Witam

Umów się na pojedynek z graczami w sieci!
tywsfdnh
Thrall
Thrall
Posty: 8
Kontakt:

Witam

Post autor: tywsfdnh » wt, 26 paź 2010, 10:54

Podejme walke z kazdym moge walczyc z kilkoma na raz w wbc3. Moj nr telefonu to 691 226 453. Czekam

tywsfdnh
Thrall
Thrall
Posty: 8
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: tywsfdnh » wt, 26 paź 2010, 10:58

Aha i chcialbym walczyc swoim bohaterem jezeli to nie problem nie bohaterem tymczasowym 50lvl.

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Louis EX » wt, 26 paź 2010, 15:38

Nie trzeba aż podawać numeru telefonu :D
Wbij po prostu na sieć hamachi. I nie wiem czy bohater stały to wypali. Nie wszyscy mają stałych bohaterów a niektórzy mają bardzo wysoki lvl :D

Awatar użytkownika
Invis
Tańczący z mieczami
Tańczący z mieczami
Posty: 395
Ulubiona rasa: Rycerze
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Invis » wt, 26 paź 2010, 17:48

Wbijaj na hamak jak powiedział lex ja mogę z tobą zagrać na stałym bohu :P

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Administrator » wt, 26 paź 2010, 18:24

Odważna i śmiała propozycja :) Czas pokazać, co się potrafi. Wbij na aktywna sieć hamachi: wbcfan3 , a będziesz mógł sprawdzić się. Gramy na tymczasowych - tutaj masz resztę zasad: viewtopic.php?f=12&t=903&p=8045#p8045
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

tywsfdnh
Thrall
Thrall
Posty: 8
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: tywsfdnh » wt, 26 paź 2010, 20:29

Kiedys gralem po sieci troche w to.Mam dobry buld bohatera jednego mam nie długo 400lvl z 2giego save ten sam bohater ma prawie 600 ale potem sie cos dmg buguje dlatego musze przeanalizowac bulda i regularnie savy zgrywac. Poza tym gra jest unikalna i bardzo dobra.

W ogóle zauwazylem ze mam buga. Wszystkie itemy co mi leca sa takie same. Bodajze takie 3 kameinie. Ten sam item leci z wszystkich skrzynek. Kiedys sobie poradzilem z tym bugiem zapomnialem jak.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Pielagoroth » wt, 26 paź 2010, 20:56

Problem ze smoczymi kamieniami poruszany był już setki razy. Zwykle bym cię odesłał do jakiegoś tematu związanego z tym problemem ale jako że nie mam czasu będę miły i od razu powiem, że problem rozwiąże się po zainstalowaniu patcha. Znajdziesz go w tym temacie -> Patch 1.03 PL
Czyżby? A jednak. ®

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Louis EX » wt, 26 paź 2010, 21:14

400-600 lvl. Zapraszamy na sieć, podejmę się wyzwania zarówno moim wojem (350) jak i magiem(330?) ale wynik może być tylko jeden :D

tywsfdnh
Thrall
Thrall
Posty: 8
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: tywsfdnh » wt, 26 paź 2010, 21:20

Z tego co ja pamietam lączylem sie z graczami przez nr IP ktos podawal nr i reszta sie podlaczala. Jak Wy sie laczycie? Nie gralem w wbc 3 pare lat.

Ten plik z tego linku do patcha jest naprawde podejrzany.

Awatar użytkownika
Pielagoroth
Rycerz Zagłady
Rycerz Zagłady
Posty: 1741
Ulubiona rasa: Nieumarli
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Pielagoroth » wt, 26 paź 2010, 22:29

To jak grać w sieci masz opisane w tym temacie -> viewtopic.php?f=12&t=152. Zwrócę szczególną uwagę na punkt 5
5. Następnie odpalamy grę klikamy |Rozgrywka Wieloosobowa| -> Wybieramy bohatera -> TCP/IP s. lok. -> Wybieramy grę(musi ją stworzyć twórca sieci) -> Ustalamy parametry mapy -> Gramy! sm52
Dodam, że do gry w sieci będziesz potrzebował programu Hamachi, który robi za sieć lokalną. Zaopatrz się w wersję 1.0.3.0 i dołącz do sieci wbcfan3, hasło:wbcfan3.

Staraj się nie pisać posta pod postem. Następnym razem za takie praktyki spodziewaj się ostrzeżenia.
Czyżby? A jednak. ®

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości