Ladder Lipiec 2011

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Kronos » śr, 6 lip 2011, 18:16

DarkLord ( Rój ) , Kronos ( Mr.Elfy ) , Admin ( Zaraza )
Vs
Invis ( Imperium ) , Stefan ( Minotaury ) , Mati ( Baśniowe Istoty )
Win:
Team nr.1!


Opis :
Zaraza i Baśniaki na początku starli ze sobą rush. W momencie wyprodukowania pierwszych pająków, Kapłanek,Czarowników, Jeźdźców Mr Elf zaczął pomagać zarazie zyskać przewagę, jednak do baśniaka dołączył Minotaur, Baśniak wybraniał ataki. Udało im się zepchnąć Zarazę do Defensywy, w między czasie na górze walkę toczyli Imperium i Rój nie wspierani przez nikogo. Rój zaczął robić Smoki podobnie jak Minotaur , Minotaur zaczął robić mass smoki a rój kapłanów, smoki, i żywiołaki ognia.
Zarazę dopadł limit i Rój razem z Mr Elfem zaczęli bronić bazy Zarazy zepchnęli Matiego do Defensywy, Mati zrobił półwlot na Admina z gór który został odparty.Mr Elf zaatakował Minotaura który stracił dwie wieże.
Drugi Atak na Minotaura okazał się bardziej Szczęśliwy i Skuteczny.
Invis, przejmujący kopalnie Mr Elfa nie zauważył Czarowników, tak samo jak Mr Elf jego herosa , Jednak gdy się połapałem, Invis już uciekał lecz przypadkiem wszedł w kolumny, co spowodowało utratę jego herosa.
Rój z pomocą Mr Elfa zniszczył Imperium, potem Minotaura, i na końcu Baśniaka.

Obrazek

Kronos - Kronos
DarkLord - Dark Lord
A - Admin
Kronos Noob ( :< ) - Invis
piotrek - Stefan
M - Mati
:cowboy:

Awatar użytkownika
Mati6808
Licz
Licz
Posty: 75
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Mati6808 » śr, 6 lip 2011, 19:26

Obrazek

A to taki bezczelny wlocik do mojej bazy z walki wyżej :(

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Kronos » czw, 7 lip 2011, 00:04

Moncia ( Leśne elfy ) , Kronos ( Zaraza ) , Pielagoroth ( Zaraza )
Vs
Stefan ( Wysokie ) , Dj.Kazio ( Nieumarli ) , Mati ( Imperium )
Win:
Team nr 1!




Mati ( Leśne Elfy ) , Kronos ( Rój ) , Pielagoroth ( Orki )
vs
Stefan ( Baśniowe Istoty ) , DJ.Kazio ( Demony ) , Moncia ( Orki )
Win:
Team nr 1!


Obrazek
:cowboy:

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Pielagoroth » czw, 7 lip 2011, 00:10

Dodam, że jeśli chodzi o tę drugą bitwę to przeciwnicy sami wyrazili chęć grania w takim składzie :p
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Invis » czw, 7 lip 2011, 11:41

Dziś o godzinie przedpołudniowej czyli wówczas bardzo wczesnej (teraz jest godzina późniejsza od wcześniejszej) odbyło się epickie międzynarodowe starcie. Naszą narodowość a także województwo lubelskie reprezentowałem ja (krasnal) i Qui-Gon (barbarzyńca). Rękawicą rzucili nasi przyjaciele z Brazylii o nickach bliżej nieokreślonych, za to grali wspaniałymi rasami ork, baśniak, rój, mino walka była długa i zacięta. Invis postawił na katapulty wspierane przez harpie z kapliczki a Qui-gon na kawalerię. Rój odpadł pierwszy. Potem mino baśniak i na końcu ork. Polacy zwyciężyli to jakże epickie starcie i to grając na eng wersji gry! w grze padło 5 bohaterów. Mapa:losowa

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: TomekW » czw, 7 lip 2011, 14:11

Tomek (Orkowie), Furion (Demony), Admin (Orkowie) vs Mati (Baśniowe), Louis (Ssrathi), Invis (Rój)

Nie musze mówić kto wygral, bo to gupie że czeba mówić, chociaż jest pogrubione.
Tomek

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Administrator » pt, 8 lip 2011, 13:03

Admin (Zaraza), Kronos (Wysoki Elf), Pielagoroth (Minotaury) vs Tomek (Demony), Furion (Minotaury), Qui (Rycerze)

Wygrywają: Admin, Kronos, Pielagoroth.

Zaraza przejmuje środek i rushuje Demona, niszcząc mu wszystkie wieże oprócz jednej od frontu. Wysoki Elf dochodzi do moonów i wijów. Piel razem z Kronosem niszczą Qui-gona, później wspólne ataki, kolejno pada Tomek i Furion.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: TomekW » pt, 8 lip 2011, 15:34

stefan (basniak) qui gon (minotaur) tomek (wysoki elf) vs moncia (nieumarły) kronos ( rój) furion (mroczny krasnolud)

zwyciezyla drużyna 1, atakiem 2 alchemików <dozwolone wszystkie czary na wszystkich poziomach), zniszczeniem wież strażnikami i przejęciem kopalni pozyskaniem. Furion wywalił tomka z sieci <niesłusznie, zasady jasno wskazują, że wolno tak grać), zwycięstwo.
Tomek

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: Pielagoroth » pt, 8 lip 2011, 23:18

Furion (Władcy Zarazy), Invis (Ssrathi), Stefan (Orkowie) vs Kronos (Minotaury), Pielagoroth (Mroczne Krasnoludy), Tomek (Nieumarli)

Zwyciężają: Kronos, Pielagoroth, Tomek.

Walka długa i ciekawa. Pełna ataków z (większego lub mniejszego) zaskoczenia. Początek rozpoczął się od rushu Zarazy na Nieumarłych. Został on jednak odparty z pomocą Minotaurów. Walka skupiała się raczej na atakach drużyny zwycięskiej jednak w zdecydowanej większości przypadków całkowicie nieskutecznych. Na górze hordy jednostek Nieumarłych (Cienie, Lisze, Zabójcy, Kawalerzyści wspierani przez Harpie) wraz z Minotaurami (no cóż.. wszystko poza generałami i nietoperzami) ścierały się z armią Ssrathi (Nagi, Kapłani, Wężoludzie) i Zarazy (głównie Ghule, Oczy, Hydry, Katapulty). Żadna ze stron nie odnosi jednak większych sukcesów. Na dole Mr.Krasnale (Żelazne Golemy, Katapulty, Balisty, Cienie) bezskutecznie atakują armię Orków opartą na Szamanach wspieranych przez Ogry, Trolle, Jeźdźców i Snajperów. W trakcie bitwy dochodziło do licznych ataków Pterodaktyli. W odpowiedzi pojawiło się sporo Wijów i Gryfów, co jednak nie uchroniło przed utratą mnie i Tomka większości wież. W jednym z ataków do Pterodaktyli dołączyły się Oczy, co skutkowało zniszczeniem Tomkowi części bazy. Do armii Mr.Krasnali dołączyły Brązowe Golemy. Postanowiliśmy we 3 zaatakować Invisa czego efektem było zniszczenie sporej części jego bazy. Invis jednak odbudował się i ciągle nękał nas Pterosami. W efekcie musiałem zabudować Tomkowi bazę przypadkowymi i losowymi budynkami. W tym etapie gry pojawiło się sporo Smoków. Nie jestem w stanie określić ile osób je robiło, ale na pewno był to Tomek, Furion i Stefan. Smoki skutecznie wspierały Pterosy i niespodziewane ataki z powietrza stały się jeszcze groźniejsze. W końcu po dziesiątkach bitew udało się wspólnymi siłami przebić przez obronę Invisa i zniszczyć go doszczętnie. Był to okres bardzo późny, gdyż w znakomitej większości kopalń w bazach panowała pustka. Chwilę później padły też bazy Furka i Stefana. Warty odnotowania jest fakt, że Furion zniszczył jeszcze Tomkowi całą bazę Smokiem, którego zabicie zakończyło bitwę. Dodam, że w końcowym etapie gry mało nie straciłem bohatera próbującego przejąć kopalnie. Ostatecznie uciekłem przed grupką Oczów i Smokiem!

Screeny:
Budynki
Jednostki
Surowce
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Ladder Lipiec 2011

Post autor: TomekW » pt, 8 lip 2011, 23:22

Nie sądzę, aby te zniszczenie bazy smokiem było takie warte wspomnienia, gdybym był tym bardzo przejęty zaalarmowałbym Kronosa i zjawiłby się szamanami, albo zwolniłbym sobie limit armii i stworzył w bazie cienie - no, co najmniej cofnąłbym się z ataku do obrony tej bazy.

Dodam, że byłem zmuszony 2x robić T4 (po utracie mojego ukochanego T5^^)
Tomek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości