Nowe mapy

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Nowe mapy

Post autor: TomekW » ndz, 6 lut 2011, 23:39

Otóż... gramy praktycznie na 3 mapach. Chaos Arabic, Chaos Great Lakes, Chaos Ice Fortress - i tyle, nuda.

Moja propozycja jest następująca: zachęćmy jakoś naszych kolegów do robienia świetnych mapek :> Dla przykładu mając kilka map na Solo można by przed walką urządzać losowanie. W innych grach multi tak jest, grunt to "zbudowanie" dobrej mapy... wcale nie muszą to być klony Chaos Arabic, wystarczy, że ktoś wykaże się wyobraźnią. Oczywiście, to samo z 3vs3 czy 2vs2.

Jak ich zachęcić? Kolorowy nick, ranga na forum <na określony czas obie te rzeczy>.

Np. zawody na najlepszą mapkę co miesiąc, co 2 tygodnie czy coś w ten deseń. Oczywiście, pomysł do dopracowania.

Nie chce tu słyszeć pierdół, że ludzie nie będą robić map albo że nie da się zrobić lepszych niż są. Jest takie powiedzenie: wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe. A tu nagle przychodzi idiota, który tego nie wie. I on to robi.
Tomek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Nowe mapy

Post autor: Administrator » ndz, 6 lut 2011, 23:47

Ależ są inne mapy do 2vs2 oraz 3vs3, tylko kwestia zachęcenia do nich np. z pakietu chaos.
Sam planuje zrobić mapę do 2vs2, będzie to przeróbka Chaos Lysei.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Nowe mapy

Post autor: TomekW » pn, 7 lut 2011, 00:52

Chodzi o to, żeby zrobić takie mapy, żeby ludzie na nich grali xD.

Ale bardziej chodzi mi o mapy turniejowe solo, tak, żeby je losowano, albo "galowe" 3vs3. Zbalansowane, dobre mapy.
Tomek

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Nowe mapy

Post autor: EnZoOo » pn, 7 lut 2011, 01:33

Jest dużo map różnych rodzajów, tylko nikt na nich nie gra. Pograli ludzie ze 2 razy może 3. Wiadomo że mapy nudzą się po czasie, jak w każdej innej grze. Masz przecież nie tylko mapy chaos, a także innych graczy. Obadaj każdą i namów graczy do niej. Wtedy możesz mówić precz z great lakes i ice fortrees.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości