Turniej 2vs2

Przedstaw własny pomysł.
SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Turniej 2vs2

Post autor: SOLO LEE » sob, 28 sie 2010, 18:06

Andzej pisze:Zgłaszam się więc do robienia to co robi przywódca, abyście z powodzeniem mogli mnie nim mianować.
Przywódca się nie zgłasza by go mianowali. Przywódca wyłania się przez swoje charyzmatyczne działania. Zgłosić to się możesz na moderatora - na pewno z miejsca cie przyjmą XD
Co do turnieju to ktoś tu ma rację. To zależy od administracji. My tak sobie możemy rzucać hasła ale ktoś powinien przeprowadzić jakieś głosowanie czy coś. Zobaczyć ilu jest chętnych, uwzględnić ilu odpadnie i ogłosić zgłoszenia na turniej albo ogłosić że turnieju nie bedzie.
Dla zachęty moge zapewnić że KASIA LEE bedzie grała na hamaczku naggo XD
dam to konto jakiejś lasce z dyskoteki. kamerki wskazane :p

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Turniej 2vs2

Post autor: Louis EX » sob, 28 sie 2010, 18:51

Nie chodzi o to aby znaleźć wystarczająca ilość drużyn ale o późniejszą organizację. Bo pozgłasza się mnóstwo osób, a później jest problem z rozgrywaniem meczy. Temu nie pasuje, tamtemu też nie i turniej się ciągnie tygodniami. Do tego jak ktoś zauważył rozpoczyna się rok szkolny - będziecie mieli czas grać?

Jeśli mimo to dalej macie chęć to przedstawcie jakieś zasady, schemat rozgrywek,mapę... Pomyślimy.

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Turniej 2vs2

Post autor: TomekW » sob, 28 sie 2010, 19:40

Ja będę miał czas. Nigdy się nie uczę, cały rok gram, a i tak mam średnią z okolic 5.0. Dwa lata temu 5.6 (rekord). Nie jestem kujonem. Tomek. xD
Tomek

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Turniej 2vs2

Post autor: EnZoOo » sob, 28 sie 2010, 21:37

No dobra ty masz czas, ale sam nie jesteś, zauważ. Piszcie propozycje, co i jak.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Turniej 2vs2

Post autor: SOLO LEE » sob, 28 sie 2010, 21:55

Może na początek niech się osoby zgłaszają chętne do turnieju bo trzeba się dowiedzieć ile jest osób by zacząć ustalać zasady jak ma być turniej rozegrany. Jak bym chętnie ale nie wiem jak bedzie z modemem wiec nie deklaruje na razie udziału.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Turniej 2vs2

Post autor: EnZoOo » sob, 28 sie 2010, 22:10

Osób będzie zapewne dużo, szczególnie nowych, lecz potem to rozegrać, dogadać się z wszystkimi jest masakra.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: Turniej 2vs2

Post autor: SOLO LEE » sob, 28 sie 2010, 22:16

No właśnie. Powinny się zgłaszać osoby które są zdecydowane poświęcić czas na turniej a ci co nie mają czasu albo bedzie trzeba za nimi "chodzic" żeby grali to niech się nie zgłaszają. Tak wiec jest zapewne duzo chętnych ale ile jest tych co będą mieli naprawdę czas ??

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Turniej 2vs2

Post autor: Pielagoroth » sob, 28 sie 2010, 22:28

Powiedz mi w jaki tajemniczy sposób dowiesz się kto ze zgłaszających będzie miał czas lub jak przekonasz tych, którzy go nie będą mieli żeby się nie zgłaszali? I najpierw zasady potem zapisy, nie na odwrót.
Czyżby? A jednak. ®

mony28
Chłop
Chłop
Posty: 12
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy i Nieumarli
Lokalizacja: Zduny
Kontakt:

Re: Turniej 2vs2

Post autor: mony28 » ndz, 29 sie 2010, 09:49

Zasady mogły by być:
Bohater: Level 10, Kupiec lub Druciarz
5 pkt Armi
Bez mgły wojny
Zakryta mapa
Najlepiej by było grać bez Baśniowych Istot
Mapa: Chaos Ice Fortress
Surowce: Wysokie
Bez murów
(Ewentualnie 5-10 min na rozbudowanie się bez możliwości ataku i wtedy można by pomyśleć o grze Baśniowymi Istotami)
Co wy na to??

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Turniej 2vs2

Post autor: EnZoOo » ndz, 29 sie 2010, 12:16

Jeżeli wytypować baśniowców, to i orków, lepiej żeby były dostępne wszystkie rasy. Mogło by być także, że przeciwnicy wybierają rasy. O ile pamiętam na gali tak było. Fakt na pewno będzie zaraza rój i imperium, ale nawet czymś takim da się wygrać, dlatego proponuję Wam taką zasadę, że wrogowie wybierają swoim przeciwnikom rasy.
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości