Sieć hamachi 2011 - stan

Przedstaw własny pomysł.
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Sieć hamachi 2011 - stan

Post autor: Administrator » czw, 27 paź 2011, 23:08

Wróciłem do domu, mam zamiar się wziąć poważnie za zmiany na naszej sieci - wbcfan3. Z tego co wiem występuje mała aktywność na sieci, gry są rozgrywane na innych sieciach, brakuje osób, które by się zaopiekowały nowymi - to są główne problemy.
Co myślicie na temat zmian zasad, dopuścić inne, może bardziej imba, ale za to grywalne?
Ewentualnego dopuszczenia zasad zagranicznych, dzięki temu byśmy zyskali nowych graczy?
Może wyznaczyć osoby odpowiedzialne za naukę nowych, stworzyć im dział, pomocnikom nadać rangę i władzę w tym dziale?
Zaostrzenie zasad co do tolerowania gier na innych sieciach?

Macie dużo pytań, zatem dużo pisania, przeczytajcie uważnie i zwróćcie uwagę na każdy problem. Zachęcam do przedstawiania własnych pomysłów i dyskusji.


ps. Jutro ogłoszę walki na sobotnią galę

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Sieć hamachi 2011 - stan

Post autor: Adrenalina666 » pt, 28 paź 2011, 07:17

W sumie to by było nawet nawet :)
Ta nauka nowych na pewno się przyda(choć i ja jeszcze muszę się podszkolić)
Ps:Jak mnie zabraknie na gali to cofnę tego posta!!!
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Trugeck
Lunarion
Lunarion
Posty: 202
Ulubiona rasa: Wszystkiego po trochu, ale najmniej krasnale
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Re: Sieć hamachi 2011 - stan

Post autor: Trugeck » wt, 1 lis 2011, 23:57

Jestem jak najbardziej za, mało osób na sieci jest! Można cos zrobić z tym żeby graczom sie nie nudziło.. nie wiem jak to zrobić xd ale dużo odeszło bardzo.
Admin fan :P

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Sieć hamachi 2011 - stan

Post autor: SOLO LEE » śr, 2 lis 2011, 23:03

Wy macie swoich kumpli do grania, przychodzi ktoś nowy i nikt z nim nie gra bo gracie sobie we własnym gronie i się nie interesujecie że się ktoś nowy zalogował na hamaku. Ja się już nie loguje bo mi się nie chce czekać aż ktoś z łaski swojej ze mna zagra... albo zajęci albo maja wyje.ane.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Sieć hamachi 2011 - stan

Post autor: Pielagoroth » śr, 2 lis 2011, 23:20

Nie zgodzę się żeby jakiś nowy był pomijany czy olewany. Każdy nowy jest indywidualnie wprowadzany w zasady panujące na sieci. Jest na sieci spore grono graczy, które zawsze jest chętne zagrać bez względu na to z kim. To, że z tobą ktoś nie chciał grać nie znaczy, że takich problemów nie mają inni, starzy bywalcy sieci. Problem z załapaniem się do gry nie jest problemem nowych graczy tylko ostatnimi czasy wszystkich. Jednak ja jestem spokojny, znając ilość rozgrywanych gier w poprzednich latach w okresie powakacyjnym (wrzesień-listopad). Już pod koniec tego miesiąca liczba walk powinna wzrosnąć i w grudniu wrócić do normy (tj. 3-4 gry dziennie).
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Sieć hamachi 2011 - stan

Post autor: Administrator » śr, 2 lis 2011, 23:43

DAM PRACĘ:
Szukam kreatywnej i odpowiedzialnej osoby do prowadzenia nowego działu na forum dotyczącego nowych graczy. W dziale pełna władza moderatorska oraz swoboda w tworzeniu zasad, tematów, czyli własny kąt, nikt z administracji nie będzie się zbytnio wtrącał. Jeśli jest taka osoba, która zechciałaby zostać ambasadorem nowych, niech się zgłosi do mnie. Na razie daję wolną wolę w polityce nowych graczy, jak nikt nie będzie miał pomysłów, to wtedy zaproponuję coś własnego.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Sieć hamachi 2011 - stan

Post autor: EnZoOo » czw, 3 lis 2011, 01:21

Piel ja się z Tobą nie zgodzę, Solo Lee ma trochę racji choć nie do końca. Od ostatniego czasu nic się wielce nie dzieje to prawda, ale nawet jak się działo max 2-3 osoby na np 7 online chciało pomóc nowemu graczowi. Ostatnio też jakiś coś szukał i zwiał, chciałem mu pomóc i ktoś tam jeszcze, Adrenalina bodajże. Reszta siedziała i nie byli afk, bo gdy ktoś napisał 1/6 nagle się bydło odezwało. Tak więc popieram wyższy post Admina, iż to jest doskonały pomysł, jednak wątpię by 1 osoba sobie z tym poradziła. Ja mogę jedynie pomóc tam trochę, że tak powiem resztki sprzątać i poprawiać.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Sieć hamachi 2011 - stan

Post autor: Adrenalina666 » czw, 3 lis 2011, 14:59

A tak przy okazji to całkiem dużo nowych przychodzi ale oni myślą że to sieć do minecraft i jak wejdą to piszą"jakie ip?" albo "jest serwer?" i to czasem potrafi wkurzyć.Ja się spotkałem z chyba 4-5 graczami którzy tak pisali.
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

CzareK
Licz
Licz
Posty: 79
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Sieć hamachi 2011 - stan

Post autor: CzareK » czw, 3 lis 2011, 17:30

Też często spotykam się z graczami minecrafta

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Sieć hamachi 2011 - stan

Post autor: EnZoOo » czw, 3 lis 2011, 17:33

Ludzie do tematu, skoro jeden napisał że ludzie z minecraftu wbijają to już reszta wie. Jeszcze może 3 osoby będa tak pisać jak Ty Czarek. Nie róbcie offtopu.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości