4fun

Przedstaw własny pomysł.
Zablokowany
Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: TomekW » ndz, 15 sie 2010, 12:03

Ja proponuje odebrać Furionowi admina na Hamachi bo mu odbija, skoro banuje mnie za to że Miko chciał pogadać z DLem XD.

I proponuje się nie zabierać do proponowania nam zmian, bo znowu wszystko zepsujecie.
Tomek

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: miko » ndz, 15 sie 2010, 12:04

Mamy własne wnioski twoje całkowicie wymijają grę. Krasnoludy muszą się kisić połowę gry w bazie nawet z władcą run na 40 przeciwko złodziejowi orków. Który miażdzy surowcowo. 40 poziom jest odpowiedni magia nie jest zbyt potężna bo trzeba maną gospodarować. Plugawiciel zarazy ma słaby reload magii więc pijawka mu nic nie daje.... Wnioski które przedstawiłeś odbiegają od gry klasami zupełnie.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: Pielagoroth » ndz, 15 sie 2010, 12:53

Trochę mnie dziwi, że level 40 hero spowoduje lepszy balans niż 10 ale jak uważacie.
Czyżby? A jednak. ®

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: SOLO LEE » ndz, 15 sie 2010, 13:03

Jedni chcą bohaterów na 10 lv a inni na 40. I nie zanosi się by doszło do jednomyślności. Może zagrajcie w szachy - zasady są takie same od średniowiecza i nie ma problemu. Ja uważam że bohater na 10 poziomie jest odpowiedni. Wiecie co wam zrobi arcymag demonów na 40 poziomie? Bedzie miał handel z alchemi, magię poznania (czar zniżka na ulepszenia w budynkach 50%), magią przywołania przywoła sukuby które będą zbierać duszę na waszych podstawowych jednostkach. Za duszę przywoła demony a dzieki magii iluzji przywoła smoka który wzbudza grozę (nie mozesz atakować i uciekasz). Pójdzie na twoją bazę i zbierając duszę dzieki piromancji walnie armagedon. W takich warunkach pewnie nie zdążysz napełnić kopalni chłopami nie mówiąc już o wystawieniu armii lepszej niż z 2 poziomu twierdzy.

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: miko » ndz, 15 sie 2010, 13:06

Super... tylko że demony mają tylko piro i summonera nie żadnego arcymaga...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: SOLO LEE » ndz, 15 sie 2010, 13:22

Przywoływacz na 40 poziomie też może być.

Awatar użytkownika
Furion
Champion
Champion
Posty: 83
Ulubiona rasa: Mr elf Mr krasnal
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: Furion » ndz, 15 sie 2010, 13:27

Tomek jak nie wiesz dalej za co bany dostajesz... to musisz być niezłym debilem!!

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: miko » ndz, 15 sie 2010, 13:32

Furion jak nie wiesz za co bana dostałeś to jesteś jeszcze gorszy... skoro przeszkadzasz w badaniach to nie jest to postawa poprawna... no cóż tu chyba tylko lekceważenie z tej strony jest...
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: Louis EX » ndz, 15 sie 2010, 13:57

Tylko jedno mnie zastanawia. Jak długi musi być wasz regulamin i ile czasu musi spędzić nad nim nowy aby poznać jaką rasą może grać jakim bohaterem, w co dawać punkty itd.
Ciekawe jak nowi do tego podchodzą znając chęć czytania regulaminu większości internautów.

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: SOLO LEE » ndz, 15 sie 2010, 14:11

Louis EX pisze:Tylko jedno mnie zastanawia. Jak długi musi być wasz regulamin i ile czasu musi spędzić nad nim nowy aby poznać jaką rasą może grać jakim bohaterem, w co dawać punkty itd.
To już jest regulamin?! To ja link poproszę bo wiem że grając magiem moge mieć piromantę albo przywoływacza ale nadal nie wiem na jakim poziomie bohatera mam używać do moich treningów :-)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości