Narodowy Spis Multi

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Narodowy Spis Multi

Post autor: Pielagoroth » śr, 16 mar 2011, 22:36

Apollyon (Imperium), Furion (Minotaury), Mati (Nieumarli) vs Kronos (Krasnoludy), Louis EX (Imperium), Pielagoroth (Orkowie)

Zwyciężyli: Kronos, Louis EX, Pielagoroth.

Walka dosyć długa i zacięta (trwała ok. 45 minut). Początkowy rush Matiego na Kronosa udało się wybronić we 3 dzięki czemu nikt nie odniósł strat. Louis i ja walczyliśmy wspólnie przeciwko Furionowi i Apollyonowi. Walka była wyrównana, ale udało sie zepchnąć wrogów do baz w czym na pewno pomogło zabicie herosa Apollyona przez Lexa. Po jakimś czasie udało się przebić przez obronę Furiona i chwilę później zniszczyć także podniszczoną szarpanymi atakami bazę Apollyona. Kronos toczył długie i zaciekłe pojedynki z Matim na drugim krańcu mapy. Oboje z nich otrzymywali czasem wsparcie Imperium, ale ostatecznie to Nieumarli musieli uznać wyższość armii Krasnoludów i Imperium.

Obrazek

Obrazek
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Mati6808
Licz
Licz
Posty: 75
Kontakt:

Re: Narodowy Spis Multi

Post autor: Mati6808 » czw, 17 mar 2011, 19:35

Mati (Mino), Apoll (Krasnal), Lex (Ssrathi) vs Kronos (Demon), Furek (Mino), Qui (Nieumarli)


Win teamu nr 1

Lex z Apollem bez wielkich strat wybronili rush Nieumarłych ze wsparciem minosów Furka. Mati po wybronieniu rusha demonów zyskał przewagę i zaatakował demony.
Demony padły po 2 atakach a Apoll z Lexem zniszczyli Nieumarłego i zabierali się za Furka gdy ten skapitulował.

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Narodowy Spis Multi

Post autor: Louis EX » czw, 17 mar 2011, 20:11

Dodam, że Furion stracił hero co ułatwiło nam rozgrywkę :P

Kolejna walka:

Qui (krasnale) & Furion (orki) & Appollyn (mr. elfy) vs Kronos (barbarzyńcy) & Louis EX (barbarzyńcy) & Tomek (krasnale)

Wygrał team nr 2

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Narodowy Spis Multi

Post autor: Apollyon » pt, 18 mar 2011, 16:08

Apollyon (Nieumarli) vs Invis (Zaraza)

Walka bardzo zacięta. Rusz Ghuli odparty przez Nieumarłych. Nastąpilo zniszczenie moich naturalnych kopalni, jednak przejąłem je znowu. Katapulty , Lisze i Rycerze Zagłady nie pozwalali uzyskać przewagi Invisowi. Przeszedłem na 5 lvl zamku i zacząłem robić wampiry , które w połączeniu z cieniami się sprawdzały znakomicie. Planowałem atak wszystkim co miałem w bazie ( Katapulty, Lisze, Rycerze Zagłady, Cienie i Wampiry + długo wyczekiwany SmokoLisz, gdy Invis poddał grę po 42 minutach walki.

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Narodowy Spis Multi

Post autor: Administrator » pt, 18 mar 2011, 22:03

Kronos (Orkowie), Furion (Demony), Pielagoroth (Rycerze) vs Appolyon (Rój), Louis (Orkowie), Admin (Demony)

Wygrali: Admin, Louis, Appolyon.


Admin (Baśniowe), Kronos (Zaraza), Louis (Orkowie) vs Appoylon (Zaraza), Furion (Imperium), Mati (Orkowie)

Wygrali: Admin, Kronos, Louis EX

W skrócie, Appolyon rushuje baśniową istotę niszcząc wieże frontowe dopóki nie stworzyłem większej ilości smoczków, dokonuje pierwszego ataku na Appoylona,niszczę znaczą część bazy, armia imperialna Furiona ratuje Appolyona przed zniszczeniem. Na dole trwa bitwa orków, Kronos dołącza do niej. Baśniowe Istoty dokonują szeregu ataków niszcząc stopniowo bazę appolyona, a później furiona. Na dole trwa seria naprawdę dużych bitw z szerokim arsenałem jednostek. Po znisczeniu bazy Furiona dokonujemy we 3 ataku na Matiego. Koniec gry.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Narodowy Spis Multi

Post autor: Pielagoroth » pt, 18 mar 2011, 22:08

Dodam, że w walce powyżej sprowokowałem Admina do największego wlotu od czasów zakazu (zabił mi hero w wewnętrzynm rogu bazy). Stało się to trochę bez wiedzy Admina, gdyż ten wysłał na mojego Archonta 2 lub 3 Demony i zapomniał o nich, podczas gdy ja przeleciałem owym Archontem całą mapę i wleciałem do bazy sojusznika, gdzie był mój heros. Wraz z Archontem wleciały też Demony :p Takiego wlotu nie było od miesięcy a nawet lat.
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Narodowy Spis Multi

Post autor: Louis EX » pt, 18 mar 2011, 23:20

Admin (Baśniowe istoty) & Kronos (Władcy zarazy) & Louis EX (Orki) vs Appollyon (Władcy zarazy) & Furion (Imperium) & Mati (orki)

Wygrała pierwsza drużyna. Admin obiecał opis - może się pojawi później. Ja załączam screena ciekawego, zwróćcie uwagę na statystyki:

Obrazek

Awatar użytkownika
Apollyon
Wladca Sheolu
Wladca Sheolu
Posty: 365
Ulubiona rasa: Nieumarli
Kontakt:

Re: Narodowy Spis Multi

Post autor: Apollyon » sob, 19 mar 2011, 02:31

Luis EX ta bitwa została już napisana przez Admina powyżej. Dodam jeszcze tylko, że po ataku Admina na mnie, który zniszczył mi połowę bazy przeprowadziłem się do Furiona całą armią i budowałem się u niego oraz u Matiego. Wspomagałem Furiona znaczną gromadą oczu a Matiego katapultami oraz ghulami. Miałem 3 bazy jednocześnie gdyż Furion zdołał wybronić pierwsze miejsce mojego pobytu, jednak główną siedzibę stworzyłem u Matiego, szkoda, że brakowało surowców bo może gdyby było inaczej byśmy to wygrali, gdyż widać było jak wielki kłopot przeciwnikom sprawiały moje katapulty wraz z defensywą Matiego :)

Awatar użytkownika
DarkLord777
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 61
Kontakt:

Re: Narodowy Spis Multi

Post autor: DarkLord777 » sob, 19 mar 2011, 12:51

DarkLord (Mino) vs DJ. Kazio (Mino) ----> Win DarkLord.
DarkLord (Barba) vs DJ. Kazio (Barba) ----> Win DarkLord.
DarkLord

Awatar użytkownika
DarkLord777
Władca Minotaurów
Władca Minotaurów
Posty: 61
Kontakt:

Re: Narodowy Spis Multi

Post autor: DarkLord777 » sob, 19 mar 2011, 19:04

1.Team [Furion,Qui Gon,Kronos] ----->(Mino,Rycerz,Krasnal)

_________________ Vs_____________

2.Team [Invis,DarkLord,Apollo] ----->(Trupy,Wysokie Elfy,Mino)


Win Team 2 :-D



Walka była długa i pozwoliła na Pełny rozwój obu Drużyn,
Na początku Invis Rushem prawie doszczętnie zniszczył bazę Kronosa, po czym ruszył ku środkowi. Jednakże Furion był już przygotowany na odparcie ataku, który był osłabiony przez straty wynikłe z Wyniszczania Kronosa.
Jednocześnie w tym czasie dochodziło do starcia wojsk Apollona i Qui Gona na dolnych partiach mapy (tj. rycerz vs mino).
Gdy do walki doszły Moony wraz z jednorogami szala zwycięstwa zaczęła przeważać na stronę team-u 2
W drugiej części walki Kronos pod protekcja wojsk Furiona zdołał odbudować swoją bazę.
Po około 1,5 godzinnej wymianie ataków Team 1 został pokonany.
DarkLord

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości