Ladder Kwiecień 2011

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Ladder Kwiecień 2011

Post autor: Administrator » sob, 16 kwie 2011, 09:54

Invis (Nieumarli) vs Kronos (Demony)
Wygrał Invis

Admin (Rycerze) vs Appolyon (Barbarzyńcy)
Wygrał Admin

Invis (Wysokie Elfy) vs Appolyon (Wysokie Elfy)
Wygrał Invis
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Kwiecień 2011

Post autor: Apollyon » sob, 16 kwie 2011, 10:07

Apollyon (Barbarzyńcy) vs Invis (Leśne Elfy)

Win: Apollyon

Awatar użytkownika
TomekW
Lunarion
Lunarion
Posty: 579
Kontakt:

Re: Ladder Kwiecień 2011

Post autor: TomekW » sob, 16 kwie 2011, 17:45

Tomek (Wysokie) vs Apollyon (Barbarzyńcy)

Win Tomek.
Tomek

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Kwiecień 2011

Post autor: Apollyon » sob, 16 kwie 2011, 18:00

No wiesz co Tomek? Bez opisu? Taka bitwa!

Apollyon (Nieumarli) vs Invis (Minotaury)

Win: App.

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Ladder Kwiecień 2011

Post autor: Invis » sob, 16 kwie 2011, 22:17

App zakwestionuje ten pojedynek barb vs leśny , nie zniszczyłeś mi nawet żadnego budynku , gra się dopiero rozkręcała a ja jako że musiałem wyjść to wyszedłem :<.

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Kwiecień 2011

Post autor: Apollyon » ndz, 17 kwie 2011, 15:49

Wyszedłeś gdy zniszczyłem Ci wszystkich druidów. Skoro decydujesz się na grę, doprowadź ją do końca. Raczej miałeś małe szanse z tym co miałeś w bazie bo bot padł po 3 min po tym jak wyszedłeś.Nie chodzi o to bo z pewnością zagrałbyś lepiej niż komp no ale wychodząc oddałeś walkowera.

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Ladder Kwiecień 2011

Post autor: Apollyon » ndz, 17 kwie 2011, 23:10

Apollyon (Wysokie Elfy) vs DarkLord (Leśne Elfy)

Win : App.

Apollyon (Barbarzyńcy) vs Mati (Minotaury)

REMIS

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder Kwiecień 2011

Post autor: Pielagoroth » ndz, 17 kwie 2011, 23:21

Admin (Orkowie), Apollyon (Mroczne Elfy), Kronos (Krasnoludy) vs Louis EX (Wysokie Elfy), Mati (Nieumarli), Pielagoroth (Baśniowe Istoty)

Zwyciężają: Louis EX, Mati, Pielagoroth.

Walka dosyć długa i z przewagą drużyny zwycięskiej. Początkowy rush Matiego na Orka Admina nie zdziałał wiele jednak pozwolił zdobyć przewagę na mapie. Kronos grający na przeciw Baśniaków postanowił kampić w bazie pomagając jedynie swoim sojusznikom w obronie. Taka przewaga kopalni dała zdecydowaną przewagę drużynie zwycięskiej. Po bardzo licznych i silnych atakach przeciwnicy stracili jednak tylko kilka wież. Apollyon kilkukrotnie przeprowadził skuteczne kontry na bazę Lexa. Udało mu się zniszczyć wieże i drzewa. Jakiś czas później znowu niezauważony przedarł się do bazy Wysokich Elfów niszcząc ponownie odbudowane budynki. W tym samym czasie Krasnolud stracił praktycznie wszystkie wieże i całą obronę. Chwilę później Admin uzyskał przewagę na górze i zaatakował Matiego. Efektem była zniszczona wieża/e i zabity hero Matiego. Jednak atak ten niewiele zmienił w obrazie gry i Lisze wraz z Moonami ponownie odzyskują straconą część mapy. Po dobrej grze obronnej (Apol raz niemal sam wybronił atak 3 wrogów!) padać zaczynają Krasnoludy i po jakichś 10 mintach także Mroczne Elfy i Orkowie. Ci ostatni stawili największy opór, ale ostatecznie zostali pokonani przez Lisze i Moony. To tyle.

Screeny:
Budynki
Jednostki
Surowce
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Ladder Kwiecień 2011

Post autor: Administrator » wt, 19 kwie 2011, 15:54

Admin vs Appolyon 2 : 1

A (Wysokie Elfy) vs App (Nieumarli)
Admin postawił odpowiednią obronę z budynków i jednostek: smoczy jeźdźcy, ogniki, strażnicy lodu. Następnie kontra mass smoczy jeźdźcy i wygrana

A(Mroczne Krasnoludy) vs App (Barbarzyńcy)
Admin opanowuje środek, próbuje zniszczyć naturalne kopalnie przeciwnika, niszczy wieżę, App szybko dochodzi do grabów, Admin robi handel i mass wije, bez większego skutku, zbyt duże straty zadane przez grabieżców, wygrywa Appolyon

A (Rycerze) vs App (Wysokie Elfy)
Admin opanowuje środek, pierwszym atakiem (rycerze chempioni + miecze) rozwala naturalne kopalnie przeciwnika. Appolyonowi udaje się wybronić bazę, dochodzi do moonów. Admin tworzy dodatkowo pegazy, rozwala wokół wszystkie wieże, App zostaje z budynkami przy kopalniach, następują serie ataków, które po jakiś 45 min. kończą całą grę.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Ladder Kwiecień 2011

Post autor: Pielagoroth » wt, 19 kwie 2011, 17:27

Dark Lord (Rój), Mati (Leśne Elfy), Purevil (Ssrathi) vs Invis (Mroczne Elfy), Kronos (Władcy Zarazy), Pielagoroth (Leśne Elfy)

Zwyciężają: Invis, Kronos, Pielagoroth.

Walka dosyć zacięta i stosunkowo krótka (trwała ok. 30 minut). Początkowy rush Zarazy i Mrocznych Elfów, którego celem był Mati nie przyniósł korzyści, ale pozwolił zdobyć górną część mapy do czasu pojawienia się Duszków. Na dole Ssrathi z pomocą Roju zdominowały mapę czego efektem był atak Wężowych Kapłanów i Triceratopsów na Leśnego Elfa, czyli mnie. Udało mi się nie stracić ani jednej wieży dzięki pomocy Kronosa. Chwilę później wraz z Kronosem przeszliśmy do kontrofensywy. Kilkakrotnie atakowana baza Purevila została zniszczona po jakimś czasie. W tym samym momencie Invis wspierany przez Kronosa stawiał zaciekły opór Matiemu i DLowi. W pewnym momencie zginął hero Matiego i został on zepchnięty do całkowitej defensywy. Po pokonaniu Purevila Duszki, Łowcy, Druidzi i Ghule przeprowadziły skuteczny atak na bazę DLa niszcząc ją. Niedługo potem Mati się poddał mimo niewielkich strat w postaci kilku wież.

Screeny:
Jednostki
Budynki
Surowce
Czyżby? A jednak. ®

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości