Ladder luty 2013

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder luty 2013

Post autor: Apollyon » wt, 12 lut 2013, 21:45

App (Ssrathi), DarekWOS (Nieumarli), Tron (Imperium) vs sony2010 (Minotaury), Moncia (Mr. Elfy), Adrenalina (Demce)

Win : App, Tron , Darek.

App (Nieumarli) vs EBI (Rycerze) 1

Win : App

App (Nieumarli) vs EBI (Rycerze) 2

Win : App

App (Demony) vs EBI (Baśniaki)

Win : App

App (Leśne Elfy) vs EBI (Orkowie)

Win : EBI

App (Demony) vs EBI (Leśne Elfy)

Win : App

Awatar użytkownika
DrInnEr
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 108
Ulubiona rasa: wysokie i leśne
Kontakt:

Re: Ladder luty 2013

Post autor: DrInnEr » wt, 12 lut 2013, 22:10

DaReK WOS (ssrathi) vs Moncia (rycerze)

WIN: DaReK WOS
Stary Nick: DaReK_[WOS]
Plan na dziś:
Wstać-Przeżyć-Iść Spać:D

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Ladder luty 2013

Post autor: Adrenalina666 » wt, 12 lut 2013, 23:06

Adrenalina(mr. krasnale) vs EBI(zaraza)
Win: Adrenalina

Adrenalina(krasnale) vs EBI(imperium)
Win: Adrenalina

Adrenalina(krasnale) vs EBI(rycki)
Win: Adrenalina

A co do 3v3 App, przynajmniej 4 graczy którzy brali udział w tej walce potwierdziło remis, występowały lagi u innych większe u niektórych mniejsze w danych momentach(przykładowo Darek miał od samego początku lagi i wyszedł, przez co walka nie powinna się liczyć już ze względu na to)/(podczas atakowania twojej bazy łapały mnie lagi(Moncia atakowała kolumnami h.. wie gdzie w miejsca, gdzie twoich jednostek nie było, co odebrało realną szansę rozegrania tej rozrywki uczciwie :< , przy ataku na imperium też lagi występowały przykład: był jakiś atak na imperium gdzie miał udział mój burzowy jednostki wracają nagle burzowy mi znika gdzieś bo otrzymał na raz xxx obrażeń nie wiadomo skąd) Tak więc, Piele albo Enzooo wnoszę o nieuznanie walki.
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
EBISLAW
Łowca
Łowca
Posty: 37
Kontakt:

Re: Ladder luty 2013

Post autor: EBISLAW » wt, 12 lut 2013, 23:48

Adren wpisujesz wpisuj wszystkie walki

EBI( barby) vs Adren (lesne)
win: EBI

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder luty 2013

Post autor: Apollyon » śr, 13 lut 2013, 00:13

Adrenalina jesteś chory na mózg. Darek poddał grę na początku bo zniszczyles mu wszystkie wieze koszmarami . Gra toczyła się dalej i tylko ty pisales o lagach bo nie udało ci się zabić demonami pterodaktyli nag i zniszczyles tylko jedną wypchana wieze. Pytałem ci się jakie masz lagi w trakcie gry oraz wytrzymałem atak żebyś to sprawdził . Miałeś masę przywoływaczy więc ci pasowała gra i lagi zniknęły. W momencie nieudanego wyjścia z bazy i udanego niszczenia twojej bazy przez pterosy opuszczasz grę a Sony krzyczy o remis. Chwilę później Monica i Tron wychodza. Że ktoś nie umie używać kolumn ognia a ty robisz demony na pterosy to nie świadczy o lagach. Jednostki ginęły. Dziękuje.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder luty 2013

Post autor: Pielagoroth » śr, 13 lut 2013, 00:16

Eh no czas coś napisać, bo już mnie to męczy.

Ja się cieszę, że gracie i to dużo mimo małej ilości graczy. Cieszę się, że podtrzymujecie ladder i ogólnie całe WBC Fan przy życiu, ale powoli denerwujące staje się to wykłócanie i dziwne zagrywki co niektórych. A mówiąc niektórych mam na myśli głównie Adrenalinę i w mniejszym stopniu Apollyona. Walk jest tak mało, a mimo to naliczyłem się ze 4 jakichś incydentów od początku roku i wszystkie z udziałem Adrena lub Apola. Narazie piszę taki "list otwarty" nie jest to żadne upomnienie czy ostrzeżenie, ale wolę zainterweniować teraz, bo obawiam się, że z czasem sytuacji takich może być więcej i mogą wyglądać groźniej. Doskonale rozumiem, że są emocje wokół walk, bo sam to przerabiałem milion razy, ale takie sprawy zwykło się rozstrzygać na hamachi i nie przynosić ich na forum. Przynajmniej jeśli chodzi o laddery, bo z turniejami to już różnie bywało ;)

I jeszcze dodam informacyjnie, że ja ladderami się generalnie nie zajmuję. Nie podliczam ich i nie rozstrzygam, które walki się liczą, a które nie. Z takimi sprawami do administracji, chyba że takowa jest niedostępna w danym momencie, to wtedy mogę posłużyć jako pośrednik :p
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Ladder luty 2013

Post autor: Adrenalina666 » śr, 13 lut 2013, 09:04

Wybacz Piel, ale muszę się wtrącić : "A co do 3v3 App, przynajmniej 4 graczy którzy brali udział w tej walce potwierdziło remis" czy nie rozumiesz tego App, że 4>2? I to już powinien być remis ale ty oczywiście wolisz wpisywać jako swoje winy.
Apollyon pisze:Adrenalina jesteś chory na mózg.
A za to proszę o warna dla tego kolegi (obrażanie na forum o_O)
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder luty 2013

Post autor: Apollyon » śr, 13 lut 2013, 11:36

Potwierdziło remis? Ja nigdy nie gram na remis !!! O remis krzyczał Sony jak został sam i go rozwaliłem 3 minuty po tym ja rozwaliłem ciebie i wyszedłeś. Sory ale graliśmy prawie 1 h i że pod koniec gry Moncia opusciła grę zaraz po Tobie, tracąc wieze atakiem pterosów a tylko jedenSsony miał odwagę grać dalej to nie znaczy nic o żadnym remisie a jedynei o kapitulacji. Co najsmieszniejsze Sony błagał o remis gdy tracił wieze, pozniej gdy stracil budynki napisał "to co remis?" i na koncu gry mając 4 gryfy zatwierdził sam "dobra remis wychodzę" .Śmieszne.

Awatar użytkownika
Adrenalina666
Lunarion
Lunarion
Posty: 291
Ulubiona rasa: Wszystkie rushowe
Lokalizacja: Polska:)
Kontakt:

Re: Ladder luty 2013

Post autor: Adrenalina666 » śr, 13 lut 2013, 11:53

... czy mam ci przypomnieć, że w czasie tej gry były lagi? Poza tym 4>2 więc nie ma o czym mówić więc proszę Ciebie z łaski swojej o koniec tej dyskusji a propos przecież Darek nie stracił all wież tylko ze 2 czy tam 3 i kopalnie krychy 1 stopnia wtedy gdzieś wyszedł nie pamiętam kiedy.
Wrogów lubię martwych, a miecze na ostro.

Obrazek
Bo śmierć... to tylko śmiertelny zastrzyk Adrenaliny. Nikt ci jej nie odbierze...

Pomogłem?, daj plusa(kciuk w górę)

Awatar użytkownika
DrInnEr
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 108
Ulubiona rasa: wysokie i leśne
Kontakt:

Re: Ladder luty 2013

Post autor: DrInnEr » śr, 13 lut 2013, 12:34

ja już wiedzialem że się nie utrzymam
Stary Nick: DaReK_[WOS]
Plan na dziś:
Wstać-Przeżyć-Iść Spać:D

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości