Ladder Czerwiec 2011

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Furion
Champion
Champion
Posty: 83
Ulubiona rasa: Mr elf Mr krasnal
Kontakt:

Re: Ladder Czerwiec 2011

Post autor: Furion » wt, 28 cze 2011, 16:51

Stefan (Mr elf) Kazio (Orki) Furion (Wysokie elfy) vs Qui-Gon (Baśniowe) Appollyon (Baśniowe) Invis (Rycerze) = Win team 1

Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Champion
Champion
Posty: 83
Ulubiona rasa: Mr elf Mr krasnal
Kontakt:

Re: Ladder Czerwiec 2011

Post autor: Furion » wt, 28 cze 2011, 16:53

DarkLord (Rycerze) Invis (Minotaury) Appollyon (Wysokie elfy) vs Tomek (Zaraza) Furion (Wysokie elfy) Qui-Gon (Baśniowe) = win team 2

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Czerwiec 2011

Post autor: Apollyon » wt, 28 cze 2011, 17:22

Apollyon (Mr. Krasnoludy) <losowo> vs DarkLord (Krasnoludy) <losowo>

Win : App

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Ladder Czerwiec 2011

Post autor: Louis EX » wt, 28 cze 2011, 20:56

Kronos (leśne elfy) & Louis EX (krasnale) & Pielagoroth (orki) vs Mati (zaraza) & Dark Lord (barbarzyńcy) & Furion (rój)

Wygrała pierwsza drużyna

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Czerwiec 2011

Post autor: KKProgamer » wt, 28 cze 2011, 22:33

KKProgamer ( Baśniowa Istota ) <losowo> & stefan ( Mroczne Krasnoludy ) <losowo>
vs

Appolyon ( Minotaury ) <losowo> & Moncia ( Roj ) <losowo>

WYGRALA....
DRUZYNA....
NUMER....

1 ;)



Opis : To był zacięty bój trwający ponad ( chyba ) 2 h!
Nie bede opisywal calej bitwy bo juz mi sie nie chce XD

KKProgamer i Stefan zaczeli spokojnie lecielismy w ulepszenie i gospodarke tracac basniakami mozliwosc rushu.
Moncia rowniez nie zrobila rushu.
Appolyon zaczal ostro atakowac na poczatku Rzucającymi toporami, potem kaplanami potem gryfami. Bitwa była przez 1 h taka sama, karzelki i spriggany odpieraly ataki. ( Mroczny krasnolud był shitem przez 1.5 h potem dopiero zaaatakował !!!. ).
Potem gdy moncia doszla do 5 Tiera ( po 1 h xD )
Razem zaczeli masywne ataki, juz raz myslalem ze bedzie po mnie ( mroczny krasnolud cp.. pewnie xD ) zniszczyli mi 2 wieze.
potem jednak bylo jeszcze gorzej... Moncia wyssala nam wszystko! Jednak w końcu zdobyłem upragnione wszystkie ulepszenia i + 80 PD, tak wiec moja armia była niemal niezniszczalna, pojawil sie nowy problem. Nie mialem krychy by zasilic 12 Teczy i 4 zamkow... Dawalem zloto, kamien i miedz Stefanowi on przerabial na kryche. Ataki coraz masywniejsze. Gdy zniszczylem 2 wieze Appa, Moncia stracila nadzieje i wyszla. Ale app przez cala godzine utrzymywal sie sam ( bez herosa gdyż nie zdazyl go wycofać ) CALA GODZINE!! Bez surowcow! bez niczego z botem.
Jednak potem uległ.

Chce bardzo pogratulować Appowi bo jest zajebistym graczem i ja nie moglbym opierac sie minotaurami 1 h bez surowcow ( wyeksplotowane) i hera.

WINNERS

KKPROGAMER & STEFAN
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Czerwiec 2011

Post autor: Apollyon » wt, 28 cze 2011, 23:52

Apollyon (Rój) <losowo> vs Kronos (Ssrathi) <losowo>

Win : App

Apollyon (Barbrzyńcy) <losowo> vs Kronos (Ssrathi) <losowo>

Win : App

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Ladder Czerwiec 2011

Post autor: TomekW » śr, 29 cze 2011, 20:57

Moncia (Baśniowe istoty), Furion (Krasnoludy), Tomek (Demony) vs DarkLord (Rycerze), Apollyon (Minotaury), Pielagoroth (Barbarzyńcy)

Gra zakończyla się zwycięstwem drużyny 1.

Dolne kopalnie środkowe wypchane we wczesnym stadium gry przez Tomka zostały zniszczone przez psy wojny, które zdają się mieć przewagę nad nielicznymi zmorami. Liczny oddział krasnoludów, włączając w to mistrzów run oraz salamandry Demona zdołały w łatwy sposób przegonić Pielagorotha do obrony, w której był już do końca gry. Po chwili pojawiły się demony oraz archonty. Te drugie do końca gry wraz z oddziałami Apollyona dręczyły bazy Monci oraz Furiona (obie zostały w znacznym stopniu wyniszczone) oraz zniszczyły dwie wieże Tomka. Hordy krasnoludów, moździeże wykorzystane do przygwożdżenia Pielagorotha oraz całkiem spora ilość demonów były nie do pokonania, choć w pewnym momencie dzięki szybkiemu najazdowi na bazę Furiona i wyniszczeniu wszystkich wież wydawało się, że zwycięży druga drużyna. Wkrótce do armii Demona dołączyły ogniste i burzowe smoki oraz Balora - niezwykle pomogło to w zwycięstwie. Chociaż bardzo potężnymi okazali się być inkwizytorzy, mogący w znacznym stopniu wyniszczyć demony, to ostatecznie zostali skontrowani przez harpie oraz smoka. Warto wspomnieć, że pod koniec gry Apollyon wyszedł, chociaż raczej nie przeszkodzilo by to nam w zwycięstwie, gdyby został w grze.

Obrazek
Tomek

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder Czerwiec 2011

Post autor: Pielagoroth » czw, 30 cze 2011, 12:21

Zapomniałeś dodać, że DL przez większą część gry grał bez bohatera, którego zabiła mu Moncia w jednym ze swoich ataków na jego bazę.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
KKProgamer
Lunarion
Lunarion
Posty: 528
Ulubiona rasa: WBC I : Ludzie WBC II - Ludzie WBC III - Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Czerwiec 2011

Post autor: KKProgamer » czw, 30 cze 2011, 13:46

KKProgamer ( Rój ) <losowo> vs Urban ( Demony ) <losowo>

Wygrał KKProgamer!

Z poczatku myslalem że przegrałem, Rój na Demce. Ale spiołem poślady i zaczalem robić w <nieważne> skarabeuszy, dałem również jako mięso armatnie Skorpiony. Zaatakowałem strasznie sie bałem. Jednak niepotrzebnie, okazało się że demon w tym czasie wyprodukował ( 15 min, bo daliśmy 5 min rozejmu ) 6 koszmrow, 12 impow , 1 nietoperka, 5 kosiarzy + heros. (Chaos Lysea) na poczatku zdjalem mu gorne kopalnie probowal sie bronic i wyjsc na kontratak. Straciłem ok. 50 łusek i z 15 skorpionow. Potem gdy Urban już nic nie miał prócz wież dałem samych skarabeuszy. spokojnie poradzili sobie z wiezami. i budynkami ( nie było wejścia ;) )

zasoby:

Niedostepne
Ranking Ras wg. Mnie
1. Baśniowa Istota
2. Orki
3. Wysokie Elfy
4. Demony
5. Nieumarli ex aequo Barbarzyńcy

Obrazek

I love this character :*

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Czerwiec 2011

Post autor: Apollyon » czw, 30 cze 2011, 13:49

Wywaliło mnie a nie wyszedłem i dodam, że zabiłem Hero Monci a Hero Furiona był o krok od śmierci również z moich rąk.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości