Propozycja dl Administracji :D

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Seba Fallus 3 Wielki
Lunarion
Lunarion
Posty: 292
Kontakt:

Propozycja dl Administracji :D

Post autor: Seba Fallus 3 Wielki » czw, 15 wrz 2011, 17:39

Mam małą propozycje do Administracji forum . Żeby przyciągnąć do nas więcej graczy należało by aktywnie prowadzić stronę internetową którą nasze forum posiada. Po pierwsze nie była ona aktualizowana od wieków.Trzeba w końcu opisać tam Wbc3 . Powstawiać filmiki poradniki itp.,informacje o nowościach na forum i w społeczności wbcfan. Kiedy odżyje ta strona powinno pojawić się wielu nowych graczy i nie będzie już problemu z brakiem ludzi na multi .
Kiedyś tu miałem fajne banerki za turnieje w Rome Total War... Tak jestem już stary :-D
http://totalwar.org.pl

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Propozycja dl Administracji :D

Post autor: Kronos » czw, 15 wrz 2011, 18:33

Według mnie, ten pomysł ma 50% szans na 100. Myślę że większa reklama by podziałała, lecz to też może się przydać. Księga gości, zachęcające do gry opisy multi i wbc3, powinniśmy zrobić tez sieci do wbc2 oraz 1. Ostatecznie, po dodaniu sieci do wbc2 i 1, może się to udać. To samo jeśli udoskonalimy księgę gości, dodamy więcej reklam, opisy gry multi, itp.
:cowboy:

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Propozycja dl Administracji :D

Post autor: Pielagoroth » czw, 15 wrz 2011, 22:07

Sieci do wbc2 i wbc1 są zbędne, za mało graczy. Dla kilku osób aktywnych przez tydzień nie warto tworzyć osobnych sieci. Ożywienie strony internetowej popieram. Jeśli Lex znajdzie czas i chęci to mógłby coś podziałać :p
Czyżby? A jednak. ®

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Propozycja dl Administracji :D

Post autor: SOLO LEE » pt, 16 wrz 2011, 01:32

Wątpię by dało się przyciągnąć więcej graczy do tej gry. Jak ktoś chce grać w WBC3 to będzie grał bez względu na to jak ładna stronę zrobicie. To nie strona z poradnikami przyciąga graczy, tylko sama gra.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Propozycja dl Administracji :D

Post autor: Pielagoroth » pt, 16 wrz 2011, 17:54

Jest wiele prawdy w słowach Solo, ale mam wrażenie, że ciekawsza i aktualniejsza strona internetowa wraz z prężnie działającym forum zatrzyma na dłużej tych, którzy już zdecydowali się w wbc pograć. Gra jest już stara, ale nowi gracze ciągle dochodzą do naszej sieci Hamachi. Gdyby udawało się zatrzymać większą część tych nowych na dłużej to liczba stałych graczy uległaby sporej poprawie.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Propozycja dl Administracji :D

Post autor: Administrator » pt, 16 wrz 2011, 20:17

Stronę zaktualizuję na dniach, będzie to news oraz kilka drobnostek poprawię. Odnośnie reklamy to myślę, że jest w porządku, to szuka Warlords BattleCry w internecie natknie się na stronę, jak i forum.
Codziennie rejestrują się nowe osoby, myślę, jak usprawnić proces wchodzenia do rozgrywek multi, żeby było to jak najprzejrzyściej pokazane.
Jeśli znalazłaby się osoba, która zechciałaby pomóc przy tworzeniu podstron o wb3, mógłbym przygotować jej środowisko pracy, bo już sporo materiałów mamy, tylko przydałoby się to połączyć w całość.
Wiele osób teraz czeka tylko na gry 3vs3, czasem ktoś zagra 1vs1, gdzieś zanikło 2vs2, tak wielce popularne dawniej, no i trzeba mniej osób do tego, co byłoby realniejsze w okresie szkolnym do rozegrania. Myślę tutaj nad stworzeniem nowej mapki do tego, coś w stylu great lakes, czyli proste drogi, bo ktoś dzisiaj narzekał, że na Ice jest za dużo ich i są skomplikowane. Do chyba nie ma niechęci do niej z powodu powierzchni na śniegu.

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Propozycja dl Administracji :D

Post autor: TomekW » sob, 17 wrz 2011, 14:00

Pierwsze, co się trafia pod hasłem Warlords Battlecry 3 to strona. Kiedyś, gdy nie było mnie na sieci wszedłem na stronę, i miałem takie wrażenie, że ta strona była aktualna KIEDYŚ, że gra jest już zapomniana. Takie sprawia trochę wrażenie ta stronka. Byle jaki news z datą 2011 i danymi sieci hamachi dużo by dał, tak mi się wydaję. Chociaż nie wiem czy już takiego nie ma, bo nie wchodzę tam xD.
Tomek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości