Wprowadzenie do gry na sieci wbcfan

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Wprowadzenie do gry na sieci wbcfan

Post autor: Administrator » ndz, 2 sie 2009, 16:07

Antosdaniel w tej rozmowie jest podany powód, czego bierzemy kupców oraz druciarzy. Aby można było tworzyć większe armie. Sam bohater podczas rozgrywki generuje jakieś 60 tys. surowców (w kopalni zwykle się wydobywa jakieś 40 tys.). I dzięki temu można tworzyć armie, duże armie. Jest to ustalone tylko po to, aby fajniej się grało.
Oczywiście możesz wziąć uzdrowiciela, ale wątpię, żebyś wszystko zdołał obsłużyć w czasie gry. W rozgrywkach tworzymy i walczymy armiami liczącymi setki jednostek. Założę się, że nie miałbyś czego leczyć w czasie gry.
W rozgrywkach dopuszczane są "domieszki" kupców, czyli dajemy kilka punktów (do 5) w magię lub coś innego. Ludzie głównie dają w nekromacje 3 pkt.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Wprowadzenie do gry na sieci wbcfan

Post autor: Pielagoroth » ndz, 2 sie 2009, 16:12

No nie oszukujmy się Admin. Ogólnie nikt nie lubi jak ktoś bierze magów, a zwłaszcza Piromantów bo każdy pamięta jak Alek nim grał. Co nie zmienia faktu, że kupiec jest najbardziej lubianą klasą hero.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Wprowadzenie do gry na sieci wbcfan

Post autor: miko » ndz, 2 sie 2009, 16:13

Jakoś nie narzekaliście jak brałem barda jak wiedziałem jaką rasą gram. xD Ale faktoza magów się nie lubi. Czemu? Bo jesteśmy nastawieni na grę armiami a nie hero. Gramy my przynajmniej w strategie a nie zabawe super hero
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

antosdaniel
Inżynier
Inżynier
Posty: 25
Kontakt:

Re: Wprowadzenie do gry na sieci wbcfan

Post autor: antosdaniel » ndz, 2 sie 2009, 19:06

Bo jak wymaxuje piromancje (na 3lvl armagedon bieże to 300dmg) to jest po grze bo wojska raczej wszystkie padną no i budynki raczej nie mają później szans (wież już nie ma ^^) dlatego napisałem, że to powinno być w regulaminie =] Ja rozumiem, że kupcami gra się najlepiej, ale uzdrowiciel robi sobie armie jeszcze raz w 1sec jak nie większą (jeżeli zginie cała twoja armia i moja i walne wskrzeszenie to sorki). Osobiście też gram kupcem, ale to tak trochę myli nowych graczy - ja bym podkreślił, że nimi dobrze się gra, ale jak ktoś chce może wziąć coś innego ;P

PS. Do turnieju jest 20lvl a normalnie 30lvl ta? Jeżeli tak to ja bym to wyrównał ;)

PS2. Ja na razie męcze się 1v1 cesarz =]

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Wprowadzenie do gry na sieci wbcfan

Post autor: Louis EX » ndz, 2 sie 2009, 23:10

Słuchaj jeśli zagrasz jakimś bohaterem, który nie będzie zbytnio odstawał od kupca to nikt Ci nic nie powie. Nawet jeśli zagrasz magiem, który nie ma za bardzo czarów ofensywnych to też ujdzie. Ale musisz się liczyć z tym, że bohater będzie wtedy głównym celem ataku. A tak to przeważnie hero siedzi w bazie i nic mu nie grozi. Przy naszym sposobie gry najbardziej opłacalny jest kupiec/bard/alchemik tworzący surowce.

Awatar użytkownika
Krasnoludzki Lord
Bohater krasnoludów
Bohater krasnoludów
Posty: 724
Ulubiona rasa: Chyba każda po trochu... z naciskiem na wytrzymałe
Kontakt:

Re: Wprowadzenie do gry na sieci wbcfan

Post autor: Krasnoludzki Lord » pn, 3 sie 2009, 11:49

No z tym kupcem to właśnie tak robię, najlepiej go w jakiś kąt wsadzić, no ale jak inni grają to później im hero ginie i wszystkie premię kupna itp. idą w długą to jest ich błąd a niby całą grę mają opracowaną
CHWAŁA POTĘŻNEMU IMPERIUM KRASNOLUDÓW!!!

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Wprowadzenie do gry na sieci wbcfan

Post autor: Invis » sob, 21 sie 2010, 22:13

hmm.
Co to za kropeczki ? to mnie dobiło :D

Nie rób spamu, bo dostaniesz warna///EnZoOo

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości