Mosty

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Mosty

Post autor: miko » pt, 8 sty 2010, 23:47

Oto stała się jasność powiedział Bóg i zrobił świat podzielił go na 4 części północ odbija się w barwach śniegu południe w barwach kurzu i dżungli a wszystko przepasane rzekami z nielicznymi mostami kto je będzie kontrolował będzie miał kontrolę nad mapą na uwagę zasługuję środkowa wyspa opuszczona przez bogów i jeźdźców cywilizacja próbuje walczyć o swoje wszystko to znajdziecie w tej mapce :P http://hotfile.com/dl/23444129/23e27d6/Mosty.SCN.html

Mapa przeznaczona do gry 1vs1 1vs2 1vs3 2vs2 są cztery sloty każdy rozłożony w oddzielnym kącie granice fortec naznaczone są kilkoma wieżami. Mostów pilnują po 2 wieże, zaś wejścia na wyspę od wewnątrz strażników
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Mosty

Post autor: Wojtku » sob, 9 sty 2010, 15:10

Mapka bardzo dobra, ale zawiera pewne błędy takie jak:
1. Strażnicy zbyt blisko wież, można ich rozwalić ale to zależy od rasy.
2. Wieże graczy podobnie jak w punkcie 1.
3. Czerwonemu brakuje 3 składu kopalń. (nie wiem czy to specjalnie dla utrudnienia...)
4. Za mało miejsca do rozbudowy, niektórzy gracze mają go mniej niż inni.
5. Więcej błędów nie znalazłem, może tylko to że jedyną drogą są "mosty",
więc rasy naziemne słabo na tym wyjdą.

Całkowicie Mapa dobra, ale niestety nie jest to zbyt symetryczne.
Dostajesz o de mnie 5/5, ponieważ te błędy nie są takie duże. :)

Awatar użytkownika
miko
Wielki Pan Hordy
Wielki Pan Hordy
Posty: 577
Ulubiona rasa: Horda
Lokalizacja: Kor
Kontakt:

Re: Mosty

Post autor: miko » sob, 9 sty 2010, 15:37

O bugach zdaję sobie sprawę kopalnie muszę dodać nie jest tu utrudnienie miejsce na rozbudowę starałem się równo mosty nie mają być wadą ale zaletą o wieżach też się dopiero niedawno dowiedziałem
Wielki Pan Ogromnej Hordy Miko Władca północnego Kor syn Protazego i Anemegii Główny Szaman zarządca piwnicy- Wielki Pan Hordy! Nadchodzą ponure dni pożogi i zatracenia...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości