Propozycja

Przedstaw własny pomysł.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Diablo
Licz
Licz
Posty: 83
Ulubiona rasa: Wysoki Elf
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Propozycja

Post autor: Diablo » ndz, 19 gru 2010, 22:19

Witam wszystkim

Chciałbym poruszyc temat zasad wg których gracie w sieci.
Mianowicie chodzi mi o to że na siłe wiele osób probuje zrobic z wb3 typowa strategie kiedy w rzeczywistości rożni sie to od tego czym w rzeczywistosci jest wyzej wymieniona gra. Chodzi mi miedzy innymi o to że grając wyłacznie klasami druciarza i kupca gra traci swoj urok i pewne zaleznosci jednym swowej traci balans.

Moja propozycja jest nastepująca, proponuje gre klasa dowolna bohater tymczasowy lvl 40 bohater i prowadzona rasa jednakowa i np 10 minut nie mozna atakowac bohaterem baz wroga tzn walka tylko w obronie i w polu.
Klasy bohaterów wg rewolucji z działu rozmowy ogolne.

Teraz przyklad

ork złodziej prowadzący orków vs piromanta demon prowadzący demony

myśle ze to mogło by wyrownac szanse ras oraz uczynic gre ciekawsza bo np demon piromanta wali magia i niszczy jednostki w tym czasie ork złodziej rzuca niewidzialnosc i niszczy np 4 lvl zamku demona hehe wiecie o co chodzi cos w stylu warcrafta 3 gdzie bohater odgrywa wazna role a nie tylko chodzi i przejmuje kopalnie. A teraz tłumacze czemu akurat 40 lvl poniewaz bohater nie jest jeszcze rambo a ma pelny dostep do magii dostepnej na 30 lvl jesli to jakis mag np.

Prosze o wasze opinie i prozpozycje ewentualnych dodatkowych zasad ktore mogły by panowac

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Propozycja

Post autor: Pielagoroth » ndz, 19 gru 2010, 23:11

Hmm coś mi się wydaje, że już się gdzieś z tym spotkałem.. ah no tak to przecież słowo w słowo zasady wymyślone przez Miko. W związku z tym dalsza dyskusja na ten temat tutaj -> viewtopic.php?f=16&t=1567&start=0
Czyżby? A jednak. ®

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości