Pomysł

Przedstaw własny pomysł.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Pomysł

Post autor: Wojtku » ndz, 1 sie 2010, 22:06

Wpadłem na (temat), otóż można by było zrobić, na zasadzie prowadzonej "Listy Piela" drugą Listę na zasadzie Most Wanted, ukazałoby się 10 najlepszych graczy, w kolejności ustawionej drogą głosowania, każdy z 10 wybiera swoją rasę (błagam tylko nie baśń, ork, baśń, ork itd.)
Inni gracze mogą się wdrapać na szczyt tej "piramidy" pokonując stopniowo przeciwników, łatwo i szybko dostaniemy "najlepszego gracza", chociaż ta lista może trwać wiecznie.
Zasady były by takie:
Grając z gospodarzem listy, grasz jego rasą.
Pokonując przeciwnika zniżasz go o jedno miejsce, bądź zastępujesz jego (zamiana)
Można atakować przeciwników odległych o 1 miejsce od twojego.

Myślę, że wszystko jasne, proszę administracje o rozpatrzenie tej propozycji.

Awatar użytkownika
EnZoOo
Wielki Władca Smoków
Wielki Władca Smoków
Posty: 964
Ulubiona rasa: Baśniowa Istota :)
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Re: Pomysł

Post autor: EnZoOo » ndz, 1 sie 2010, 23:58

Głupi pomysł nie jest :) Mogło by to wypalić, a ja tego nie zadecyduje :)
Obrazek

Podoba Ci się mój post lub pomogłem? Daj reputke! (Kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Pomysł

Post autor: Pielagoroth » pn, 2 sie 2010, 01:26

Pomysł ciekawy ale trzeba go nieco dopracować. Gracze spoza listy mogliby mierzyć się tylko z 10 miejscem. I jeśli można grać tylko z przeciwnikami odległymi o 1 miejsce to gracz z wyższą lokatą na liście za wygraną nie awansowałby, lecz tylko utrzymywał swoją pozycję. Awansowałoby się tylko pokonując przeciwnika z wyższego miejsca. Żeby łatwiej zrozumieć o co mi chodzi dam przykład:
1.Gracz A
2.Gracz B
3.Gracz C
Gracz B pokonuje Gracza C -> bez zmian w tabeli. Gracz B pokonuje gracza A -> awans Gracza B na 1 miejsce.
Powstaje też problem ludzi robiących sobie przerwy od WBC. Trzeba by tę listę często aktualizować i wyrzucać z niej nieaktywnych graczy. Ale kto wtedy wchodziłby w ich miejsce? Głosowanie za każdym razem raczej nie jest najlepszym rozwiązaniem. Wydaje mi się też, że granie jedną i tą samą rasą we wszystkich meczach będzie nudne.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pomysł

Post autor: Wojtku » pn, 2 sie 2010, 07:29

Zależy, ustawiona dziesiątka graczy, będzie mogła się ze sobą mierzyć na liście, to stosunkowo proste. Atakując grasz rasą gospodarza, a broniąc się jesteś gospodarzem, gospodarzowi trzeba się przyporządkować. A z nieaktywnymi graczami... To już sprawa będzie gospodarza, poprostu trzeba będzie poczekać, przecież lista nie będzie prowadzona cały czas, bo numer 10 by se chyba wolał zrobić sznureczek i pętelkę na żyrandolu :P Trzeba byłoby zrobić kilka zasad co do nowych graczy itd, na przykład jakiś test, (nagranie gry z cesarzem). Owszem moim zdaniem pomysł powinien wypalić :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości