Dota!

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Dota!

Post autor: miko » sob, 20 lut 2010, 00:18

Grałeś kiedyś w dotę? Jeśli tak to wersja dla ciebie w wbc. Wystawiam mapkę wbc dota w wersji 3vs3 i 2vs2 mapka zakłada nie budowanie budynków. Oznacza to że budynki i kopalnie mamy już na starcie. Do nas należy tylko odpowiednie ich użycie. I tu uwaga można grać bohaterami. Ale nie chciałbym żeby to wyglądało tak że każdy bierze piro z pijawką. Ok niech to będzie piro ale nie z pijawką, żeby było ciekawiej. Przegrywa strona do której przebije się nieprzyjaciel. Po osiągnięciu zapełnienia robotnikami w kopalniach proszę zniszczyć ziggurat i grać bez głównego budynku. Limit dadzą nam chałupy obsadzony w niedostępnych wyżynach.

http://www.przeklej.pl/plik/wbc-dota-scn-000a3n5l1agh

http://www.przeklej.pl/plik/wbc-dota2vs ... 0a3na5e7tb

Zachęcam.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Administrator
Site Admin
Site Admin
Posty: 2400
Ulubiona rasa: Krasnoludy, Orkowie
Kontakt:

Re: Dota!

Post autor: Administrator » sob, 20 lut 2010, 13:29

Pomysł ciekawy, na pewno będzie można przećwiczyć walkę jednostkami, strategie.
Ważne jest odpowiednie rozmieszczenie budynków, odpowiednia ilość każdego. Aby nie można było budować dodatkowych zabudowań. Nie wiem jak z kwestią ras, czy należy wybrać jakieś uniwersalne.
Ja w zasadzie wyróżniam 2 sposoby gry:
1) Bez bohatera
2) Bohater lv10 -> klasa magiczna, już taki heros może zdziałać wiele i jest wystarczający i sprawiedliwy.
Gdyby nie ja to Krasnoludy nie miałyby króla... Admin

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Dota!

Post autor: miko » sob, 20 lut 2010, 15:56

W docie walczy się głównie hero... ja dałem jednostki dla towarzystwa i czasami elementu zwycięskiego... to nie ma być epicka bitwa... starcia w korytarzach rasy wybrałem uniwersalne które się budują i z budynków bez run i samoprodukujących surowiec jednostek chciałem je zrównoważyć liczebnościowo efekt jest jaki jest nie zapominajmny że to beta version balans ras itd zrobi się niedługo... właśnie na tej mapie można walczyć umiejętnie bohaterem od 25 lvla bo strateg odbije sobie herosa w jednostkach a hero master odbije to sobie w umiejętności opanowania boha. 10 lvl to tylko walka na jednostki a ja zauważyłem że spora ilość ludzi którzy są dobrzy w epickich bitwach grywa 1vs1 tylko bohem lub jeszcze inaczej głównie hero... ta mapa pozwoli strategom nauczyć się gry bohem i może kiedyś wprowadzić inna klasę niż kupiec a hero killerom da okazję do nauczenia się użycia jednostek.
Rasy są dość uniwersalne więc nie powinno być przewagi rywali w bitwie.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Dota!

Post autor: miko » sob, 20 lut 2010, 17:14

Dziś wieczorem pomyślę nad mapą na 10 lvl z mniejszymi zasobami i mapą bez hero oraz... nad wersją ze świątyniami w środku i z dodatkowymi kopalniami w centrach.
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Dota!

Post autor: Pur3viL » sob, 20 lut 2010, 21:38

Moja własna Dota. Pracowałem nad nią trochę. Rozmiar 256x256. Teren trawa i kurz. Elementy głownie tereny zalesione. Jest to mapa dla 2vs2+2 pasywne PC na środku mapy pełniące rolę strażniczą. Na mapie zamieściłem również wieżę, które chronią nasza bazę przed wrogiem.. na jakiś czas.Gramy hero tymczasowymi lub własnymi poziom 1-50 Polecam mapkę!!! Ewentualne errory proszę zgłaszać.
http://hotfile.com/dl/29391492/564dfc2/ ... a.SCN.html
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Dota!

Post autor: Pur3viL » ndz, 21 lut 2010, 02:04

Update i poprawka błędów z Pur3viL Doty
Dziś ukazała się wersja 1.1.
Ulepszenia i poprawki:
Lepsza obrona środkowego pasma gaju
Więcej lasów
Dowódcy każdej z ras
Lepsza obrona baz
Rośliny
Zwierzęta
Wyrównanie stronami
Historia doty:
Od pradziejów toczona jest wojna o święty gaj. Legendy mówią, że strzegą go najwybitniejsi wojownicy, oraz miały tam miejsce narodziny żywiołu: Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Panowała tam równowaga a gaj rozkwitał gdy nagle dzikie hordy wtargnęły do świętego miejsca. Stań na czele Minotaurów oraz Orków broniąc ten gaj lub zniszcz wszystko dowodząc Demonami i Imperium. Wybór należy do ciebie...
KONIEC
Ewentualne bugi proszę kierować:
1.pw
2.GG-772260
3.Skype-omen666pl
4.Hamachi-Pur3viL
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Dota!

Post autor: Pur3viL » ndz, 21 lut 2010, 02:29

Dota co to jest itd?
Dota to styl mapy na której nie budujemy wież, jednostek w gniazdach, smoków oraz tytanów. Posiadamy od początku kopalnie do których wsadzamy naszych robotników. W zależności od mapy mamy wieżę oraz budunki produkcyjne(wystarczająca ilość nie trzeba dobudowywać, ale można). Gramy bohaterem pomagając naszej armi atakować wroga. W swych skromnych progach możemy używać sklepów uzupełniajacych nasze zapasy mikstur, oraz kupić przedmioty bohatera(zwykle po 2 sklepy na bohatera). Nie wybieramy ras ponieważ każda mapa podstosowana jest pod konkretne grupy rasowe. Nie zmieniamy teamów oraz musimy grać zawsze kompletem graczy.
Generalne Zasady Doty:
Bohater- Musi uzupełniać szeregi naszej armi na kilka sposobów: Zabijać razem z nimi, wzmacniając ich atrybuty śledząc armie nieprzyjaciela itd. Nie używamy kupców, umiejętności dające surowce, zmiejszające koszta, dodające expa jednostkom, dodawanie życia budynkom lub pijawka(wysysanie many) są zabronione(BOHATER MUSI BYĆ TYMCZASOWY POZIOM 1-50)
Kiedy i jak?
Można umówić się, że gra kończy się w momencie zabicia graczy(po tym musieli byśmy zabijać jeszcze strażników). Albo poprostu wykończyć wszystko co się rusza.
Przeciętna gra może trwać 20-40min
Update i poprawka błędów z Pur3viL Doty
Dziś ukazała się wersja 1.1.
Ulepszenia i poprawki:
Lepsza obrona środkowego pasma gaju
Więcej lasów
Dowódcy każdej z ras
Lepsza obrona baz
Rośliny
Zwierzęta
Wyrównanie stronami
Historia doty:
Od pradziejów toczona jest wojna o święty gaj. Legendy mówią, że strzegą go najwybitniejsi wojownicy, oraz miały tam miejsce narodziny żywiołu: Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Panowała tam równowaga a gaj rozkwitał gdy nagle dzikie hordy wtargnęły do świętego miejsca i zakłuciły odwieczny pożądek. Stań na czele Minotaurów oraz Orków broniąc tego gaju lub zniszcz wszystko dowodząc Demonami i Imperium. Wybór należy do ciebie...
KONIEC
Ewentualne bugi proszę kierować:
1.PW
2.GG-772260
3.Skype-omen666pl
4.Hamachi-Pur3viL
LINK:
http://hotfile.com/dl/29420454/e6edd3e/ ... 1.SCN.html
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Dota!

Post autor: Pur3viL » ndz, 21 lut 2010, 17:42

Pojawiła się dota w wesji 1.2 Finall
Poprawki do doty w wersji 1.1
Teren 80% zalesiony i tak pozostanie
Wieże minotaurów zostały przesunięte równolegle do siebie
Link:
http://www.przeklej.pl/plik/pur3vil-dot ... 0a7a3935a5
Piosenka motywująca graczy dot:
http://www.worldmp3.pl/tag/Basshunter_-_Dota.html
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

Awatar użytkownika
HSC FurY
Thrall
Thrall
Posty: 3
Ulubiona rasa: Undead,Wood Elf
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Styl War3ft DotA - bY HDR FurY

Post autor: HSC FurY » pn, 29 mar 2010, 21:15

MAPA PODOBNA W STYLU WARCRAFT 3


http://hotfile.com/dl/35271052/ec261bf/ ... Y.SCN.html


Sojusze :
Lesny Elf
Ork
Wrog :
Nieumarli
=======================================
Pozycje z Tabelki Ktore nie biora Udzialu w grze
3,4,5
=======================================
Budynki ON
Wojsko ON
50 Limit
======================================
Good Look Have Fan
Dzieki Mnie Swiat Ma SenS

Awatar użytkownika
Pur3viL
Szef EF
Posty: 658
Ulubiona rasa: Kobiety
Lokalizacja: Milanowek
Kontakt:

Re: Styl War3ft DotA - bY HDR FurY

Post autor: Pur3viL » wt, 30 mar 2010, 08:28

zamiast tworzyć nowe tematy o docie poczytaj Dota miko i o mojej post do przeniesienia..


EDIT:Posty przeniosłem na prośbę. -> LordCan.
Obrazek
Robię mapy
Zapraszam na LoLa EUNE -ZjemCiPłatki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości