Ladder styczeń 2012!

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Ladder styczeń 2012!

Post autor: Louis EX » ndz, 1 sty 2012, 15:45

Ladder Styczeń 2012
- jest to spis gier multi rozegranych w styczniu 2012 r. Pod koniec miesiąca podsumujemy i ogłosimy najlepszych graczy ze stycznia. Jest to kontynuacja Narodowego Spisu Multi


Ogólne zasady:
- gramy na Mistrzowskich zasadach, które znajdują się w dziale |Gra w Sieci|
- nie zapisujemy gier, w których brał udział choćby jeden komputer
- wpisujemy gry tylko rozegrane w dniu zapisu
- jeśli wystąpi zbyt duża liczba walk między tymi samymi graczami, może wystąpić interwencja Administracji i część walk nie będzie wliczana do laddera
- nowy system wartości danych walk: za wygrane z lepszymi graczami dostajemy więcej punktów, wartość przypisywana jest graczom wg
Rankingu Piela
4 pkt. za wygraną z osobą z grupy A
3 pkt. za grupę B
2 pkt. za grupę C, D i resztę graczy
Dotyczy to również 2vs2, 3vs3, gdzie punkty się sumują.

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Ladder styczeń 2012!

Post autor: Louis EX » śr, 4 sty 2012, 20:51

Louis EX (baśniaki) vs Adrenalina (krasnale)
Wygrał: Louis EX.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder styczeń 2012!

Post autor: Pielagoroth » śr, 4 sty 2012, 23:25

Cangaceiro Louko (Nieumarli), Furion (Minotaury), Tomek (Minotaury) vs Kronos (Rycerze), Louis EX (Rój), Pielagoroth (Mroczne Krasnoludy)

Zwyciężają: Kronos, Louis EX, Pielagoroth.

Kronos zabił 3 wrogich herosów. Canga zaczął afczyć jak stracił hero.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder styczeń 2012!

Post autor: Pielagoroth » pt, 6 sty 2012, 00:30

Cangaceiro Louko (Demony), Furion (Rój), Tomek (Barbarzyńcy) vs Kronos (Leśne Elfy), Louis EX (Nieumarli), Pielagoroth (Minotaury)

Zwyciężają: Kronos, Louis EX, Pielagoroth.

Rush w Furiona + zabicie hero Tomasza kończy grę w bardzo szybkim stadium.


Cangaceiro Louko (Wysokie Elfy), Furion (Wysokie Elfy), Tomek (Nieumarli) vs Kronos (Baśniowe Istoty), Louis EX (Demony), Pielagoroth (Baśniowe Istoty)

Zwyciężają: Kronos, Louis EX, Pielagoroth.

Na początku doszło do ciekawej walki mojego bohatera z bohaterem Tomasza. Mimo kilku Sprigganów Tomek wyszedł zwycięsko (bo Furion mu szkielety posłał :P ) i mój hero uciekł do bazy z 9hp. Pierwszy atak zmór oraz karzełków i sprigganów Kronosa poszedł na Cangę. Udało mu się wybronić z pomocą Furiona, ale nie obyło sie bez strat kilku wież i budynków. Nasza ofensywa trwała nadal. Zmory, sukuby, karzełki, spriggany i baśniowe smoki nękały mniejszymi i większymi atakami wrogie bazy. Udało się zniszczyć jedynie kilka wież dzięki obronie cieni, ogników, a naweł elfickich łuczników. Gdy pojawiły się pierwsze moony bitwa się nieco wyrównała. Kronos zmuszał do obrony Cangę, jednak ja z pomocą Lexa musiałem się bronić przed hordami cieni, liszów, kawalerzystów i rycków zagłady wspieranych moonami Furiona. Tomkowi udało się nawet zniszczyć kilka moich wież wyexpionymi cieniami, ale Lex w porę przyleciał demonami. Trwały nieustanne walki w pobliżu naszych baz lub na ich przedpolu. Kopalnie na mapie były nieustannie niszczone. Wysokie wraz z Nieumarłymi z czasem zyskały przewagę. Pojawił się Lord Bane oraz kilka lodowych smoków. Furion ciągle leczył jednostki balsamem. Zostaliśmy przyciśnięci do muru, ale dzięki dobrej zabudowie gniazdami i kupnie większości ulepszeń udało się wybronić kilka groźnych ataków. Wraz z Kronosem przestaliśmy się z czasem bronić i wspierani demonami oraz harpiami przeszliśmy do kontrataku. Lex narobił dużo przywoływaczy, dlatego nie odczuwaliśmy przewagi wroga w surowcach mimo ogromnej ilości ogników. Ciągłe ataki na bazy wysokich w końcu przyniosły skutek. Furion wspierany przez cienie stracił całą zabudowę wskutek ataku demonów. Ja w tym czasie zniszczył sporą część bazy Tomka. Niedługo potem w wyniku połączonego ataku 3 graczy baza Furiona legła w gruzach. Chwilę potem padł Tomek i na końcu Canga. Walka trwała 1h.

Screeny:
Budynki
Jednostki
Surowce


edit.
Testowaliśmy w większym gronie polskie głosy systemu w tych grach i działało bez zarzutu. W połączeniu z muzyką z wbc2 przypomina się już ten niezapomniany klimat z tamtej gry :).
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder styczeń 2012!

Post autor: Pielagoroth » pt, 6 sty 2012, 15:07

Cangaceiro Louko (Demony), Furion (Rój), Qui-Gon (Demony) vs Kronos (Rój), Pielagoroth (Mroczne Krasnoludy), Tomek (Leśne Elfy)

Zwyciężają: Kronos, Pielagoroth, Tomek.

Qui stracił szybko herosa i obyło się bez rushu na dole mapy. Od początku oblegaliśmy wroga, Furion nas ssał, ale Tomek narobił studni i nie odniosło to pożądanego efektu. Pierwszy padł Qui od zmasowanego ataku roju (skaraby, skorpiony, skorpioczłeki), machin, cieni i żelaznych golemów. Atak przeniósł się na bazę Furiona, który po chwili poddał grę. Canga poległ ostatni, bo Tomek chyba chciał smoki massować i kampił sobie xd
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ladder styczeń 2012!

Post autor: Kronos » pn, 9 sty 2012, 21:14

Kronos ( Ork ) vs Louis EX ( Zaraza )
Win : Kronos ( W tej walce zrobiłem wlot na zamek, no chyba. Nie musicie jej uznawać )


Kronos ( Ssrathi ) vs Louis EX ( Rój )
Win : Kronos.
:cowboy:

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ladder styczeń 2012!

Post autor: Kronos » wt, 10 sty 2012, 17:48

Kronos ( Orkowie ) vs Louis EX ( Wysokie Elfy )
Win : Kronos

Kronos ( Imperium ) vs Louis EX ( Wysoki Elf )
Win : Louis EX
Komentarz : Nigdy nie róbcie mass halabard na wysokiego elfa! naprawdę, bo to bardzo boli :|.
:cowboy:

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ladder styczeń 2012!

Post autor: Kronos » wt, 10 sty 2012, 23:13

Kronos ( Mr Elf ) vs Louis EX ( Rycerze )
Win : Powinien być remis, ale oddam Lexowi :P

Opis : Lex opisze, bo bardzo ciekawa walka.


<Louis EX>
Początek należał do Kronosa który sprzedał mi krytyka hero i nie wychodziłem już :D
Później gdy pojawiły się miecze rozwaliłem kopalnie, atak na kopalnie zakończył się totalnym niepowodzeniem. Kronos doszedł do czarnoksiężników, którzy radzili sobie z mieczami, ja dochodzę do archonów i zaczynam nękać Kronosa bazę atakami z różnych strona na budynki. Kronos w międzyczasie rozwala mi kopalnie na górze. Kolejne ataki z dołu na moją bazę kończą się ostatecznie zniszczeniem jej. Jednak bohater broni się w pobliżu dwóch wież. W tym samym czasie baza Kronosa topnieje pod szybkimi atakami z różnych strona archonami. Kronos zabudowuje się i oddaje kopalnie na dole, rusza też wszystkimi czarno na moje wieże, w tym samym czasie atakuję resztkę bazy Kronosa i niszcze ją.
Zarówno mój jak i bohater Kronosa uciekają. Kronos twierdzi, że nieco szybciej zostałem bez budynków ale nawet jeśli to kilkanaście sekund góra, też byłęm w ataku w tym czasie. Ostatecznie Kronos buduje się w górnym rogu pod obstawą 5-6 czarno. Ja trzymając go w szachu 7-8 archonami buduje się w mojej bazie jeszcze raz. Kronos zaczyna budować czarno i wysyłać ich w stronę mojej bazy, ja dochodzę drugi raz do archonów, wciąż szarpiąc pozostałymi archonami bazę Kronosa. Ostatecznie mój hero ginie gdzieś zostawiony na chwilę. Stawiam wtedy wszystko na jedną kartę i atakuje i niszczę bazę Kronosa i zabijam mu hero. W tym czasie kronos 2 ostatnimi czarno rozwala moją nową bazę. Jako, że mi zostało z 8-9 archonów to rozwalam bez problemu ostatnich dwóch. I tyle. Długa walka ;).
:cowboy:

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder styczeń 2012!

Post autor: Apollyon » czw, 12 sty 2012, 15:54

Apollyon (Demony - los) vs Kronos (Mr. Krasnoludy - los)

Win: App

LV4

Opanowany i wypchany środek. Grę kończą demony, koszmary i generałowie.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Ladder styczeń 2012!

Post autor: Administrator » wt, 17 sty 2012, 13:05

Admin (Demony) vs Apollyon (Mr Elfy)
Wygrał Admin

Admin (Mr Elfy) vs Apollyon (Mr Krasnale)
Remis
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości