WBC III wiki

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

WBC III wiki

Post autor: TomekW » ndz, 14 lis 2010, 14:18

Pozwoliłem sobie dodać wpis na wikipedii o Warlords Battlecry III.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Warlords_Battlecry_III

Moja prośba jest taka - poprawmy moje ewentualne błędy, rozbudujmy ten wpis. Niech znajdzie się tam jak najwięcej informacji o WBC. Poza tym umieści się tam link do tego forum :P.
Tomek

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: WBC III wiki

Post autor: Pielagoroth » ndz, 14 lis 2010, 18:11

Bardzo dobra inicjatywa. Już dawno WBC 3 powinno znaleźć się w wikipedii. Dobrze, że ktoś się wreszcie za to zabrał. Teraz można zająć się rozbudową tej strony. Ktoś ma jakieś pomysły co można tam jeszcze umieścić?
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: WBC III wiki

Post autor: TomekW » ndz, 14 lis 2010, 18:43

Trzeba zrobić z fabułą, kampanią... i wiele innych.
Tomek

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: WBC III wiki

Post autor: EnZoOo » ndz, 14 lis 2010, 20:40

Fabuła, ale nie do końca żeby nie zdradzić co się potem dzieje. Jaki jest klimat gry i takie różne pierdoły, potem link do najlepszego forum o serii wbc.

Ogólnie opisać, czy gra się dobrze singiel i multi, dodać że jest edytor map, gra posiada dużo roślinności i ma odmienny klimat, coś w tym stylu.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: WBC III wiki

Post autor: TomekW » ndz, 14 lis 2010, 21:10

Łatwo powiedzie tutaj, trudno ubrać w słowa "encyklopedyczne" ;p. Mieli do mnie już problemy nie raz i trzeba było poprawiać. Teraz dodałem zdjęcie (niewiele gier w polskim wiki w ogóle ma screena, nie wiedzieć czemu) i czekam na akceptację, jutro się coś doda itd.

Chyba będę musiał i tak obowiązkowo dać linki do Najlepszego Forum, bo napisałem że gra ma fanów na całym świecie i domagają się linków weryfikacyjnych xD.
Tomek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości