4fun

Przedstaw własny pomysł.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: Louis EX » ndz, 15 sie 2010, 21:06

Nie o to chodzi. Mogą robić ten projekt w skrytości ducha, nic mi to nie przeszkadza, nie mam też nic przeciwko temu aby chcieli coś zmieniać w zasadach. Chodzi o to, że jak widzisz tomek stwierdził, że nie przedstawi zasad tutaj. Więc po co w takim razie o nim w ogóle pisał? Trzeba było od początku do końca trzymać go w tajemnicy. Teraz zgrywa bohatera bo dostał całkowicie słusznie bana na wbcfan3 i jest oburzony za co.

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: SOLO LEE » ndz, 15 sie 2010, 21:54

Skoro oświadczył że nie przedstawi projektu na tym forum to projekt upadł bo forum go nie zobaczy. Na pewno ma jakiś powód swojej decyzji ale czy ten powód przedstawił? Jeżeli tak to możemy o tym porozmawiać ale jeżeli oświadczył że nie przedstawi tu projektu o którym się tu tak rozpisywał bez podania powodu to o czym dalej rozmawiać? Dostał bana mniej lub bardziej słusznie a mam pytanie, co Tomek miał by zrobić by mu tego bana zdjęli?

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: 4fun

Post autor: Administrator » ndz, 15 sie 2010, 22:18

Dobra temat zamykam.

Chłopaki nie chcą przedstawić swojej propozycji, ale pewnie nie ma tam nic ciekawego i odkrywczego, a sama rozgrywka jest fatalnie dopasowana, znając część zasad. Nic wartego uwagi.
No i nie mamy zamiaru wysłuchiwać dalszego skomlenia Tomka o jakże niesłusznym ukaraniu go.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości