Wiosenny Ladder Marzec 2012

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Wiosenny Ladder Marzec 2012

Post autor: Pielagoroth » ndz, 18 mar 2012, 00:28

Louis EX (Imperium) vs Pielagoroth (Imperium)

Zwycięża: Louis EX.

Początek bardzo wyrównany, kopalnie przechodziły z rąk do rąk. Najpierw ja zyskałem przewagę dzięki 3 najmenikom, potem Lex odbił halabardami i łucznikami, by znów trafić do mnie dzięki pojawieniu się gryfów i białych magów. Ostatecznie kopalnie zostały zniszczone przez Lexa. Zaatakowałem go z 2 stron niszcząc wieże na dole i przy naturalu. Poszła wymiana w naturale zakończona zniszczeniem obydwu. Lexowi zostało jednak o wiele więcej armii. Jego kompozycja łucznicy+halabardy+biali magowie + kilka gryfów wygrała z moją opartą na mass halabardach i gryfach wspomaganych białymi magami. Lex poszedł w t5, pojawili się nawet czerwoni magowie, co przypieczętowało jego zwycięstwo. Zniszczył mnie atakiem z 2 stron.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Wiosenny Ladder Marzec 2012

Post autor: Apollyon » pn, 19 mar 2012, 01:20

App (Zaraza) vs Patryk - Mistrz (Rycerze)

Win : App.

App (Rój), Patryk - Mistrz (Orkowie) vs Monarcha (Barbarzyńcy), Fati (Zaraza)

Win : App & Patryk - Mistrz.

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Wiosenny Ladder Marzec 2012

Post autor: Louis EX » pn, 19 mar 2012, 21:51

Louis EX (nieumarli) vs Monarcha (leśne elfy)
Wygrał Louis EX

Louis EX (rycerz) vs Monarcha (demony)
Wygrał Monarcha

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Wiosenny Ladder Marzec 2012

Post autor: Pielagoroth » pn, 19 mar 2012, 22:41

Monarcha (Imperium) vs Pielagoroth (Imperium)

Zwycięża: Pielagoroth.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wiosenny Ladder Marzec 2012

Post autor: Kronos » śr, 21 mar 2012, 21:29

Kronos ( Demony ) , Pielagoroth ( Ssrathi )
VERSUS
Monarcha ( Mr. Elfy ) , TomekW ( Mr. Elfy )
WIN : TEAM NR. 1!
Wygrałem w surkach, ale dowodu nie mam, bo coś mi sie popieprzylo, i nie zapisalem screena :(.
:cowboy:

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Wiosenny Ladder Marzec 2012

Post autor: Pielagoroth » śr, 21 mar 2012, 21:39

Monarcha (Baśniowe Istoty) vs Pielagoroth (Baśniowe Istoty)

Zwycięża: Pielagoroth.
Niesamowicie długa walka, trwała ok. 40 minut. Początek dla mnie dzięki sprigganom. Monarcha jednak szybko wychodzi armią karłów i sprigganów i niszczy środek. Po kilku starciach na środku Monarcha zyskuje przewagę. Rozpoczyna bardzo długą serię ataków na moją bazę i natural. Udaje mu się zniszczyć wiele wież, budynków a nawet naturala. Ja wychodzę z bazy w celu zniszczenia środka. Przeprowadziłem atak smoczkami na natural Monarchy, czego efektem było zniszczenie 2 najważniejszych kopalni. Z czasem zyskuję przewagę w ulepszeniach i PD, ale mimo to Monarcha nadal utrzymuje przewagę. Tworzy jednorożce, jednak jego ataki zatrzymywane są na zabudowaniach z gniazd. Raz udało mu się wtargnąć mi do bazy dołem i niemal zniszczyć krąg cudów. Po jakimś czasie, najprawdopodobniej dzięki dochodowi udaje mi się odzyskać przewagę, której nie miałem od samego początku bitwy. Niszczę ponownie naturala i atakiem z kilku stron dobijam Monarchę.

Generalnie było niezwykle ciężko i naprawdę niewiele brakowało do mojej klęski. Dawno żaden nowy nie był tak dobry. Adren się dobrze zapowiadał, ale nie aż tak. Zobaczymy jak dalej się potoczą losy Monarchy :).
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wiosenny Ladder Marzec 2012

Post autor: Kronos » pt, 23 mar 2012, 01:50

Kronos ( Ssrathi ) vs App ( Rój )
Win : Kronos
App miał przewagę, nie atakował, dał mi czas na zebranie armii nag. Nagi, dzięki magicznemu dmg rozwaliły wszystko, co App miał, czyli skorpioczłeki, skarabeusze i osy xd.

Kronos ( Rycerze ) vs Apollyon ( Barbarzyńcy )
Win : Kronos
Kto odparłby barbarzyńcami atak 20 mieczy i 17 archontów :(?


Kronos ( Mr. Elfy ) vs Apollyon ( Minotaury )
Win : Apollyon
App miał szczęście, że nie potrafię jeszcze dobrze zagrać mrocznymi na minosy. Ale i tak hero zabiłem, bo znowuż App go zostawił, i na bazę "paczał" :>

PS. Zauważyliście, że zawsze wygrywam dwie pierwsze walki, a App ostatnią?
:cowboy:

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wiosenny Ladder Marzec 2012

Post autor: Kronos » pt, 23 mar 2012, 13:03

Kronos ( Orkowie ) vs Apollyon ( Mr. Elfy )
Win : Kronos
App zabił mi herosa jednym hitem mrocznego jezdzca, ktory nie byl krytykiem, a zabral mi 218 hp :/. Dochodze do szamanow, App do czarnoksieznikow. Zbieram armię ogrów, szamanów, snajperów i inne zielone opakowania od X-Boxa. Atakuję natural Appa, App broni dwa razy, trzeciej fali już nie obronił, gdyż zostały mu tylko 2 ogniki. Po zniszczeniu kopalni wbijam się do jego bazy, i widzimy gg którego App nie napisał :(.

Kronos ( Orkowie [:O] ) vs Apollyon ( Barbarzyńcy )
Win : Kronos
Wygrywam walkę o środek, dochodzę do ogrów i szamanów, App narazie tylko psy, jezdzcy wojny czy jak oni tam, i włócznicy. Atakuję natural Appa, niszczę go i ruszam na bazę. App wyprodukował pierwszych 6 grabieżców, którzy zabili mi ogry, bo straciłem kontrolę nad szamanami, hotkeye mi sie pomieszały, ale w końcu rzuciłem błyskawicę. App próbuje bronić paroma nowymi grabieżcami, ale było już za późno.

Kronos ( Orkowie [wtf?] ) vs Apollyon ( Rój )
Win : Kronos
Nie trzeba opisywać, App starał się chyba na skarabeusz rush, ale moje szybkie ogry były za imba. A Harpie, które zobaczyłem pod koniec, niewiele zrobiły.

Kronos ( Krasnale ) vs Apollyon ( Rycerze )
Win : KRONOS
Hehehe. Heheheheheheh. Ahhhhahaahheheh. Nie wiem jak to zrobiłem, massowałem gryfy i mistrzów run, wypchałem wieże kusznikami i jakoś to było xd. Zadecydowała wymiana baz, postanowiłem, że oleję to, bo kampiąc w bazie na pewno przegram, no i jakoś tak się złożyło xD. Moje wypchane wieże obroniły baze, lecz straciłem hero, o którego nie dbałem. Rozwaliłem mu natural, zabiłem hero, zniszczyłem obronę 2 archontów, kaplic, szermierzy i 10 championów ( Na ogień&Air :OOOO? ). No i tak wyszło, że App nie miał kasy na nowe archonty, a nawet jeśli jakiś wyszedł, to i tak dostawał od gryfów i czaru :<. Zniszczyłem fast kaplice żeby mieczy nie było, no i rozwaliłem mu budynki&armię w środku. Nie wierzę, że wygrałem. Skill bejbe skill, Kronos win maderfakers!

Raski Losowane.
:cowboy:

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Wiosenny Ladder Marzec 2012

Post autor: Pielagoroth » pt, 23 mar 2012, 21:32

Monarcha (Leśne Elfy) vs Pielagoroth (Orkowie)

Zwyciężył: Pielagoroth.
Nie będę opisywał, bo niska walka.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Monarcha
Thrall
Thrall
Posty: 5
Ulubiona rasa: Demony
Kontakt:

Re: Wiosenny Ladder Marzec 2012

Post autor: Monarcha » pt, 23 mar 2012, 21:46

Monarcha(Wysokie elfy) i Adrenalina(Imperium)
vs
Pielagoroth(Leśne elfy) i Fati(Baśniowe istoty)
WIN drużyna pierwsza :)

opis:Walka z poczatku byla spokojna kazdy obsadzal kopalnie, produkowal jednostki, jak i walczyl o srodek.Po parunastu minutach Fati atakuje kopalnie Monarchy . Monarcha stracil cala piechote wspomagana starozytnymi ognikami ratujac je.Pielagoroth zaczal atakowac kopalnie duszkami a Adrenalina atakowal malymi armiami halabardnikow z lucznikami.Monarcha osiagnal 5 poziom twierdzy i zaczal produkowac moony.Zniszczyl Fatiemu kopalnie i zniszczyl wiekosc wiez.Po jakims czasie Adrenalina zaczal pomagac w ataku Monarsze w przelamaniu obrony od strony Fatiego.Po kilku atakach nie bylo co zbierac :) .
Wytrwałość to twój atut.Nikt ci go nie zabierze...


Obrazek
Shot at 2012-03-23

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości