Orędzie Admina

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Orędzie Admina

Post autor: Administrator » śr, 14 gru 2011, 23:11

Orędzie Admina - a w nim przedstawię kilka ważnych spraw.

1) Całe to przemówienie miało wyglądać zupełnie inaczej, ale zdarzenia dni ostatnich zmieniły przebieg. Do naszej sieci - wbcfan3 - powróciło rodzeństwo - Moncia i PRZEMEK - którzy jak wiecie odwrócili się od nas i stworzyli rozłam. Na szczęście po wielu próbach pogodzeń udało się osiągnąć kompromis. Dzięki temu znów społeczność gry Warlods BattleCry będzie razem, myślę, że to ważny aspekt, ponieważ i tak graczy jest nie za wiele, więc nie ma najmniejszej potrzeby się dzielić. Mam nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych dni gry online ruszą. Mamy też kilku nowych, których należy "zagospodarować". I przestrzegam przed byciem nieprzyjaznym w stosunku do powracających - jest szansa na odbudowanie relacji, nie zmarnujmy jej.
2) W czasie turnieju, podczas tej przerwy stworzę mod o pochwałach dla naszego forum, w którym będziemy zbierać pkt za ciekawe posty, każdy będzie nam go mógł przydzielić. Oraz będą pkt. obowiązkowe, które moderatorzy oraz Admini będą musieli przydzielać, pochwalać post, nabijając pkt. Myślę, że będzie kilka takich obowiązków, np. jest pomysł, by za walki z nowymi dostawać dostawać dodatkowe pochwały od administracji. Nowa kategoria walk dla nowych, to walka vs Si, osoby doświadczone będą tak grały z nowymi I na koniec każdego miesiąca będzie podsumowanie tych pktów i osoba z największą ilością dostaje np. kolor na miesiąc. Będzie to kolor przekazywany co miesiąc.
3) Prawdopodobnie powstanie nowa funkcja na forum - Ambasador Nowych. Osoba ta będzie się zajmowała początkującymi, organizowała gry na sieci hamachi, udzielała pomocy, prowadziła własny dział na forum. Wkrótce szczegóły, na razie pomysł jest, by powierzyć to stanowisko TomkowiW.
4) 23-25 grudnia to termin na turniej. Wkrótce planuję przedstawić zasady (część ulegnie zmianie), a w piątek ogłoszę zapisy. Mam nadzieję, że zawitają do nas starsi gracze, nowi i obecni, aby stworzyć ciekawe rozgrywki i miło spędzić czas. Tym razem, jako że będę w domu i wolny, zamierzam turniej urządzić w starym klimacie, czyli codziennie skype, pogaduszki itd. Też gry 3na3, na pewno aktywność wzrośnie, więc warto zarezerwować czas.

Dziękuję :p

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Orędzie Admina

Post autor: SOLO LEE » pt, 16 gru 2011, 08:59

Administrator pisze: I przestrzegam przed byciem nieprzyjaznym w stosunku do powracających - jest szansa na odbudowanie relacji, nie zmarnujmy jej.
Właśnie. :swieta:

Awatar użytkownika
LordCan
Dark Rider
Dark Rider
Posty: 482
Ulubiona rasa: Minotaur
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Orędzie Admina

Post autor: LordCan » pn, 19 gru 2011, 19:15

Wow patrze że jednak tu się trochę działo przez ten długi czas mojej nieobecności ;) Tak jakoś ostatnio poczułem chęć gry w WBC, w związku z tym musiałem tu zajrzeć :P
Obrazek

=KMO=

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości