Brak balansu, częściowe przywrócenie go

Przedstaw własny pomysł.
Zablokowany
Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: miko » ndz, 18 lip 2010, 12:12

Każdy! Generał umie przejmować budowle.Mam Ci wypisać 18 generałów którzy mają umiejętności przejmowania?
Królową byłby mag nie kupiec :P
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Wojtku » ndz, 18 lip 2010, 12:13

HAHAHAHAHAHAHAHA :D jaki generał nie potrafi przejmować budynków???? Dobiłeś mnie całkowicie :P czy ty na pewno wiesz kto i gdzie jest generałem? ^^A poza tym właśnie walczymy z tym co powiedziałeś (50 levl) Tylko, że wszyscy biorą kupca a nie woja, i siedzą nim w wieży...

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: KKProgamer » ndz, 18 lip 2010, 13:32

Mniejsza o to i tak by się inaczej grało

? o.O :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Nie wierze każdy boi się wyjść Bohem ? żal
Ja go biore zawsze na pierwszy ogien żal ?

To może tak że nie mozna brać kupca ?
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Wojtku » ndz, 18 lip 2010, 14:09

Właśnie o to chodzi, że nie znasz sytuacji: grają tu tak, że biorą kupca, druciarza, walą w charyzmę mając obniżki na wojska i premię do surowców... A bohater? pfff tylko go chronić, najlepiej siedzieć w wieży (gramy na tymczasowych więc wiesz...) A co do generałów to poznasz go po tym, że właśnie potrafi przejmować :P (wyjątek to fenix z elfów) jakbyś jakiegoś nie znał, albo coś takiego to napisz poszukamy go :)

Kamaotori
Chłop
Chłop
Posty: 12
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Kamaotori » ndz, 18 lip 2010, 14:11

Powinien być bohater do wyboru, a nie tylko kupiec. Moim zdaniem to po to jest tyle klas, żeby ich używać ...

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Wojtku » ndz, 18 lip 2010, 14:38

No ale widzisz... grają orkami i baśniowcami... bo są najlepsi (?) a kupiec i druciarz? Tak samo, dużo daje itd... możesz sobie wybrać inną klasę ale za przeproszeniem gówno Ci to da, jeśli napotkasz nim 20 szamanów...

Awatar użytkownika
Hunter
Champion
Champion
Posty: 312
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Hunter » ndz, 18 lip 2010, 16:26

Wojtku, wlasnie dlatego gramy kupcami i druciarzami zeby robieine armii mialo sens, kiedys ludzie brali piromantow/druidow i rozwalali czarami kazda armie zanim zdazyla podejsc, takze inne klasy ok ale na 15- lvl.
Sensei Piela

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Wojtku » ndz, 18 lip 2010, 19:39

Teraz robienie armii nie ma sensu, bo zauważyliśmy przewagę niektórych ras... No i co... mamy rezygnować z WBC, ponieważ dopatrzyliśmy się błędu? Krótka odpowiedź: TAK! :D a tak bez jaj no to wiesz... jak grasz orkami itd, bierzesz bohatera kupca barb. trzeba by było ograniczyć bohatera w turniejach do nacji tej samej co on.

ZZ5
Olbrzym
Olbrzym
Posty: 48
Ulubiona rasa: Rój
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: ZZ5 » ndz, 18 lip 2010, 23:09

na czym konkretnie polega lepszość orków ii baśniowców? :) tzn tych drugich domyślam się - jest to rasa idąca na ilość a nie jakość, tyle że z czasem możemy też zrobić dobrą jakość i mamy zarówno ilość jak i jakość ;) ;)

ale orki? ich szamani są lepsi od np. szamanów minotaurów? w czym są lepsi?

sory ale nie jestem na bieżąco. :p

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Pielagoroth » ndz, 18 lip 2010, 23:47

Ludzie, którzy nie grają w multi nie powinni w ogóle zabierać tu głosu, bo nie wiedzą na czym rzecz stoi. Zwłaszcza kieruję to do Programera. Gramy tylko kupcami i druciarzami, gdyż inne klasy są źle zbalansowane. Takie coś ma na celu właśnie przywrócenie balansu. Gra bez bohatera niewiele więcej pomoże niż gra z bohaterem na 10 lvl. Może jedynie inne rasy się bardziej wybiją, zwłaszcza myślę o elfach. Kiedyś był już rozgrywany turniej bez bohaterów i wygrały baśniowe istoty, 2 miejsce leśne elfy i 3 wysokie elfy. Gra bez bohatera nie pomoże zbalansować gry jedynie trochę zmieni rasy w czołówce.
Co do pytania ZZ5: lepszość orków polega głównie na szamanach, którzy są stosunkowo tani i mają chyba najlepszy (no ewentualnie 2 za wielostrzałem moonów) czar w grze. Czar z dużym zasięgiem i rażący bardzo wielu wrogów. Ponadto Orkowie mają silne jednostki na początkowych etapach gry. Głównie Ogry + Trolle, Jeźdźcy tworzą dużą przewagę na początku potyczki. Mówimy tu głównie o pojedynkach 1vs1 a w takowych Orkowie to najsilniejsza rasa.
Czyżby? A jednak. ®

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości