Wyścig z czasem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Wyścig z czasem

Post autor: Louis EX » sob, 19 wrz 2009, 16:18

Cztery grupy wylądowały na nieznanej wyspie. Okazało się, że to forteca elfów. Czy dadzą radę przeżyć w niesprzyjających warunkach?

Naszym zadaniem jest pokonanie przeciwników w 30 min. 2 biernych komputerów przeciw drużynie 4 graczy. Niby prosta mapa ale może zaskoczyć. Zapraszam do zagrania.

Plik wzc.nis należy umieścić w tym samym folderze co mapę.

http://hotfile.com/dl/12963278/83b8a03/wzc.rar.html

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wyścig z czasem

Post autor: Wojtku » sob, 19 wrz 2009, 17:13

No niepogada :) ale fabułe dobrze żeś nawet złożył :D

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Wyścig z czasem

Post autor: Louis EX » pn, 21 wrz 2009, 18:34

Czekam także o opinię kogoś kto ściągnął i zagrał w tą mapę...

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wyścig z czasem

Post autor: Wojtku » pn, 21 wrz 2009, 20:53

Mapka jest dobra :) ale ma pare błędów... albowiem szkielety pojawiają się koło bazy... na początku atakują zabójcy ,znaczy przy rozbudowie. Dalej jest problem gdy gra się z kompami przejście na wyspę się blokuje jednostkami. Więcej błędów chyba niewidze już. ale reszta jest dobrze opracowana między innymi fabuła za to ci gratuluję ale kształt mapki jest zbyt prosty. Bardziej realniej byłoby gdyby wyspa była okrąglejsza a na niej forteca... tak samo wyspa początkowa.

Nieno żeby tak ale tak nody no.

Awatar użytkownika
Louis EX
Site Admin
Site Admin
Posty: 765
Kontakt:

Re: Wyścig z czasem

Post autor: Louis EX » pn, 21 wrz 2009, 22:07

Szkielety mają pojawiać się koo bazy. A i tak nie wszystkie atakują. Bazowo miały pojawiać się w bazie ale zrezygnowałem z tego. Tak samo zabójcy i gnolle - to celowe utrudnienia. Co do kształtu to faktycznie masz racje ale fabułę wymyśliłem po zrobieniu mapy :p
Wejście i ścieżki są wąskie aby było trudniej. Komputer niestety się blokuje ale tak to byłoby za łatwo.
Jeszcze jak możesz Wojtku to powiedz czy udało Ci się wygrać - jeśli tak to jaką rasą - przyznam szczerze, że ja jeszcze nie wygrałem :D

Awatar użytkownika
Wojtku
Lunarion
Lunarion
Posty: 559
Ulubiona rasa: Minotaury (neutral)
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wyścig z czasem

Post autor: Wojtku » wt, 22 wrz 2009, 07:40

No niestety mi się też nie udało :D ale przegrałem raczej dla tego że się tam blokneli wszyscy. Grałem na losowych i trafiły mi się M.Krasnoludy. No i jeszcze jedno na początku ci zabójcy są dużym utrudnieniem a mianowicie przez to że na początku wybieramy trochę armii a oni mają % na zabójstwo... I tu mapka się waha z trudnej na banalną :)

Awatar użytkownika
przemkool
Lunarion
Lunarion
Posty: 232
Ulubiona rasa: WBC3 Wysoki Elf i leśny , Ork :) WBC2 Mroczny Kr
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Wyścig z czasem

Post autor: przemkool » pn, 30 kwie 2012, 10:48

Link nie działa

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości