4fun

Przedstaw własny pomysł.
Zablokowany
Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: TomekW » pn, 9 sie 2010, 22:43

Co do magów to trzeba zakazać / ograniczyć pijawkę, bo inaczej śmierć natychmiastowa.
Tomek

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: Wojtku » wt, 10 sie 2010, 08:38

Nie powiedziałbym... popatrz, w zarazie nie ma badań do regeneracji many, (tylko do szansy rzucenia czaru). Armageddon zżera 70 pkt many, te wasze teorie na temat boha Piro z pijawą to zwykłe łgania... przynajmniej na bohaterze tymczasowym. Może i będziesz miał dobrego maga, ale masz potem pare problemów, bo musisz też powalić w charyzmę (zasięg), siłe, zręczność (zbroja, HP), a jak tego nie zrobisz... to wystarczy, że podleci pod twojego boha wojownik i raz Cię praśnie... Więc granie z Pijawką było by bardzo głupie... oj bardzo... dodam, że mag potrzebuje dużej walki używając czarów ofensywnych, inaczej nasze czary będą zadawać "bardzo duże obrażenia", które będą i tak małe... :P nie ma takiego czegoś jak boh lepszy czy gorszy, trzeba go tylko ograniczyć, WYOBRAŻACIE SOBIE ORKA, które jest MĘDRCEM??? Orki w WBC przedstawili jako głupie, żądne krwi stworzenia. Może i twórca stworzył dodatek boha i rasy, ale zapomniał, że odjęcie walki nic nie da... na prawdę każdy będzie mieć równe sanse, wystarczy stworzyć zasady, poczekacjie, i zobaczcie...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: Administrator » wt, 10 sie 2010, 10:48

Wojtq, aleś się zmienił ^^ Chyba jakieś złe moce przejęły nad tobą kontrolę.

1. Coś na sb psioczyłeś o domniemanym braku wsparcia Administracji. Nie licz, że rzucisz jedno hasło (tj. wprowadzenie bohaterów) i powiesz, że teraz będzie tak bardzo super, bo tak nie będzie. Bo z czego ma to wyniknąć? Tutaj potrzebna jest rzeczywista praca, a nie wylewanie żalów i rzucanie pustymi hasłami. Dałem Wam szansę na zorganizowanie showmatchu, więc do dzieła!

2. Mając już pewne doświadczenie i wiedzę, stwierdzam, że pomysł jest b. trudny, o ile możliwy, do wykonania. Jakby była szansa wprowadzenie herosów do rozgrywek, to dawno temu byśmy to zrobili.

3. Pamiętam turniej ze stałymi bohaterami, to było na lv10, i wtedy już dochodziło do nienaturalnych zachowań, chociażby ciągle przyzywanie jednostek z dużą ilością pd.

4. Wojtq, wystarczy, że uzgodnisz do 2 czy 4 ras herosów i pokażesz walkę 1vs1 i 2vs2 - to jedyny sposób na przekonanie kogokolwiek. Go go go ;)
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: Pielagoroth » wt, 10 sie 2010, 11:12

Wojtku pisze:Nie powiedziałbym... popatrz, w zarazie nie ma badań do regeneracji many, (tylko do szansy rzucenia czaru). Armageddon zżera 70 pkt many, te wasze teorie na temat boha Piro z pijawą to zwykłe łgania... przynajmniej na bohaterze tymczasowym.
Zagrajmy jakiś mecz to pokażę ci, że piromanta z pijawką całkowicie niszczy zamysł gry. Im wyższy poziom tym będzie z tym gorzej. Może nie pamiętasz jak Alek kiedyś grał z nami w multi właśnie takim hero i był w stanie zniszczyć całą armię czarnoksiężników 1 czarem.
miko pisze:Dlatego jestem nawet ZA zniesieniem tymczasowego bohatera i uważam że każdy powinien mieć swojego bohatera do rozgrywek turniejowych.
Z itemami będzie 2 razy gorzej. Tak czy owak pewnych zakazów i ograniczeń nie unikniemy jestem tego pewny.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: TomekW » wt, 10 sie 2010, 12:15

No to można przecież te pijawkę jak mówiłem ograniczyć.

Jestem za TYMCZASOWYM hero.
Tomek

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: TomekW » wt, 10 sie 2010, 14:09

Zrobiłem hero zarazy 15 pijawka 10 piro (lvl 30), walnąłem armageddon na hero demona przeciwnika, oczywiście go nie zabiło - a ja po chwili byłem martwy. Ściema z tym przepakowaniem :P. Chyba że bym dał 20 piro 10 pijawka to może coś bym zrobił, ale i tak wojownik daje radę.

Ale jak tak pomyślę to nie wszystkie rasy będą miały wojownika, i co wtedy zrobią? Baśniowa istota - 1 armageddon, 0 jednostek zostało.
Tomek

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: Pielagoroth » wt, 10 sie 2010, 14:13

Armagedonu się nie używa za często na tak niskim lvl. Ręka Płomienia radzi sobie z większością jednostek dzięki dużej powtarzalności.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: TomekW » wt, 10 sie 2010, 14:30

Prawda, przetestowałem. 20 piro 10 pijawka reszta w cośtam. Baśniowe istoty to przeciwnik. Wszyscy byli na shota :P, a tak nie może być, bo zdołałem się przebić samym herosem. Armia jednak musi jakieś użycie mieć. Ja bym po prostu zakazał pijawki i załatwione, albo maks np. 1-2 punkciki XD.
Tomek

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: Pielagoroth » wt, 10 sie 2010, 14:47

Pijawka sama w sobie nie jest taka zła. Ale w połączeniu z magią ofensywną zwłaszcza piromancją jest trochę przegięta.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: TomekW » wt, 10 sie 2010, 15:07

Z dwojga złego (piro i pijawka) lepiej zakazać pijawki niż całej sfery magii.
Tomek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości