turnieje
oraz wprowadzenie nowych.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Aktywne Forum - poprawki

Post autor: aleksanderek48 » sob, 31 sty 2009, 22:27

to będą tacy moderatorzy czy cos?
moje propozycje
Bank Przedmiotów-chyba ty adminie poniewaz masz bank-heosow
Mapy-niewiem
Wymiana Przedmiotami-tez ty adminie
Turnieje-ktos odpowiedzialny
oraz wprowadzenie nowych.-proponuje takie drzewka - tabele, walk w turnieju. moze zrobisz jakis szablon, co?

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Aktywne Forum - poprawki

Post autor: aleksanderek48 » sob, 31 sty 2009, 22:36

i co raz wiecej osob pisze do mnie na temat wb3. dzieki :P

Awatar użytkownika
Infernal
Licz
Licz
Posty: 99
Ulubiona rasa: Krasnoludy i inne
Lokalizacja: Szczuczyn
Kontakt:

Re: Aktywne Forum - poprawki

Post autor: Infernal » sob, 31 sty 2009, 22:52

Za bardzo ogólny temat co zmienić na forum... Ale na pewno daleko nam do doskonałości. Można to zmienić w 1 sposób, a mianowicie gruntownie przebudować forum. Najpierw zrobić projekt jak to ma wyglądać, potem porozumieć się z uczestnikami forum i w końcu zrealizować pomysł.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Aktywne Forum - poprawki

Post autor: Administrator » ndz, 1 lut 2009, 00:05

Infernal, a jakieś konkrety? Wiem, że na forum potrzeba sporo zmian.
Gruntowa przebudowa - ale na czym miałaby polegac? Żeby to uczynic musiałbym poznac krytykę użytkowników, czyli co się nie podoba. Więc zachęcam do szczerego wyznania sm04 Ma to w końcu pomóc, więc nie będzie żadnej urazy. Ale ogólnie jest planowana taka poważna zmiana, czyli ożywienie forum.

Alek pisze, że osoby piszą do niego na gg. Jeśli można wiedziec to o jakich tematach piszą? Jest takie coś, że nowe osoby rejestrują się na forum, ale nie piszą np. wolą przez gg. Staram się jakoś to zmienic, zachęcic, jakieś pomysły?
Alek napisał, że sporo jest działów (dużo miejsca zajmują). W ostatnim czasie podejmuje działania mające na celu zmniejszenia liczby działów, a tworzenia poddziałów.
I to jest fajne, taka krytyka sm101 Czekam na więcej.

Z tymi drzewkami, tabele walk itp. (ogólnie wizualizacja turniejów). Mam zamiar wprowadzic taki dział na stronie (tak jak lista aktywnych graczy). Ale najpierw musi byc rozegrany jakiś sm04 Ale myślę, że to zachęci innych do wzięcia udziału.

Na pewno jak na razie priorytetem jest |Gra w Sieci| - upowszechnienie rozgrywek sieciowych wśród graczy, tworzenie turniejów, lig, rozgrywek sieciowych. Tutaj moje starania są największe, to jest przyszłośc dla forum.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
aleksanderek48
Champion
Champion
Posty: 1257
Ulubiona rasa: mi.: elfy
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Aktywne Forum - poprawki

Post autor: aleksanderek48 » ndz, 1 lut 2009, 00:17

jakos tak patrze na ilosc w sumie moich postow :/
chce powiedziec ze czasem mam tak ze pisze na temat gry ale konkretnych celow niemam, bardziej uogulniam bo mam wiele celow, glownie ludzie pisza z kad popradz, spolscic lub jak grac. tera podaje linki tego forum zeby tu wchodzili tak jak infernalowi albo gridowi

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Aktywne Forum - poprawki

Post autor: Administrator » ndz, 1 lut 2009, 00:29

Na naszym forum mile widziane są wszystkie wiadomości, pytania. Zawsze pomożemy, odpowiemy. Nawet na najgłupsze pytania odpowiem, na pewno nie będą wyśmiane czy coś. Myślę, że pomimo anonimowości w necie ludzie boją zadawac się pytania w szerszym kręgu, szkoda sm06 Atmosfera wydaje mi się miła i przyjazna.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości