Wbc 3 - cała historia

Przedstaw własny pomysł.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kopero
Thrall
Thrall
Posty: 1
Ulubiona rasa: Imperium
Kontakt:

Wbc 3 - cała historia

Post autor: kopero » ndz, 3 paź 2010, 12:27

Witam, dzisiaj założyłem konto na forum, ponieważ grałem już kiedyś w wbc2, przeszedłem kampanie 4 razy różnymi rasami, gra bardzo mi sie spodobała i dlatego niedawno zacząłem grać w trójkę.
Przed każdą bitwą mamy opis "dziejów Eterni" (jak powstały rasy, kto z kim walczył itp). Osobiscie uważam takie coś za bardzo interesujące, bo wprowadza nieco więcej fabuły niż dostajemy poprzez same opisy gry na forach takich jak to.

Zatem co powiedzielibyście gdybyśmy każdą taką informacje zapisywali w tym temacie, a potem uporządkowali chronologicznie? :evil: powstałaby ciekawa opowieść dzięki której można by zachęcić osoby nie mające jeszcze okazji zagrać w wbc3 do uczestniczenia w grze.
no i Wy może spojrzelibyście inaczej na tę grę gdybyście zgłębili jej historię :)

ciekawy jestem Waszych opinii.
Imperium wyrusza na podboje.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Wbc 3 - cała historia

Post autor: EnZoOo » ndz, 3 paź 2010, 13:58

Pomysł może i nie głupi, ale zależy czy komuś będzie chciało się to robić. Widzę że ty jesteś chętny, lecz nie wiadomo czy ktoś Ci pomoże, ja osobiście nie mam na tyle czasu, ponieważ sql. Jednak myślę, że znajdą się ludzie, którzy mogli by Ci pomóc ;).
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Wbc 3 - cała historia

Post autor: Pielagoroth » ndz, 3 paź 2010, 14:47

Kiedyś ktoś z forum się pofatygował i spisał wszystkie opisy, które widnieją podczas ładowania się mapy:
viewtopic.php?f=16&t=108

Brakuje jedynie opisów poszczególnych lokacji, które są w grze po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na owe lokacje. Gdyby ktoś chciał się za to zabrać to niech to zrobi w temacie, do którego link dałem wyżej. Ten temat zamykam.
Czyżby? A jednak. ®

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości