Brak balansu, częściowe przywrócenie go

Przedstaw własny pomysł.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Pielagoroth » ndz, 22 sie 2010, 18:04

Poza tym nie graliście na naszych zasadach, bo ich nie znacie. Myślicie że jest zasada "każdy może wziąć wszystko" i tyle?

Krytykujesz Solo Lee, że nie grał w multi to ma się nie wypowiadać, a sam nie grałeś na naszych zasadach i nie wiesz jakie są, to żałosne.
?
Graliśmy na waszych zasadach, bo ktoś nam je przedstawił. Zresztą nie myślisz chyba, że graliśmy od początku multi kupcami? Kiedyś grało się wszystkimi klasami więc my je dobrze znamy. W przeciwieństwie do Solo Lee, który w multi nie grał nigdy. Bez poznania realiów multi ciężko byłoby mi się wypowiadać w takim temacie ale skoro Solo potrafi sobie wszystko uzmysłowić czytając forum to tylko pogratulować.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: TomekW » ndz, 22 sie 2010, 18:17

Uważacie że graliście na naszych zasadach, to proszę mi je tu przedstawić całe, a ja ci powiem czy to są nasze zasady.
Tomek

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Wojtku » ndz, 22 sie 2010, 18:29

Pielagoroth pisze:Graliśmy kilka dni temu na waszych zasadach.
Pielu wymień te "nasze zasady, jak to wymyślił Tomcio.

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: SOLO LEE » ndz, 22 sie 2010, 18:46

Pielagoroth pisze:ale skoro Solo potrafi sobie wszystko uzmysłowić czytając forum to tylko pogratulować.
zejdź ze mnie.
Powstanie nowe forum gdzie ludzie z całej polski będą grać na wolnych zasadach a wy tu będziecie siedzieć kupcami w wieży po wsze czasy. Może czasem ktoś sobie pobiega po mapie orkiem chaosu i to wszystko.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Administrator » ndz, 22 sie 2010, 19:41

Poza tym nie graliście na naszych zasadach, bo ich nie znacie. Myślicie że jest zasada "każdy może wziąć wszystko" i tyle?
Graliśmy na pewno na waszych, z całą rozpiską, kto co może. Nie ma sensu ciągnąć dalej. Nie będę się wygłupiał i ich wypisywał, mam to gdzieś, czy wierzysz.
I co, uważacie że jak wprowadzicie hero Orka kupca to wszyscy będą tym orkiem mapy wojować? Kupiec jest delikatny, żeby taki wysysacz coś przetrwał to musi dać w zręczność/walkę, a nie charyzmę, a do tego w inteligencję - poza tym łatwo go będzie stracić, tracąc przy tym zniżkę/surowce.
I to jest typowe wasze gadanie, pozbawione sensu, sorry. Wszystko było sprawdzone, 2 czy 3 pkt. w int., na bezpieczeństwa możemy jeszcze dać trochę w zręczność.
Jesteś cwany ale jedyne co potrafisz zrobić to krytykować. A wy macie do nas pretensję, że powiedzieliśmy iż tego projektu nie ujawnimy? To tylko wasza wina.
Ty to już chyba masz manię na podstawie tego projektu. Dyskusja dotyczy domniemanego braku balansu w rozgrywkach multi.
Teraz w turnieju były najlepsze baśniaki i orki (no jeszcze nieumarli), bo dopiero przy tym turnieju odkryliście ich "najlepszość". W poprzednich turniejach mieliście mniejszą wiedzę, a więc odsyłanie do wyników poprzednich (nawet nie wiem jakie były itd, a już wystarczy mi to do udowodnienia że się mylisz...) jest bezcelowe.
I tutaj się mylisz, inne zasady, inna mapa zupełnie zmienia rozgrywkę. Sprawdź i przestań pierdzielić.

Ostrzeżenia:
Nikt tutaj nikogo nie obraża, dlatego nie będziemy tolerować tego więcej.
Wojtq - po raz kolejny przeklął. Kolejne twoje nieopanowanie będzie kosztowało BANem 7-dniowym na IP.
Wikitom - kolejne zaczepianie kogokolwiek grozi tym, co wyżej. Ja nie miałem zamiaru nikogo obrazić, podkreśliłem to. A słowo ogarnąć się, co oznacza rozpoznać, dowiedzieć się, świetnie pasuje do SOLO - chyba nie trzeba tłumaczyć.
SOLO LEE - obrażanie moderatora, który wypomniał tylko twoje "nieodpowiednie" zachowanie.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: SOLO LEE » ndz, 22 sie 2010, 20:10

Administrator:

naruszenie godności człowieka przez wypowiadanie słów w rodzaju:
"ogarnij się, ogarnij się, ogarnij się i jeszcze raz się ogarnij".
A także:
"tylko głupi ludzie na tym forum wierzą miko"
pierwsze ostrzeżenie...jeszcze raz i daj sobie bana na tydzień.

Furion:
użycie przekleństwa i naruszenie godności człowieka przez wypowiedzenie:
"jesteś debilem tomek jak nie wiesz za bo bany dostajesz"
pierwsze ostrzeżenie. Jeszcze raz i daj sobie bana.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Administrator » ndz, 22 sie 2010, 20:18

*ogarnąć = zrozumieć, nauczyć się
*Powtórzenie, repetitio , figura retoryczna, zabieg stylistyczny polegający na wielokrotnym użyciu tego samego elementu językowego (wyrazu, zespołu wyrazów, wersów lub zwrotek) celem uzyskania rytmizacji, podkreślenia znaczenia, zwiększenia ekspresji
Źródła: Wikipedia i Miejski słownik slangu i mowy potocznej.
tylko głupi ludzie na tym forum wierzą miko
To jest twój tekst!!
"jesteś debilem tomek jak nie wiesz za bo bany dostajesz"
pierwsze ostrzeżenie. Jeszcze raz i daj sobie bana.
A to skąd? Z twojej głowy? Bo nie widzę czegoś takiego na forum.

Dobra, dalsza dyskusja nie na temat będzie nagradzana kolejnymi BAN'ami jednodniowymi. Temat: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: Louis EX » ndz, 22 sie 2010, 23:20

Taka jest prawda. W walkach 2 vs 2 lub 3 vs 3 nie ma problemu z owym, mitycznym już wg mnie, balansem. Przeciwnik ma baśniowe? Nie ma problemu. W 3 osoby spokojnie można im dać opór.

ps. nie miało być już nic o waszym projekcie, który podobno sabotujemy ale dziś chciałem dołączyć do waszej sieci aby naocznie przekonać się jak wygląda ta wasza gra. Cóż chciałem zobaczyć aby później nie mieć zarzutów, że oceniam skoro nigdy nie grałem. Niestety miko odmówił mi wpuszczenia na sieć. W takim razie nie dziwcie się krytyce. Sami skoro nie chcecie mnie przekonać, że jest podobno u was balans, to nie miejcie pretensji, że w to wątpię. Od razu wyprzedzę miko: 1vs1 to nie jest to samo co gra w 6 osób.

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: TomekW » pn, 23 sie 2010, 00:27

Gramy często 2v2, to po pierwsze, czasem 3v3.

Jak graliście na naszych zasadach? Znaczy się rasy, teamy itd.

Nie dziwicie się chyba teraz, że nikt nie chce wam nic prezentować czy was wpuszczać na sieć? ...
Tomek

SOLO LEE
Lunarion
Lunarion
Posty: 294
Kontakt:

Re: BRAK BALANSU, częściowe przywrócenie go

Post autor: SOLO LEE » pn, 23 sie 2010, 01:30

Co do powyższych postów. Tych dwóch i jeszcze innych powyższych. Proponuje otworzyć nowy temat KŁÓTNIA WRZEŚNIOWA. Dwa zwaśnione obozy mogły by sobie wylewać ile wlezie.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości