Międzynarodowy Turniej

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Międzynarodowy Turniej

Post autor: Apollyon » śr, 12 paź 2011, 13:14

Witam. Poszperalem ostatnio w internecie i znalazlem sporo graczy z calego swiata, ktorzy graja rewelacyjnie. Mam zamiar zorganizowac turniej ktory wylonilby najlepszego z najlepszych na calym swiecie. Poniewaz kazdy kraj ma inne zasady i styl gry proponuje nastepujace rozwiazanie, na ktore zgadzaja sie wszyscy zagraniczni gracze:

wersja gry : WBC English 1.03
siec: wbc24 brak hasla
mapa : losowa
predkosc : medium, fast
tryb gry : non hero
punkty armi : 0
zasoby : averange
zakazy : no Fey
inne : mgla wojny, zaslonieta mapa, random weather, handicaping off, hero startowy 1 lvl (wyzsze levele wplywaja na statystyki wiez, mimo gry bez herosa)


Mysle ze to dobra integracja z innymi graczami i prawdziwy sposob na zaistnienie w swiecie WBC. Mozna by bylo rozbudowac dzial Departament of English. Wiem ze wiekszosc z Was nie lubi non hero, tak samo koledzy z zagranicy nie chca grac na kupcach twierdzac ze to chore zasady. Mozna byloby pomyslec nad innym trybem rozgrywki z bohaterem tymaczasowym jednak wtedy pewne jest ze turniej wygra jakis brazylijczyk z herosem iluzjonista ktory przemuje cala baze z zaskoczenia co 10 min po czym wciska ctrl +del na kazdy budynek. Non hero rownowazy nasze szanse w swiecie, laczmy sie ! peace

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Turniej

Post autor: Administrator » śr, 12 paź 2011, 14:24

Na początku przydałoby się stworzyć jedną aktywną sieć dla obcokrajowców i posiadaczy wbc eng. Byłaby to sieć jak wbcfan3, z wyrzucaniem graczy itd. Proponuje App, abyś coś takiego zorganizował, dał admina komuś od nas, no i ściągał ludzi.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Turniej

Post autor: Apollyon » śr, 12 paź 2011, 14:38

Jest juz taka siec sciagam wszystkich obcokrajowcow na wbc24 (brak hasla) i powiem ze musze wyrzucac ostatnio bo po prostu nie ma miejsca...

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Turniej

Post autor: Pielagoroth » śr, 12 paź 2011, 17:24

tryb gry : non hero
punkty armi : 0
Łoo matko z takimi zasadami to ja się nie dziwię, że wielu zagranicznych graczy woli grać na szybkiej prędkości xD Zanim się rozbudujesz niektórymi rasami na tych zasadach to ja zdążę herbatę sobie zrobić, wypić ją i jeszcze umyć szklankę. Przecież to nie jest ciekawe nawet dla grających, a już nie mówię o ewentualnych widzach. No fun górą ^^
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Turniej

Post autor: Apollyon » czw, 13 paź 2011, 00:01

Widać ze nie zagłębiałeś się w taki styl gry Piel a gwarantuje Ci ,ze zdążyłbyś wypić kilka herbat gdybyśmy zagrali na kupcu o czym się przekonałeś. Non hero całkowicie eliminuje rush każdej rasy prócz baśniaków, co nie znaczy ze dobry gracz nie wyjdzie zwycięsko z solo w 30 min. Na kupcach dobry jest tylko początek bo można postawić 4 budynki naraz i wypchać połowę swoich kopalni samym hero. Gdyby elfy miały mieć budowniczych którzy pracują w kopalniach to by ich miały, jak nie w wersji 1.03 to w 1.03.23. Ale nie maja w żadnej bo to unbalans a nie balans tak samo jak bogactwo. Nikt za granica nie chce tak grac. Za dużo ograniczeń i zakazów. Ja chce się integrować i nikogo do niczego nie namawiam. Z Polakami mogę grac na kupcu a z reszta non hero. Tez szkoda mi tego ze nie ma herosa ale jedynym rozwiązaniem gry na kupcu na które oni może by przystali to wszystko władować w kupca bo x złota na minute czyni np. nieumarłych silniejszymi a elfy słabszymi wprowadzając unbalans rasowy, który zauważył każdy. Nie bez powodu każda rasa ma inne ceny.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Turniej

Post autor: Administrator » czw, 13 paź 2011, 17:33

Z tym dawaniem w złoto to inny problem. Odnośnie turnieju, to na razie powinniśmy się skupić na utrzymaniu aktywnej ligi zagranicznej. Nie jest to bardzo prawdopodobne, ale jakby była wysoka aktywność plus kilka osób z Polski chciałaby wziąć udział na takich zasadach to nawet na początku listopada mogłoby to wyjść.
Inna opcja to zrobić coś w rodzaju kwalifikacji do naszego turnieju, które pewnie odbędzie się w grudniu. Tutaj na początku by grali na swoich zasadach, a powiedzmy dwóch najlepszych zagrałoby w naszym turnieju na naszych zasadach.
Wypadałaby z nimi pogadać, sam mógłbym się z nimi spotkać na hamaku w umówionym terminie, by było ich więcej.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Turniej

Post autor: Pielagoroth » czw, 13 paź 2011, 19:58

Apol mi nie chodzi o to, że gry trwały by długo, bo to nie jest minus jeśli coś podczas gry się dzieje. Na kupcach bywają bardzo długie walki 1vs1, ale w takich pojedynkach nie można się nudzić zarówno jako gracz jak i jako widz. Na tych zasadach "międzynarodowych" początek gry będzie bardzo długi i żmudny i to będzie typowy no fun. Wiem, bo grałem tak kiedyś z Miko xD Akurat losowało mi elfy i początkowa rozbudowa trwała z 7-10 minut.
Czyżby? A jednak. ®

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Turniej

Post autor: SOLO LEE » śr, 2 lis 2011, 23:37

Zmierzch grania na kupcach nadchodzi nieunikniony jak dzień po długiej mroźnej nocy.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Międzynarodowy Turniej

Post autor: Pielagoroth » czw, 3 lis 2011, 00:06

No nie wiem. Nikt póki co nie wymyślił nic lepszego, co stanowiłoby sensowną konkurencję (no może z wyjątkiem prób pewnej persony zbalansowania herosów, ale jestem zmuszony skomentować to milczeniem). Bez hero to żadna konkurencja, bo zmniejsza współczynnik funu o 90%, a nie o to chodzi.
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości