Ladder Maj 2011

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: Pielagoroth » wt, 3 maja 2011, 17:29

Apollyon (Władcy Zarazy), EnZoOo (Rycerze), Kronos (Krasnoludy) vs Dark Lord (Barbarzyńcy), Furion (Demony), Pielagoroth (Baśniowe Istoty)

Zwyciężyli: Dark Lord, Furion, Pielagoroth.

Walka raczej krótka i mało treściwa. Przewaga ras dobrze wykorzystana przez zespół zwycięski, co skutkowało pokonaniem wroga bez większych strat. Jedynie DL stracił jakieś budynki o ile się nie mylę z powodu Archontów EnZoOo. Najpierw pokonana została Zaraza po wspólnym ataku 3 ras. Potem padły równocześnie Rycki i Krasnale

Obrazek
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: Kronos » śr, 4 maja 2011, 15:43

Kronos vs markool
Unded vs demon
win :
Kronos
:cowboy:

Awatar użytkownika
Furion
Champion
Champion
Posty: 83
Ulubiona rasa: Mr elf Mr krasnal
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: Furion » śr, 4 maja 2011, 22:45

DarkLord (Zaraza) & Markool (Wysokie elfy) & Furion (Krasnoludy) vs Appolloyn (Mroczne elfy) & Kronos (Minotaury) & Louis EX (Leśne elfy) = win team 1

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: Apollyon » śr, 4 maja 2011, 22:50

Invis ( Leśne Elfy ), Apollyon ( Baśniowe Istoty ), Kronos ( Mr. Krasnoludy ) vs DarkLord ( Krasnoludy ), Furion ( Zaraza ), Sancho-Pancha ( Zaraza )

Win : Invis, Apollyon, Kronos

Obrazek

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: Apollyon » czw, 5 maja 2011, 14:04

Apollyon ( Baśniowe Istoty ) vs Markool ( Imperium )

Win : App
A tu ciekawostka, graliśmy na bohaterach tymczasowych 10 lvl i losowych rasach. Markool dał wszystko w kupca a jego wieże miały po 2100 HP każda.
Obrazek

Od dzisiaj sprawdzam levele stałych Herosów przed bitwą.

Awatar użytkownika
bezel2k
Thrall
Thrall
Posty: 7
Ulubiona rasa: Barbarzyńcy Zuo >:]
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: bezel2k » czw, 5 maja 2011, 22:04

Bezel2k vs Moncia
Nieumarły vs Barbarzyńcy
Wygrał Bezel2k

Opis: Na początku przystąpiłem do kopalni których moncia w ogle nie ruszała, tylko tworzyła ogromną armię którą zmiotłem moimi liszami przywołanymi przez bohatera (Przemienionych) Potem nastąpił atak na baze z pomocą tych truposzy z jej armi i tak moncia zdążyła wyjść.

Awatar użytkownika
Kronos
Władca Trupów
Władca Trupów
Posty: 975
Ulubiona rasa: zgodna z zasadami trybu murarza
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: Kronos » pt, 6 maja 2011, 20:21

Kronos ( baśniaki ) + Furion ( demony ) + LC ( imperium )
vs
Bezel ( Rój ) + Louis EX (zaraza ) + Pielagoroth ( Mr krasnale )
Win TEAM 1

Opis :
Kiedy opanowałem środek zebrałem około 15 sprigganów i 3 karły wraz z Furionem zaatakowaliśmy Bezela który padł bez pomocy w tym czasie trwały zacięte walki na samym dole wszystkie bazy ( moja,Furiona,LC) rozbudowały się przejąłem i wypychałem wszystkie kopalnie zniszczonych przeciwników potem nastąpił atak demona i mój który po 5 min ciągłych fal ( moich ) zniszczył lexa przejąłem wypchałem jego kopalnie i w 3 zniszczyliśmy piela



INFORMACJA NIE MAM SCREENA ANI NIKT INNY ALE POWIEM WAM 3 PIERWSZE MIEJSCA W SURKACH KTÓRE ZAPISAŁEM

: Surki
1 st : Kronos
2st : Furion
3 st : Louis EX
:cowboy:

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: Louis EX » pt, 6 maja 2011, 22:17

Moncia (leśne elfy) & DL (barb) & Kronos (rycerze) vs Louis EX (rycerze) & Markool (srathi) & Bezel (mr. krasnale)


Wygrała drużyna 2

Opis:
Mój szybki rush mieczami na moncie owocował zniszczeniem jej bazy. Niedługo potem bezel, który miał na dole inicjatywe został wypchnięty przez rozwijającego się kronosa z pomocą archonów i grabów. Chwilę potem stracił bazę i wyszedł z gry (zrezygnował - bota nie było) Dalej gra toczyła się 2 vs 2 z tym, że moncia rozbudowywała się u kronosa. Długa walka między amiami rycków, srathi i barb. W pewnym momencie DL wykorzystał szybkość grabów i zaatakował moją bazę niszcząc sporo budynków. W odwecie zrobiłem kontrę dużą grupą archonów i zniszczyłem prawie doszczętnie bazę DL'a. Zatem i DL przeniósł się do kronosa. Kolejna część walki to atakowanie wspólnej bazy opierającej się na bazie kronosa. Na mapie toczy się zacięta walka o surowce, archonami, grabami i nagami gracze przejmują i niszczą kopalnie. DL w końcu rezygnuje zmęczony brakiem surki. Walka skupiła się nadal na atakowaniu kronosa, moncia umiejętnie pomagała kronosowi stosując magię iluzji (mutacje, lęk, strach) co było wielce denerwujące bo mimo przewagi armii nie mogliśmy przełamać obrony. Ostatecznie gdy osiągnąłem już limit jednostek (!) ostatnim, wspólnym atakiem udaje nam się zniszczyć wroga.

Walka trwała ~1,5 godziny!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: Invis » pt, 6 maja 2011, 23:18

Invis (???) vs Baniak (???)
Win:Invis
Baniak uznał moją wygraną a ja bezwstydnie wykorzystałem jego rzucone na wiatr słowa
[23:14:37] [5.142.115.174 - Baniak]
tak na chwile weszłem... uznaję twoją wygraną Invis :P

Awatar użytkownika
baniak219
Krasnoludzki Lord
Krasnoludzki Lord
Posty: 120
Ulubiona rasa: Barbarzńca, Elfy
Lokalizacja: Kramkowo
Kontakt:

Re: Ladder Maj 2011

Post autor: baniak219 » pt, 6 maja 2011, 23:19

Chodziło mi o to że zapewne byś wygrał ale nie potrzebnie od razu wpisywałeś zę wygrałeś może by mi sie udało. Dzięki ;]

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości