Petycja w sprawie zakazu przekleństw

Przedstaw własny pomysł.
Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Petycja w sprawie zakazu przekleństw

Post autor: Louis EX » sob, 12 mar 2011, 21:58

Zakaz nie zostanie zdjęty. Proszę się wyrażać jakoś inaczej.

Dobra to tyle oficjalnie. Tak naprawdę to nie mam nic do osób używających słów powszechnie uważanych za wulgarne o ile nie przesadzają. Bo jak ktoś używa jako przecinka pewnego pięcioliterowego słowa to chyba należy mu się kick :)

Podsumowując pojedyncze użycia nie powinny być karane, ogólnie panuje ład i porządek na sieci, jedyne sytuacje gdy pełno przekleństw to przeważnie wtedy gdy się dwie osoby kłócą i obrażają - i za to na pewno będzie kick co najmniej. Innymi słowy jeśli wszystko będzie się odbywało jak Piel napisał (ostrzeżenia i takie tam) to powinno być ok, w przesadnym nadużywaniu to chyba jasne że będzie kara.

Naprawdę nie mam nic przeciwko aby pewnymi wyrażeniami podkreślać ekspresję wypowiedzi - ale w granicach normy !

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Petycja w sprawie zakazu przekleństw

Post autor: TomekW » sob, 12 mar 2011, 22:45

to jeszcze powiedz pielowi żeby w granicach normy wywalał ludzi.
Tomek

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Petycja w sprawie zakazu przekleństw

Post autor: Pielagoroth » sob, 12 mar 2011, 22:57

To jeszcze powiedz Tomkowi, żeby nie zmyślał, bo mu się należało bardziej niż Qui wtedy.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Petycja w sprawie zakazu przekleństw

Post autor: EnZoOo » ndz, 13 mar 2011, 00:34

Ja pier bym tu dokończył coś. Ludzie ogarnijcie się, spam jest w każdym poście. Naskakujecie sobie do gardeł, jak jakieś hieny. Nie jestem za tym zakazem, jednak powiedzcie tak szczerze. Czy ktoś na tej sieci używał wulgarnych słów jako przecinek, no chyba nie. Jedynie jak ktoś przegra walkę, może przeklinać, rozumiem bo sam tak czasem mam. Dla mnie to jest kolejny śmieszny i jednocześnie żałosny pomysł. Sieć hamachi to nie forum. To tak jak na gg by zabronili pisać przekleństw. Doceńcie to, że w każdej chwili gracze mogą odejść z wbcfan3 i znaleźć inną sieć na której spokojnie mogą używać wulgaryzmów. Uszanujcie też głos użytkowników forum. Choć należę do Administracji, uważam że lekko naruszacie wolność ludzi. Mamy wolny kraj, nie mamy komuny tylko demokracje. Piel zachowujesz się w tej chwili jak "Prawo i Sprawiedliwość". Podkreślam że nadużywacie swoich praw trochę. Na razie tyle z mojej strony.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Petycja w sprawie zakazu przekleństw

Post autor: Administrator » pn, 14 mar 2011, 14:52

Żeby zachować należyty poziom kultury, trzeba wprowadzić pewne zasady jak zakaz spamu, przeklinania.
Niektórzy mylnie interpretują zasadę zakazu przeklinania. Dotyczy ona nadmiernego przeklinania, jak ktoś sobie od czasu do czasu przeklnie, to nic się dziać nie powinno. Nie będziemy przecież eliminować tak powszechnego środka wypowiedzi w rozmowach potocznych.
Jeśli uważasz, że dostałeś niesłusznie karę, to możesz to zgłosić. Chętnie rozpatrzę.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Trugeck
Lunarion
Lunarion
Posty: 202
Ulubiona rasa: Wszystkiego po trochu, ale najmniej krasnale
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Re: Petycja w sprawie zakazu przekleństw

Post autor: Trugeck » śr, 25 maja 2011, 15:28

jasne że parę przekleństw nie powinno być karanych tylko jak ktoś przesadza to powinno być upomnienie a jak się nie posłucha to kick ale nic więcej... czy to takie złe? to przestępstwo jakieś?! niech ktoś mi powie kto nie przeklina... oczywiście są osoby które starają się tego unikać ale właściwie to każdy używa takich słów jeden częściej drugi rzadziej ale ludzie... TO TYLKO SŁOWA! przynajmniej dopóki nie obrażają konkretnej osoby... Na forum jak najbardziej jestem za karaniem bo w końcu to chyba jedyne forum o WBC więc reprezentujemy wszystkich graczy :P jak już pisałem można używać wulgaryzmów w małej ilości... ale Piel "strażnik teksasu" powiedział że poniosę konsekwencje za to że doliczył się AŻ 3 przekleństw podczas mojej walki... i co z tego? nawet nie widać co i kto pisze! chyba nikt się nie wpatruje w to... ostatecznie nic nie zrobił ale gdyby dał mi i Invisowi bana to byłoby to co najmniej nienormalne.
Admin fan :P

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Petycja w sprawie zakazu przekleństw

Post autor: Pielagoroth » śr, 25 maja 2011, 16:35

Odniosę się tylko do tego kawałka o twoich przekleństwach podczas gry.
Karanie za tamte przekleństwa byłoby całkowicie normalne, gdyż przed grą kilkukrotnie ostrzegałem żeby tego nie robić wspominając nawet o ewentualnych karach. Powodem takiego zakazu na tamtej walce było nagrywanie ją przeze mnie z zamysłem późniejszego wrzucenia na YT w celach promocyjnych o czym wiedzieliście. I nie mów mi, że wulgaryzmy dobrze wpływają na reklamę sieci, bo cię wyśmieję.
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości